Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mimo xenonów halogeny się przydaja:

1. lepiej doswietlają zakręty

2. jak jadę w trasie przy złej pogodzie lub w nocy i mam włączone oba światła to doganiani na lewym pasie szybciej zjeżdzają na prawy pas i nie trzeba mocno zwalniać :twisted:

 

To mnie dogon w nocy jak pada na wlaczonych halogenach. Z przyjemnoscia zjade, a potem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo xenonów halogeny się przydaja:

1. lepiej doswietlają zakręty

2. jak jadę w trasie przy złej pogodzie lub w nocy i mam włączone oba światła to doganiani na lewym pasie szybciej zjeżdzają na prawy pas i nie trzeba mocno zwalniać :twisted:

 

To mnie dogon w nocy jak pada na wlaczonych halogenach. Z przyjemnoscia zjade, a potem ...

 

Ciebie nie dam rady dogonić :mrgreen:

 

"... a potem.." - uwaga mściciel!!! :evil: :roll: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... a potem.." - uwaga mściciel!!! :evil: :roll: :shock: :mrgreen:

 

jaki mściciel, poprostu zrobi to samo :twisted:

 

a tak poważnie to (nie wiem co w tym miejscu wstawić więc niech czytający wstawi, bo inaczej znowu usłysze że wulgaryzm) się odbijają halogeny i oślepiają :???:

 

Nie mam halogenow ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od halogenów. Są bardzo pozytywną sprawą - dobrze doświetlają pobocze i jazda na wąskiej krętej drodze w nocy jest dużo bardziej przyjemna (szczególnie jak jest mokro)

szczególnie dla tych z naprzeciwka :wink:

 

Dokladnie.

 

Ano. Często się zdarza że opanowuje ich radosny entuzjazm - zaczynają mrugać długimi i machać żeby pokazać jacy są szczęśliwi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od halogenów. Są bardzo pozytywną sprawą - dobrze doświetlają pobocze i jazda na wąskiej krętej drodze w nocy jest dużo bardziej przyjemna (szczególnie jak jest mokro)

szczególnie dla tych z naprzeciwka :wink:

 

Dokladnie.

Jak są dobrze ustawione nie mają prawa oślepiać :evil:

Moje oświetlają nisko jezdnię i pobocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od halogenów. Są bardzo pozytywną sprawą - dobrze doświetlają pobocze i jazda na wąskiej krętej drodze w nocy jest dużo bardziej przyjemna (szczególnie jak jest mokro)

szczególnie dla tych z naprzeciwka :wink:

 

Dokladnie.

 

Ano. Często się zdarza że opanowuje ich radosny entuzjazm - zaczynają mrugać długimi i machać żeby pokazać jacy są szczęśliwi ;)

Ja właśnie aktualnie rozpatruję zakup kilku takich lampeczek http://moto.allegro.pl/item160230123_he ... rowki.html do zamontowania na dachu, celem słusznego pozdrawiania użytkowników przednich świateł przeciwmgielnych :twisted:

 

Jak są dobrze ustawione nie mają prawa oślepiać :evil:

Moje oświetlają nisko jezdnię i pobocza.

Choćby były nie wiem jak ustawione, to oddbijają się w jezdni jak jest mokro i oślepiają. Co jest moim ulubionym zjawiskiem, szczególnie na środku nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są dobrze ustawione nie mają prawa oślepiać :evil:

Moje oświetlają nisko jezdnię i pobocza.

Choćby były nie wiem jak ustawione, to oddbijają się w jezdni jak jest mokro i oślepiają. Co jest moim ulubionym zjawiskiem, szczególnie na środku nigdzie.

 

Kazdy wlasciciel Polda jezdzi z wlaczonymi halogenami! Taka mentalnosc - zaplacilem za halogeny to uzywam, tak... :twisted:

 

Hogi, sam sobie zaprzeczasz, bo skoro swieca nisko to przy mokrej nawierzchni najbardziej sie odbijaja, to jest glowny powod oslepiania halogenami. Nie swieca Ci w oczy (jak drogowe), a wala rykoszetem. So switch off anti-fog lights, yes?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anti-fog lights'ów to używam na placykach przy upalaniu, ewentualnie w celu lepszego oświetlenia pobocza/rowu (bo to Polsza :mrgreen: ) jak przez las jadę, ale od tego są "długie". A te poldki to przegięcie, zwłaszcza z halogenami ustawionymi "w niebo" :evil:

 

Babroch, piękniusia ta twoja Imprezeczka. Biały kolorek + złote felgi jej służą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki all

 

tak apropo białego koloru.... mam takiego znajomego, bądź co bądź zna sie na autach i b.fajny gość, który powiedział, że białej nigdy nie sprzedam :neutral: ale widze, że nie tylko ja uważam biały za nice

barboch szukaj takiej felgi :twisted:

bialysti2ed.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...