Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A co też się pochwalę  :D apdejt zimowy ;)

 

Fele pomalowane na biało ( po tygodniu jeżdżenia nie wiem czy to dobry pomysł, nieźle się brudzą ;) ) w Żorach ( nie polecam ! )

post-16052-0-21115300-1418238459_thumb.jpg

 

Założony Blow off hybrydowy   :blush: ( musiałem ;) )

 

post-16052-0-19777400-1418238740_thumb.jpg

 

no i najważniejszy dodatek ponoć + 20 km ( chyba będę musiał mapować :rolleyes:  ) 

 

post-16052-0-25660700-1418238789_thumb.jpg

 

Do tego wymieniony olej na Millersa CFS 5w40 + filtr oleju, no i podstawa na zimie podkręcony ręczny żeby z górki nie zjeżdżał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elmo wiem, że to delikatny lakier ale chyba jednak zostanie tak jak jest. Pójdzie wosk niebawem.

Polecam co 4 miesiące używać najlepszej klasy teflonu i sprawa załatwiona. Robię tak z moim Foresterem od nowości i teraz po 3,5 roku lakier wyglada jak nowy - nawet na myjcie sie pytają czy właśnie z salonu wyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@elmo wiem, że to delikatny lakier ale chyba jednak zostanie tak jak jest. Pójdzie wosk niebawem.

Polecam co 4 miesiące używać najlepszej klasy teflonu i sprawa załatwiona. Robię tak z moim Foresterem od nowości i teraz po 3,5 roku lakier wyglada jak nowy - nawet na myjcie sie pytają czy właśnie z salonu wyjechał.

 

Możesz coś więcej powiedzieć na temat teflonu? zaciekawiło mnie też szukam dobrego sposobu na ochronę lakieru, jedyne co zrobiłem to oklejone folia bezbarwną progi nadkola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PiterOKL czym malowałeś zaciski? Konkretnie to wygląda. 

 

nie jezdze po torze wiec zwykly spray daje rade i wogole nie odpada! dlatego jest podklad + lakier fluoresencyjny śnieżka w kolorze cytrynowym (wyszedl zielony)

 

Dzięki za odpowiedź, ja również rzadko bywam na torze, więc też spróbuje bo moje czerwone wrx'owe troche wyblakły już. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...