Skocz do zawartości

Moje Subaru


jako

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Yo !!!

Wiosna wielkimi krokami nadciąga, ale Ja przez Zimę nie próżnowałem...

Grill z STi jest, Lotka na klapę od STi jest, Klaksony Sickspeed idą z USA i moje Koła Tenzo-R 18" są.

Pozostał montaż wszystkiego i pokazanie tego Wam :D

 

2kik.jpg

 

21dk.jpg

 

 

 

93fd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa...bez takich Panowie. Może jeszcze myśleliście, że na tylną klapę dałem ABS & Klimatyzacja?! ;)

 

Emblemat STi wyjechał w pierwszej kolejności...mogę odsprzedać - Oryginał :D

 

...ale doczekać się nie mogę telefonu od MG Motorsport. W marcu wjeżdża wydech Cat-Back w bardzo nietypowym wydaniu i mam nadzieję, że poprawi Dźwięk tego Lanosa :P

 

 

y4ah.jpg

 

 

fzyy.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lampy okleił kolega z firmy reklamowej folią Orical a Lotkę kupiłem w UK jak byłem w styczniu ze sklepu creativescooby.

17-ego marca odstawiam do lakiernika który pomaluje lotkę oraz przedni zderzak na którym jest kilka rysek i mam nadzieje, że to dopełni efekt. Oczywiście felgi 18" mam i jeszcze sprężyny Eibach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forester 2.0XT - styczniowa wyprawy w góry. Samochód w setupie zimowym obejmującym felgi oraz chlapacze.

2.0 XT

 

Forester 2.5XT - moje ulubione miejskie auto. Ten leniwy automat znakomicie poprawia humor podczas przebijania się przez zatłoczoną stolicę.

2.5XT MY06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@jbond, Witaj. Sam się zastanawiałem nad tym egzemplarzem, ale wyłącznie w tym samym charakterze, o którym pisał sprzedający - jako dawca części. Dla mnie temat był nie do ogarnięcia czasowo ze względu na odległość. A czytając ogłoszenie, to nie chcę bic w pesymistyczne tony, ale:

1) Pęcherze na błotnikach, odpryski i do "odświeżenia dolna część" może oznaczać beznadziejną walkę z rdzą. Pierwsze sprawdź co jest w głebi tych pęcherzy (jak mocno rdza poszła) i rozbierz plastiki z drzwi i błotników i sprawdź co pod nimi - fabryczne mocowanie tych plastików jest bardzo nieprzemyślane i rdza pod nimi kwitnie aż miło

2) Jeśli sprzedający wie, gdzie można kupić sprawną skrzynię za 700 zł, to niech powie, chętnie kupię na półkę ;) Realnie trzeba liczyć 3 tys., czyli wymiana wyjdzie

pod 5 (skrzynia, płyny, cześci, robocizna). Remont tej, która jest (tylko "cieknie") na pewno nie mniej.

3) Dokupienie wydechu i wału - też trochę będzie kosztować.

To tak z samego opisu z ogłoszenia. Jeśli silnik i zawias jest ok, to jeszcze długo pojeździ. Uważać trzeba też na prąd - pewnie każde auto w tym wieku lubi robić różne niespodzianki, moje dwa robiły - każdy inną ;) . Ale jeśli Cię to nie przeraża i nie pożałujesz kasy (przede wszystkim na blacharza i lakiernika), a przy tym podejdziesz z sercem do tematu, będziesz jeszcze długo się cieszył autem i nie zamienisz na żadne inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...