Skocz do zawartości

Jaka drukarka laserowa.


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

Intak ja mam kolorową Colour Laser Jet 2600n za ~1200PLN i kurcze nie nazwałbym jej zabawką wypluła już kilkanaście ryz papieru z siebie i wszytsko działa jak trza. :-) Najfajniejsze jest w niej to że może mi wydrukowac coś ładnie w pełnym kolorze (mapke na rajd finlandii) po dwóch miesiącach nieuzywania. Wieć czarno-biała za dużo mniejsza kase powinna być OK.

 

Kuba nie chce sie klocic ale ona to cos blizej ~1400 PLN kosztowala... kawiorze ! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intak ja mam kolorową Colour Laser Jet 2600n za ~1200PLN i kurcze nie nazwałbym jej zabawką wypluła już kilkanaście ryz papieru z siebie i wszytsko działa jak trza. :-) Najfajniejsze jest w niej to że może mi wydrukowac coś ładnie w pełnym kolorze (mapke na rajd finlandii) po dwóch miesiącach nieuzywania. Wieć czarno-biała za dużo mniejsza kase powinna być OK.

 

Kuba nie chce sie klocic ale ona to cos blizej ~1400 PLN kosztowala... kawiorze ! ;]

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/57248_cena/

 

najciekawsza jest ostatnia pozycja listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Temat jest superstary, ale skoro jest, to po co inicjować kolejny, pomyślałem sobie ;) 

 

Stoję przed wyborem urządzenia wielofunkcyjnego do niewielkiej firmy mojej żony. Czy ktoś z Koleżeństwa miałby może jakieś rekomendacje?

Myślałem o przykładowo czymś takiego typu: http://www8.hp.com/pl/pl/products/printers/product-detail.html?oid=5281276

Ogólnie chodzi mi o to, żeby był w miarę szybki dwustronny druk, skanowanie i kserowanie również dwustronne z podajnika, żeby była w sieci no i nie wiem co tam jeszcze.... nie musi być kolorowa.

Będę zobowiązany za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie HP są żywotnymi drukarkami u mnie w firmie mamy 4 drukarki HP z czego jedna to kserokopiarka (raz naprawiana po 4 latach używania) która lekko nie ma dziennie drukuje i kseruje około 1000 kartek, druga to scaner z faxem śmiga już 2 lata i zero problemu a też dziennie drukuje dużo i dwie poczciwe 1100 które mają prawie 10 lat i działają do dziś jedyna ich wada to wolne drukowanie. Jedynie na co zwróć uwagę to na dostępność i ceny tonerów by później nie okazało się że będziesz jak za zboże płacił.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tego strasznie dużo. Myślę, że 2,5-3,5 tys. miesięcznie wydruków i kserokopii to maks. A jeśli chodzi o jakość to interesuje mnie mocna, solidna średnia. Nie musi być super wybitnie.

dziękuję za podpowiedzi :) 

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Oki mb451 i niecały rok chyba c332, ale ta to tylko drukara. Jak przedmówca pisał atutem jest możliwość skanowania z każdego komputera w sieci, a pamiętam że w poprzednich urządzeniach był z tym problem (na pewno jakiś Canon i Xerox). Podobnie jestem zadowolony. MB raz była w serwisie w związku z szybkim zużywaniem tonera, a tak to bezproblemowe. Jakoś mam sentyment do produktów Oki, choć to już nie to samo co stare igłówki Oki, których używam do dzisiaj, a które w firmie działały w czasach jak byłem jeszcze dzieciakiem.

Do HP jakoś nie mam przekonania, co jakąś kupowałem to jakieś problemy. A już polaczenie po WiFi z laptopem to zapomnij, konfiguruje, działa po kilku dniach wszystko się rozjeżdża. Nie wiem czy mam takiego pecha na tą firmę czy co:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...