Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Termin wrześniowy to nie do końca pomysł PZMotu czy automobilklubu. To pewien kompromis z

 

1. ekologami - bo nic się w lasach nie lęgnie więc rajdówki nie wystraszą

2. z rolnikami - jest już po żniwach więc kibice nie rozdeptują i nie rozjeżdżają (quadami, motorami, terenówkami) tego co rośnie.

 

 

A po co wymyślono RAjd Monte Carlo prawie 100 lat temu? - Miejscowi hotelerze mieli martwy sezon więc wyślili imprezę przyciągająca klientów !

 

W Polsce też tak można w martwym sezonie jesienno-zimowym na Mazurach - tylko trzeba chcieć i umieć

 

Uważam, że najlepiej jakby Rajd Polski był w styczniu/lutym po śniegu:

- bo jest mnóstwo możliwości dojazdu

- okolica jest piękna zimą

- skoro Szwedom udaje się zorganizować doskonały Rajd Szwecji to co Polak nie potrafi? - sądzę, że mamy niesamowitą przewagę - ładniejsze dziewczyny :roll: :!: :wink: oraz bazę hotelową i agroturystyczną której tam nie ma

 

Ale póki stare dziady z pzmłotu/automobilklubu nie dopuszczą młodszych to nic się nie zmieni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie - Ty byś na niej napisał HOŁEEEEEEK !!!!!!!!!!
Przemek/docent, MY we dwoch bysmy tak napisali i nie na jednej tylko na wszystkich

 

gendziu, podziałamy z tymi napisami na krowach w przyszłym roku :wink: :mrgreen: tylko weźmiemy czerwonego ''szpraja'' :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie - Ty byś na niej napisał HOŁEEEEEEK !!!!!!!!!!
Przemek/docent, MY we dwoch bysmy tak napisali i nie na jednej tylko na wszystkich
gendziu, podziałamy z tymi napisami na krowach w przyszłym roku :wink: :mrgreen: tylko weźmiemy czerwonego ''szpraja'' :roll:
Chyba niebieskiego i złotego ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciekSubru, statystyczny rolnik z Mazur jest gotów zabić delikwenta który wlezie mu w zboże albo ziemniaki.

Jak przyjeżdżają przedstawiciele automobilklubu na spotkanie z mieszkańcami wsi przez którą idzie OS to często spotkanie zamienia się w krzyki chłopów których największym argumentem jest "nie! bo nie!"

 

Sam gdy byłem młodszy i z większym entuzjazmem podchodziłem do kormorana, nie raz i nie dwa musiałem szybko biegać bo jakiś lokales leciał do mojej ekipy z widłami.

 

 

Myślę, że ten nieszczęsny wrzesień to po części wynik takich właśnie "negocjacji".

 

 

Inna sprawa, że zimowy Polski na tych trasach to byłoby coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym miejscu podziękować AMIemu i Morgianie za pomoc i w ogóle.

Szacun dla Was moi drodzy.

 

Szacun dla Niebieskiej, że w swej łaskawości się raczyła nie spsuć ;)

 

 

Ja pierniczę, estetów tu w wątku o rajdzie robić... Heh... Faceci... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko pokaże, że jak tak sobie staliśmy z Szubaru przy Hołku to miało miejsce takie cuś :

 

 

Jako ojciec sie wzruszyłem :mrgreen:

 

Potrafi coś takiego złapać za serce:) Facet jest w porządku, jako człowiek - co tu dużo mówić:)

 

Ja mam takie pytanie do tych, którzy byli, oglądali i śledzili zmagania na trasie. Czy ktoś z Was ma jakieś info jak radziła sobie na trasie załoga Szymański/Gurdziołek? Mocno kibicuję zwłaszcza kierowcy (bo pilot jest z nim od niedawna):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje. BTW nie wiem co Ty od niej jeszcze chcesz :P

 

 

Troche slabo ostatnio jedzie :)

 

 

Ano właśnie...

Ale jestem dobrej myśli.

Może wróci do formy...? A może nawet jej się trochę kondycja poprawi...?

Kto wie... kto wie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska dobrze plecy masuje :twisted:

 

Zrzuć koniecznie parę kg, bo coś mi się z lewy tył podnieść nie chce po niedzielnej przejażdżce z OS'u :P

 

Nie no już nie będę taka... się podniósł. W końcu :roll:

Wczoraj jakoś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...