Skocz do zawartości

Rajd Polski


michal_

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki on-line są tu:

http://rally.walter.pl/2011/rsmp_polski ... refresh=60

Ale się dziś kurz podnosił nad torem!!! Z tyłu za płotem nie dawało się momentami oddychać :-D

Ale widoczek ze wzgórza - prawie jak z trybun i za darmo ;-)

Aha! Results on-line by WAP on http://wap.walter.pl

Też widziałem Hołka! ;-) Ze wzgórza z tyłu przez teleobiektyw fajnie było ich wszystkich widać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh spotkałem dziś na Orlenie w Szczytnie najpierw Carfita, a później piter`a. Pozdrawiam przy okazji :wink:

 

Ja niestety bardzo delikatnie rajd zaliczę. Jutro jeden OS, w niedzielę jak dobrze pójdzie - dwa. Tak to jest jak ma się blisko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos - dawaj robimy własnego, rajdowego spota... :twisted:

końcówki mam do wymiany a poliuretany mi zakładaja za chwilę - więc i tak się nic nie stanie jak dobije resztę w weekend... :twisted:

 

 

chętnie bym się utyrał w weekend, ale gdybym miał wolne to bym z tymi zwyrodnialcami na rajdzie siedział :P:lol:

 

w poniedziałek do Waszki na Kielce wpadnij , wzmocnisz ekipę "mocne subaru" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety bardzo delikatnie rajd zaliczę. Jutro jeden OS, w niedzielę jak dobrze pójdzie - dwa. Tak to jest jak ma się blisko :roll:
Na który jedziesz jutro? :-) Znasz jakieś wypasione miejsce do obserwacji? :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek z dzisiaj:

dsc0019my.jpg

 

dsc0026cv.jpg

 

Ostatnie rady mistrza :wink:

dsc0034vj.jpg

dsc0038yf.jpg

 

 

A te 2 dziewczyny, malutkie, leciutkie, niepozorne a zrobiły wg mnie najpiękniejsze show na torze. Szeroko, pełnym bokiem... Szwedki :mrgreen: Lancer Evo 10 od Dydki

 

dsc0042ix.jpg

 

Najpiękniejszy dzwięk:

dsc0058svt.jpg

 

Szukamy Carlosa

dsc0073xa.jpg

 

A u mnie jak nie urok to sraczka.... Włączyli mi w koncu telefon o 15 ale za to się rozchorowałem i leże w wyrku na aspirynach no poprostu szlak mnie trafia.

 

Ale jest fajnie i mnie się podoba :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla forumowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na który jedziesz jutro? :-) Znasz jakieś wypasione miejsce do obserwacji? :-)

OS 1 - ten ósma z hakiem blisko Mikołajek. Muszę szybko do Szczytna wracać :?

 

Co do miejscówki. Nie wiem. Gdzie wyląduję tam będę. To już nie to co kilka lat temu, że dwa dni przed rajdem objeżdżaliśmy z ekipą OSy wybierając najlepsze miejsca :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na który jedziesz jutro? :-) Znasz jakieś wypasione miejsce do obserwacji? :-)
OS 1 - ten ósma z hakiem blisko Mikołajek. (...)
To tak, jak ja - też się tam wybieram. W Zielonym Gaju jest jakiś most, zakręty i hopka na łące. Ja jadę tam... Z Pszczółek na Ryn i potem w prawo na parking :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na który jedziesz jutro? :-) Znasz jakieś wypasione miejsce do obserwacji? :-)
OS 1 - ten ósma z hakiem blisko Mikołajek. (...)
To tak, jak ja - też się tam wybieram. W Zielonym Gaju jest jakiś most, zakręty i hopka na łące. Ja jadę tam... Z Pszczółek na Ryn i potem w prawo na parking :-)

Też tam byłem, chyba nawet Twoje auto na parkingu widziałem. Stałem przy hopie. Legac Szymańskiego miażdży. :)

 

Sent from my MT15i using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfitowego RSa to chyba widziałem na parkingu przy SuperOESie :-) KR xxxxx?

Był jeszcze drugi zieloniutki W0 FROG i jeden biały, w którym z literek napisu "focus" właściciel przykleił sobie "ufo" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie przemoczyłem buty już dwa razy, ale jest suuuper!

Dziś rano byłem w lesie 200 m za startem pierwszego odcinka... Samotnie.

Cichy, niedzielny poranek, jeszcze na 10 minut przed startem przez OES (ze 200 m za startem) przeszedł "jebitny koń z rogami" (copyright by Premo) ;-) i nagle ryk procedury startowej i ogień na tłoki. Najpierw Hołek, potem Soło, i tak OBS co dwie minuty ;-) Faaajne wrażenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajd był ciężki, rajd był długi...***** mu w d..., będzie drugi. Tym milym cytatem chciałem podsumowac to żałosne wydarzenie, które miało miejsce na mazurach. Totalne zero kibicow, absurdalnie drogie wejsciowki na odcinki i gówniana obsada. Tak to z.mojej strony wyglądało. W sobotę rano, w miejscu gdzie wyrolowal Nivette, stał jeden człowiek. Rok temu było nas tam jakieś 30 razy więcej. Smutno na to patrzeć. Smutno też patrzeć na ludzi, ktorzy kupili wejściówki i nie zostali nawet raz skontrolowani. Na Dolnym Śląsku da sie zrobić wejściówki za 20zl na cały rajd, tutaj mamy Mazury, tu trzeba płacić.

Jak dla mnie klapa, która omine w przyszłym roku, chyba że sie uda z IRC.

 

Klapą też był wyjazd z Rydzewa. W katafalku skończył się prąd, więc jutro też.mam wolne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie klapa, która omine w przyszłym roku, chyba że sie uda z IRC.

Tradycyjna klapa....od dawna twierdze , ze miejsce rajdu polskiego jest.........na Dolnym Slasku :mrgreen: ....ale tam nie ma toru z odpowiednim kierownikiem bartzo sie nim zajmującym i nawet klub jest tez ten sam...i jeszcze pare rzeczy ale nie bede Wam mówil....... :wink:

Ciekawe ile lat jeszcze te proby beda trwaly.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem sportowym, co prawda dużo OS-ów nie widziałem - na kilka zaspałem :mrgreen: ale grunt, że Kajto wygrał :twisted: , Hołeeek miał pecha, ale udowodnił, że daje radę ;)

 

Pogoda była w porządku, towarzysko wyjazd udał się super, to najważniejsze :!:

Pozdrawiam zespotowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, pisałem o tym w "rajdowych dyskusjach". Miałem rzut czapką, a zdecydowałem się na jeden OS. OS na którym byłem podczas WRC i stałem w tłumie ludzi na olbrzymiej łące. Teraz było kilkanaście grupek po kilka osób.

Cena wejściówki to już inny temat. Pojechałem z ojcem i wjazd na parking z wejściówkami kosztował 50 pln. Lekko mnie zatkało :)

 

Na Dolnośląskim 3 tygodnie temu było 10 razy więcej ludzi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podobało :mrgreen:

poznałem trochę rajd z drugiej strony :idea:

 

pozdrawiam wszystkich spotkanych forumowiczów : ''zera'', ekipę Rydzewską , Premo, Carfita i kilku innych , dzięki za wspólne oglądanie i ''te rzeczy'' wieczorne :wink: :mrgreen:

specjalnie dziękuję Harvesterowi, Niumenowi i tzd za transport po imprezach i do domu 8)

 

brawo Kajtek za wygranie rajdu ale jest protest Sołowowa :( :

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/wyniki-ra ... zone,38564

 

 

Hołek po raz kolejny pokazał wielką klasę startując raz do roku :!: 8) 8) szkoda kapci :evil::evil:

 

Kuzaj nie zawiódł niektórych wydzwonił pierwszego dnia i dla odmiany drugiego też :roll: było kilka znajomych twarzy na jego rajdówce 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...