Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

drout, o 05 Nov 2014 - 23:58, powiedział: Kurcze ładny forek w bieli. Coraz bardziej mi się podoba. Chyba jeszcze raz pójdę na jazdę próbna   ja mam białego co prawda nie z wyboru i jak oglądam czarne to mi się bardziej podobają
 

 

Dlatego ja wypośrodkowałem i mam srebrnego.  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczeta wszystko bardzo fajnie z przodu (w bieli jak dla mnie mistrz) a co z tylem? Da rade tam cos przyledzic? :)

Też mam podobny problem i mieszane uczucia co do tych ledów bo wyglądają jak te montowane samemu w golfach 3 :D Zastanawiam się czy po prostu nie da się w miejsce seryjnych do jazdy dziennych zamienić żarówkę ze zwykłej na jakąś ledową.

Kukson a Forek nie ma w kloszach w standardzie Ledow do dziennych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kukson a Forek nie ma w kloszach w standardzie Ledow do dziennych?

nie! chyba że mnie oszukali i dali zwykłą żarówkę :P

 

94xjvnn9idpl.jpg

 

gjqmtruye93g.jpg coś tam widać trochę tą żarówkę.

 

 

jaszyn też udało mi się taki wynik wykręcić ale jazda wtedy jest strasznie nudna i denerwująca :P

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to są pozycyjne. Te ładne paski, czy jak to nazwać są niestety tylko pozycyjne. Czemu? Sporo osób się nad tym zastanawia. Niektórzy się pocieszają i mają rację, że taniej wymienić żarówkę niż taki led w reflektorze. O ile to wogóle led, bo w sumie to nie jestem pewny.

 

Żarówka o której pisałem wcześniej to, jeśli mnie pamięć nie myli nazywa się P13W

Ponoć efekt super, tylko szkoda, że brak zdjęcia do oceny.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojim dylematem jest to, czy wogóle ten kształt dziennych lamp mi pasuje do przodu Forka, temperatura barwowa na plus.

Wszystko przez te pozycje ;-)

Generalnie to myślę, że z czasem założę te P13W, nie wiem tylko czy czekać aż się obecne przepalą, czy nie.

Edytowane przez wilkor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukson - dokladnie. Nie moga byc uzywane jako dzienne?

Wyżej masz odpowiedź. Wystarczy przeczytać.

Dodatkowo mogę Ci jeszcze powiedzieć, że możesz jeździć na pozycyjnych. Musisz tylko pamiętać, że na samych pozycjach jest inne podświetlenie kokpitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę wątek, to użytkownik napisał, że wymienił. Nie pisał nic więcej

To oczym pisze jest w wątku największy przebieg Forek. Pisze na telefonie i nie mam jak wstawić linka.

Mkow pisałeś w tym wątku, więc myślę, że łatwo znajdziesz. Przepraszam.

Tutaj jest porównanie P13W ledowej i zwykłej w Mitsubishi ASX przy podobnej jak w Foresterze konstrukcji halogenów ze zintergrowanymi dziennymi.

Nie ma porównania. Zupełnie inna klasa. Bajka

Coraz bardziej kusi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do niego pytanie. Myślałem po prostu, że wiesz. Nigdy się nie przyglądałem naszym halogenom , czy tam jest jedna żarówka odpowiadająca za jazdę dzienna i za halogeny, czy dwie żarówki. Sorry za tak tendencyjne pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kukson - dokladnie. Nie moga byc uzywane jako dzienne?

Wyżej masz odpowiedź. Wystarczy przeczytać.

Dodatkowo mogę Ci jeszcze powiedzieć, że możesz jeździć na pozycyjnych. Musisz tylko pamiętać, że na samych pozycjach jest inne podświetlenie kokpitu.

 

 

Nie wiem czy mozesz sobie na nich tak jezdzic bezkarnie, tych swiatel w dzien praktycznie nie widac! Co innego wieczorem czy np. w garazu. Ale w normalny dzien to policja moze stwierdzic brak wlaczonych swiatel. Pozatym wtedy swieca takze tylne pozycyjne oraz nie mozesz korzystac z trybu auto dla swiatel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś forek ponownie mnie zaskoczył  - wracałem zmęczony z basenu i włączyłem eco driving, trasa , do 100km/godz,  na na odleglości 25 km - spalanie 6.8 l/100. Szok !!! :D

 

 

 

 

Ewidentnie się zepsuł ! :biglol:

Wracając do ledów w miejsce przeciwmgielnych - super rozwiązanie ma Osram :led-fog-and-daytime-running-light-kit-le

 

 

Technicznie jest cacy

LEDriving FOG – przeciwmgłowe światła LED

 :

 

Cechy produktu

 

  • Przeciwmgłowe światła LED z funkcją świateł do jazdy dziennej
  • Rozwiązanie światłowodowe z wysokiej jakości technologią LED
  • Temperatura barwowa: do 6000 K
  • Długa trwałość: aż do 5 000 godzin 
  • Certyfikacja zgodna z przepisami ECE, SAE, CCC i homologacja IP
  • Technologia OEM
  • Stopień ochrony: IP67

Problem jest jeden - Forek ma inny wymiar montażowy ( różne średnice ) .

A tak świecą :

 

https://www.youtube.com/watch?v=U4vYNrwjRak

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...