Skocz do zawartości

Bełtowski w Subaru


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

...ale przeciez ledwo co wybral lancera i startowal nim w cieszynskiej barborce :?: :!: a te ptaszki to jakies takie bardziej oficjalne czy plotkarskie :?: 8) .........

Ptaszki plotkarskie, bo oficjalnej prezentacji nie było.

Ale wiem, że Bełtowski przywiezie ten samochód do Łodzi, no i zamówił u nas parę N-kowych gratów i bynajmniej nie do cywilnego STi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówił u nas parę N-kowych gratów i bynajmniej nie do cywilnego STi... :wink:

 

....."u nas" tzn. gdzie :?: w sun house :?: ty jestes moze jednym z tych usmiechnietych obok solberga ??:wink: .........

 

pozdr. mk.si

Brawo Watsonie :wink:

Ten pan po lewej to ja 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CracowDragon GOSC

Witam Wszystkich

Mam wielka prozbe do Fliper`a Zgubilem HASŁO do mojego konta a nie wiem czemu nie dziala mi email ktory wpisuje moze cos poknocilem ale nie wiem co. Jesli gyłbys tak mily (bo o ile kojaze jestes zadca tego forum) to prosilbym o przesłanie mi mojego hasła do konta CracowDragon na email CracowDragon@poczta.fm lub Kajetan.Biela@poczta.fm bede bardzo zobowiazany.

 

 

Pozdrawiam CracowDragon

 

P.S. Jeszcze pragne zlozyc wszystkim forumowicza oraz oczywiscie Szanownej Dyreksji zyczenia świateczne...a idzie to tak...

 

Pogodne życzenie, mało szkolnego duszenia,

(moze tez tyczyc sie pracy)

Karpia bez ości i dużo noworocznych gości,

Szampańskiej hulanki, w towarzystwie koleżanki

(ewentualnie kolegi, ale się nie rymuje)

Zielonej choinki, dużo kawy inki

Dużo miłości, w pokoju dla gości. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Bełtowski w Subarce.... Widocznie Lacerek nie przypadł do gustu, no i się trochę poobijał na Barbórce Cieszyńskiej.

A może plany Kuzaja dot. teamu z 2 Imprezami właśnie się realizuje i Marcin będzie jednym z driverów ? Zobaczymy.

Prawdopodobnie masz rację. Od pewnego czasu Kuzaj przymierzał się do otwarcia czegoś na kształt "Prodrive Polska" -> wypożyczalni n-kowych subarynek, którymi mógłby konkurować ze stecowozami z Urzędowa. Myślę, że obecne przepisy PZMotu otwierają rynek dla topowych N-ek - będzie można nimi walczyć o mistrza polski w generalce 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widomo jak to z Kuzajem bywalo...duzo gadania a potem qpa...niby mial zalozyc wypozyczalnie/albo jak kto woli team/ Subarynek,ale jak narazie wyglada na to ze bedzie startowal Lancerem Evo VII w Mistrzostwach Polski...a tak sie zarzekal ze nie wsiadzie do N-ki w Polsce... :? pożyjemy zobaczymy POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak - pożyjemy zabaczymy... a ja panu K. nie wierzę jak psu. :roll:

 

Zastrzeżenia do transakcji? Skrzynia już była zepsuta?

Nie, nie -> co do transakcji nie mam żadnych zastrzeżeń, ale obiecał mi parę rzeczy (m.in. udział w co-drive'ie) i żadnej obietnicy nie dotrzymał :evil:

Takie życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie -> co do transakcji nie mam żadnych zastrzeżeń, ale obiecał mi parę rzeczy (m.in. udział w co-drive'ie) i żadnej obietnicy nie dotrzymał :evil:

 

Eee, o obietnicy co-drive'u zapomniał najprawdopodobniej zaraz po tym jak obiecał. Żaden kierowca rajdowy nie lubi co-drive'ów, a IMO K. powiedział Ci to na tzw. "odp...", żebyś się ponapalał i wydał żądaną ilość gotówki na auto. A wydechy i tak możesz sobie załatwić lepsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie wyglada na to ze bedzie startowal Lancerem Evo VII w Mistrzostwach Polski...

 

.....niedawno testowal siodemke, takze faktycznie moze wroci do enki, ja osobiscie chcialbym zeby tak zrobil, zobaczylibysmy czy naprawde jest taki dobry, czy auto za niego wygrywalo :roll: .......

 

 

testy_76.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: news z autoklubu:

 

Rajdowa orkiestra w Łodzi!

 

Już po raz czwarty przyjadą do Łodzi czołowi polscy rajdowcy -

11 stycznia 2004 roku odbędzie się bowiem kolejna edycja akcji „Rajdowcy - Dzieciom” w ramach XII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ludzi wielkich serc czeka wiele atrakcji: Od godziny 13.00 do wieczora najpopularniejszy pilot – Maciej Wisławski wraz z jedyną łódzką pilotką – Joanną Madej będzie licytował przejazdy na prawych fotelach znanych z tras rajdowych kierowców, pamiątki rajdowe i wiele niespodzianek. Na 800m odcinku al. Piłsudskiego (od Sienkiewicza do Kościuszki) jeździć będą: Piotr Adamus – Peugeot 206, Marcin Bełtowski - Subaru Impreza STI, Adam Dzitko – Honda Civic, Zbigniew Gabryś – Mitsubishi Lancer Evo VI, Fabio Ghizzy – Lancia Delta Integrale, Piotr Maciejewski – Mitsubishi Lancer Evo VI, Bartek Sarwa – Lancia Delta Integrale, Piotr Starczukowski – Peugeot 206, Mariusz Stec – Mitsubishi Lancer Evo VI. Poza tym, każdy chętny będzie mógł spróbować swych sił podczas ścigania się komputer w komputer po elektronicznych odcinkach specjalnych z zaproszonymi kierowcami i ich pilotami, przetestować sprzęt komputerowy najnowszej generacji, otrzymać zdjęcie i autograf ulubionego rajdowca. A do Łodzi przyjadą również: Maciej Baran, Bartek Boba, Przemysław Bosek, Tomasz Czopik, Sebastian Frycz, Robert Hundla, Piotr Kowalski, Michał Kozłowski, Janusz Kulig, Maciej Lubiak, Piotr Namysłowski, Michał Nowosiadły, Jarek Olak, Marcin Opałka, Sebastian Rozwadowski, Marcin Turski, Maciej Wilk, Magda Zacharko.

Mamy nadzieję, że zimowa temperatura po raz kolejny nie zamrozi Państwa ogromnych, hojnych serc. Spotykamy się w Łodzi 11 stycznia 2004 roku.

 

:arrow: natomiast na stronie katowickiego fanklubu kuzajapisza: Wszyscy jesteśmy w szoku po informacji, iż Leszek zamierza zrobić przerwę w startach, jednocześnie wykazujemy zrozumienie...

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz troche z innej beki. Jak zapowiedzial Leszek Kuzaj bardzo mozliwy jest jego start w Rajdzie Szwecji za kierownica Forda Focusa WRC lub Subaru Imprezy WRC. Hmmm robi sie ciekawie...A za tydzien Kuzi wystapi w czeskim rajdzie w Jänner Rallye za kierownica Toyi WRC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak zobaczyłem to zdjęcie Kuzaja w miśku to coś mi się przypomniało.

W ostatni piątek widziałem w Krakowie przewożonego na lawecie właśnie jakiegoś takiego biało-niebieskiego n-grupowego Miśka Evo 7.Może trafi do kogoś z Krakowa :?:

 

A zdjęć Bełtowskiego nie mam sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...