Skocz do zawartości

Skradziono Mazda CX-9 WGR KY44


drout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj o 13.35 z parkingu przy centrum handlowym Okęcie skradziono moją Mazdę CX-9 kolor zielony. Może ktoś czasem coś widział w co wątpię. Odjechała w stronę Raszyna. Miała dołożone Ledy do jazdy dziennej i załadowana była do tego towarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ubezpieczone całe szczęście ale i tak jestem w dupie. Towar, LPG i inne pierdoły.

 

A tak byłem z niej zadowolony

 

Mam nagranie z monitoringu także mam jej ostatnią drogę na pamiątkę.

 

Podmianka kompa chyba była bo maskę na chwilę otwierali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam skojarzy , chętnie popatrzymy jak to się robi :P W ramach rewanżu mogę wrzucić film jak mi kiedyś w 40 sekund

sklep obrobili :P

Sorry za głupie żarty Drout ale chyba nic innego w tym złodziejskim kraju nie zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest najgrosze , że auto skończyło pewnie w lesie , stodole pocięte na częśći.

Sprzedadzą może 60% auta , reszta pójdzie na śmietnik. Kiedyśbyłem przy oględzinach znalezionej

w lesie właśnie takiej Mazdy jak Twoja , obok była jeszcze nowa 6.

Dwa pół roczne auta tak naprawdę zostały zniszczone... Panowie nawet tego dobrze rozebrać nie potrafili.

Jak znajdę kiedyś fotki tych aut to wrzucę bo gdzieś miałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj o 13.35 z parkingu przy centrum handlowym Okęcie skradziono moją Mazdę CX-9 kolor zielony. Może ktoś czasem coś widział w co wątpię. Odjechała w stronę Raszyna. Miała dołożone Ledy do jazdy dziennej i załadowana była do tego towarem.

Wspolczuję... I zacząłem sie martwić, bo dosyć często tez tam parkuję... Przy Agata Meble?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Agata Meble. Podobno teraz faza na japonczyki jest

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Niebywałe... Biały dzień, duży ruch, pełno ludzi, kamery i na luzaku sobie kradną auto. A mnie sie wydawało że takie miejsca są raczej bezpieczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i nie ma nic ciekawego do kupienia jak patrze po ogłoszeniach. Nic to teraz trzeba czekac na łaskawe Ubezpieczenie.

Dobra muszę napisac, że właśnie się dowiedziałem że Tata ma dobre wyniki u lekarza więc wraca chęc do zycia. Byłem mega tym wszystkim zdołowany. Samochód trudno. Zaczynam poszukiwania nowego.<br /><br />PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wiesz jak to jest , jak się wali to wszystko naraz. Japońce to niestety plaga głównie przez

Panów z Marek i okolic bo realnie to oni w tej chwili opanowali Warszawę.

Wiesz zawsze jest jakaś tam szansa że się jeszcze znajdzie. Tyle że wtedy kłopot może być większy.

 

Znajomej mojego brata ukradli z garażu nowego Civica , potem okradli mieszkanie.

Wzięła odszkodowanie kupiła nowego Lancera którego za chwilę znowu ukradli...

Panów nawet złapali ale uwaga , nie wsadzą ich bo wzięli dotację z UE , otworzyli za nią

warsztat w który, rozbierali te auta.

Myślałem że to jakaś ściema dopóki nie napisał o tym tvn warszawa.

 

Obecnie posiadanie Civica czy Lancera to w Warszawie pomyłka , tylko u mnie wśród znajomych

w przeciągu dwóch lat ukradli 5 Civiców Ufo i dwa Lancery....

Kradną już nawet u mnie w Wesołej gdzie się do praktycznie nie zdarzało , pod blokiem w biały

dzień próbowali ukraść nową Kugę - Paranoja ? Wcale nie bo to było 2.0TDci a w związku ze strajkiem

W fabryce Forda kradną diesla dla silnika. Dzień później 3km dalej ukradli gościowi z forum Mondeo nowe

służbowe 2.0tdci , mieli zamówienie na silnik i tyle.

 

A tak poza tematem to na spota byś w końcu wpadł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy

 

A na spota wpadnę, przymierzam się już od roku pewnie ;-) Śledzę te Wasze ogniska itp

 

Mocno się zastanawiam czy kupowac jeszcze raz CX9 zew względu na te kradzieże bo poza tym to był idealny samochód dla mnie i rodziny. I żonie się super jeździło, bo ja to i tak głównie forkiem latam. Miałem ją 8 mies.

 

A jeszcze pytanie jak miałem towar do działalności w samochodzie i z tym poszło to coś można za to ugrac?? Mam duplikaty FV

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z towarem nic nie zrobisz, chyba że miałeś jakiś zapis w umowie, ubezpieczenie też obejmowało takie rzeczy jak zawartość samochodu (są takie ubezpieczenia) ale skoro o tym nie piszesz to wątpię że taki zapis masz. Jednym słowem nie pozostaje Ci nic innego jak pogodzić się ze stratą.

Ale mała radą, upublicznij nagranie i to najszybciej jak się da, mówię zupełnie poważnie, koleżanka udostępniła nagranie na wykop.pl - ukradli hondę Civic 2007 r i samochód się znalazł razem ze złodziejami, więc nawet się nie zastanawiaj tylko udostępnij nagranie. 

Powodzenia z ubezpieczycielem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie drugiego Forka i tyle..

Forek jest za mały jako główne auto rodzinne. Ta mazda była idealna jeśli chodzi o wielkosc. To co innego można kupic Q7 i X5 w okolicach 100kpln to raczej będą już chyba przechodzone.

 

Sam nie wiem czekam na wycenę, a w pon oglądam CX9 bliźniaczą do mojej tylko kolor inny. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękujemy Ci Tusku za dziki zachód.

Tak, to zapewne wina Tuska :facepalm: Przepraszam, ale ze skorumpowaną policją jeden człowiek sobie nie poradzi  -_-  

 

 

A niby czyja ? Niczyja ????????

 

Po pierwsze:

1) Niekompetentny ignorant

2) Leń łasy na stanowiska i łatwą kasę przypadjącą z pełnienia funkcji.

3) Różne grupy trzymające władzę tak wewnętrznie jak zewnętrznie robią co chcą. Polecam tekst z Pulsu Biznesu na temate tego,że mafia paliwowa kupuje stacje paliw aby skuteczniej sprzedawać lewe paliwo. Normalnie Beka śmiechu. Natomiast co Putin robi z Tuskiem to chyba każdy widzi.Hołd został złożony.

 

 

 

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...