Skocz do zawartości

Levorg - czy i kiedy w Polsce?


walus_legacy

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie możesz sobie kupić kosiarkę Subaru, wczoraj widziałem taką w Makro i szczerze mówiąc zaskoczyło mnie to bo nie miałem pojęcia że FHI robi takie coś.

Na boxera nie wyglądało, ale piękne logo subaru na samym wierzchu wyglądało bardzo fajnie, miało mieć 5,5 HP wg. opisu.

 

Teraz ciekawe, czy ASO Subaru są już gotowe do serwisowania tych silników i w którym samochodzie zostanie w pierwszej kolejności zamontowany w ramach mieszczenia się w normach emisji spalin :-)

 

Silnik z logo wygląda tak (nie wiem czy to akurat taka kosiarka):

 

jl56xc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kupić kosiarkę Subaru,

 

to nie jest kosiarka Subaru tylko silnik. Notabene stosowany przez wielu producentów nieznanych w Polsce.


Czy i kiedy mozemy spodziewac sie rozpoczecia sprzedazy Levorg'a w Polsce? Z jakimi silnikami?

Pozdro.

 

tu masz trochę więcej informacji.

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/66810-subaru-levorg/page-32


 

Czy i kiedy mozemy spodziewac sie rozpoczecia sprzedazy Levorg'a w Polsce? Z jakimi silnikami? Pozdro.

 

w połowie przyszłego roku będzie, być może, wiadomo czy będzie...... sprzedawany.... :rolleyes:

 

 

 

Sz. Dyrekcja wlała w nasze serca trochę więcej optymizmu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adam12 - to nie Dyrekacja tylko P. Andrzej Koper :) Dyrekcja póki co milczy ...

 

 

Nie zrozumieliśmy się. :)

W przytoczonym wątku Sz.Dyrekcja nie mogąc potwierdzić ani zaprzeczyć zasugerowała wiosnę My15 jako premierę Levorga w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Czy i kiedy mozemy spodziewac sie rozpoczecia sprzedazy Levorg'a w Polsce?

Niestety nie wolno mi się oficjalnie na ten temat wypowiadać :blush:  Na razie pozostają domysły, sugestie, niedopowiedzenia ...  

 

 

Z jakimi silnikami?

Cóż - jak wyżej.

 

A co do obydwu członów pytania : WALCZĘ :)  ( a o co konkretnie powiem, gdy już będę mógł )

 

Pozdrowienia 

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...