Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Jest trochę ciasno z miejscami ale ja poszukasz to znajdziesz. Przy samym rondzie na Kolberga stoi stary VW transporter T A za nim czarny matowy Forester XT a jestem w białym T-shircie i jeansowe spodenki czarne vansy :-P + butelka z Kinga Pieninska ;-)

Jesteś już na miejscu albo gdzieś w pobliżu?

Edytowane przez mattew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chcemy się wybrać i pościgać na gokartach - możecie polecić gdzie mają jakieś sensowane warunku sprzetowe i cenowe? (a tak btw - czy one mają ręczne czy automatyczne skrzynie biegów?)

 

skrzynia to skrzynia, hebel jest tylko na tył ....

polecam choć raz elektryki pod dachem, nie ma problemu z powietrzem i są chyba 'równiejsze' - odpada miałczenie, że 'aa czwórka najszybsza, wiadomo'

ponoć mają dyfer w odróżnieniu od spalin (nie wiem na pewno, tylko opowieści obsługi...), ale nie wiedzą czy z LSD czy THC ani czym to się różni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chcemy się wybrać i pościgać na gokartach - możecie polecić gdzie mają jakieś sensowane warunku sprzetowe i cenowe? (a tak btw - czy one mają ręczne czy automatyczne skrzynie biegów?)

 

skrzynia to skrzynia, hebel jest tylko na tył ....

polecam choć raz elektryki pod dachem, nie ma problemu z powietrzem i są chyba 'równiejsze' - odpada miałczenie, że 'aa czwórka najszybsza, wiadomo'

ponoć mają dyfer w odróżnieniu od spalin (nie wiem na pewno, tylko opowieści obsługi...), ale nie wiedzą czy z LSD czy THC ani czym to się różni.

 

taaaak? a co to i po co ? :biglol:

a reczny mają? i napęd AWD ?

;)

 

 

 

A może spot gocartowy? we czwartek pogoda podobno dopisze...

Edytowane przez Francisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tor w pszczółkach jest fajny tylko sprzęt nie równy ( No i w sumie mało cartów ) . A tak to Pitstop pge i cart w Sopocie ( podobno od dziś mieli mieć nowe silniki ).

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...