Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ubierz je wszystkie..to ładnie będziesz wyglądać i nie zmarzniesz :biglol: :biglol:

Genialne :biglol: :biglol: :biglol:

 

 

 

edit:

 

gdzie i o której ten spocik? ... do wieczora się zdąży ocieplić, prawda? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spot za tydzień?

 

Chętnie się pojawię więc zapisywać w kalendarzach, notatnikach spot 13-tego w czwartek :-)

 

20.30 (mi lepiej pasuje ale może być 21:00)

 

o tu jak ładnie wskazał TZD

 

https://www.google.pl/maps/place/Parking+Molo+Brze%C5%BAno,+Czarny+Dw%C3%B3r,+80-980+Gda%C5%84sk/@54.4075786,18.6166123,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x46fd0b338cc9f6b5:0x4205db3e7ca794da

Edytowane przez rybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

dzieki bardzo dziwnej reakcji pewneo moderatora mialem bana na dobe

Mam nadzieję, że to nie zniechęciło Cię do pojawienia się na kolejnym spocie - zapraszamy. Tak samo jak zapraszamy do wypowiedzi zgodnych z tematyką wątków i do przypomnienia sobie regulaminu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wchodzisz miedzy wrony wtedy kraczesz jak i one ;p

to chyba w takim razie nie my:) Dookoła pełno poniemieckiego szmelcu z tedeikami po maską a my na przekór - bokser  :P i najczęściej w benzynie!

p.s.

czy są jakieś opinie na temat własnej lakierni Zdanowicza?

tak to wygląda po dokładnie 10 latach od zakupu. Niby osłonięte plastikowym progiem itd ale ruda bierze go pod farbą. Jest bardzo grubo blachy i to powierzchniowe coś ale szukam kogoś kompetentnego aby zrobić to całkowicie profesjonalnie, Sam też bym zrobił ale wydaje mi się, że nie mam od technologi oraz wiedzy.

Co ciekawe widać jak blacha zdycha pod tym elastycznym zabezpieczeniem. Chce miejsca już chwycone idelanie oczyścić i zrobić tak aby temat nie wrócił o ile to możliwe.

 

post-3100-0-20463200-1439274027_thumb.jpg

Edytowane przez AdaSch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiedy wchodzisz miedzy wrony wtedy kraczesz jak i one ;p

to chyba w takim razie nie my:) Dookoła pełno poniemieckiego szmelcu z tedeikami po maską a my na przekór - bokser  :P i najczęściej w benzynie!

p.s.

czy są jakieś opinie na temat własnej lakierni Zdanowicza?

tak to wygląda po dokładnie 10 latach od zakupu. Niby osłonięte plastikowym progiem itd ale ruda bierze go pod farbą. Jest bardzo grubo blachy i to powierzchniowe coś ale szukam kogoś kompetentnego aby zrobić to całkowicie profesjonalnie, Sam też bym zrobił ale wydaje mi się, że nie mam od technologi oraz wiedzy.

Co ciekawe widać jak blacha zdycha pod tym elastycznym zabezpieczeniem. Chce miejsca już chwycone idelanie oczyścić i zrobić tak aby temat nie wrócił o ile to możliwe.

 

attachicon.gifWP_20150722_14_39_52_Pro.jpg

 

 

Jak zdejmowałeś progi? Wystarczy pociągnąć i wypiąć z zatrzasków?

 

Miałem robione jedno auto u nich dwa razy i wszystko ok. Za pierwszym razem zapomnieli o kilku klipsach, ale to szczegół. Robione w tym roku i w poprzednim wiec rdzy jeszcze nie ma ;).

 

Tak jak przedmówca pisze, oni odsyłają do jakiegoś lakiernika. Teraz nie pamiętam do kogo. Może znajdę dokąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć do K i K na Stalowej, a starsze auta gdzieś indziej. Moje auto się oczyszcza z korozji wlaśnie w K i K, czekam na odbiór. Mam nadzieję, as skończą do czwartku to się wreszcie na spota wybiorę. Pierdzielą się strasznie długo bo 2 tyg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernika maja przy kolobrzeskiej, ja tam robilem juz pare razy. Ostatnio troche mnie wkurzyli bo jaraja w warsztacie jak smoki i pare dni wszystko smierdzialo. No i jeden plastik sie wylamal. Sam;-) przy drzwiach wsrodku. Ale lakier ok. 

jak ktos bedzie potrzebowal to dam dokladne namiary ale pewnie wiadomo gdzie to.

Edytowane przez goluszysko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak zdejmowałeś progi? Wystarczy pociągnąć i wypiąć z zatrzasków?

nie są śruby od przodu te plastikowe od nadkola, zatrzaski do demontarzu od dołu, 1 śrubka na tyle a reszta trzyma się na kołkach. demontaż poza plastikowymi śrubami w nadkolu jest łatwy.

 

 

AdaSch, a jak sie spisuja te najazdy? Myslalem, zeby kupic 2 sztuki zamiast meczyc sie z zaba i kobylkami...

jestem bardzo zadowolony, to był dobry zakup.

 

co do lakierniaka to chyba jednak znana firma w Pruszczu (Aga ma doświadczenia). Byli pracownicy z ASO tak mi polecili, chociaż jeden juz pracuje u konkurencji w Gdańsku, to jeśli chodzi o blacharkę to jednak polecałby pruszcz. No i drugi kolega tam nadal pracuje i przynajmniej ogarnia części do subaru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...