Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem zadowolony z CNF na Kartuskiej - co prawda kształt felgi od Suzuki GV nie pozwalał na całkowite wypiaskowanie rdzy (o czym zostałem poinformowany przed robotą) ale felgi są jak nowe a cena była bardzo przystępna (ale to srebrne stalówki).

Edytowane przez vielebny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt 16 chyba coś koło 250 zł , na dzień dzisiejszy zostawiłbym kasę na wydech hee chyba ze te felgi to totalny dramat .

 

Ps . Wysłałem zdjęcie mojego forka do kalendarza jakby komuś się spodobał to głosować na nr 8

Edytowane przez Yaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wesoła ekipo. Chyba na chwile wyjdę z mroku i napisze parę słów o malowaniu a konkretnie o Malmecie. Generalnie bardzo dużo u nich maluję i za każdym razem jestem zadowolony. Na wiosnę malowałem felgi na złoto i wyszły na prawdę bardzo fajnie. Poza tym również inne bardziej skomplikowane kształty typu zaciski hamulców. (sam zabezpieczałem gwinty i to co nie chciałem żeby było pomalowane)

Nie będę się wypowiadał co do prostowania lub regeneracji bo tego nie robiłem ale kiedyś ktoś mądry napisał w tym wątku konfiguracje Tujko + malmet i ja się pod tym podpisuje ;)

A tu pare fotek:

http://s1.fotowrzut.pl/A382PT2HPX/1.jpg

http://s1.fotowrzut.pl/A382PT2HPX/2.jpg

http://s1.fotowrzut.pl/A382PT2HPX/3.jpg

http://s1.fotowrzut.pl/A382PT2HPX/4.jpg

 

Za piaskowanie i malowanie kompletu felg na dowolny kolor biorą 200 zł co chyba nie jest jakąś zawrotną ceną jak na ten zabieg ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że jakiś czas temu była opcja wjazdu swoim samochodem do Adventure Parku w Kolibkach. Być może mają tam jakieś lajtowe fragmenty trasy, na które można się zapuścić Forkiem. A w razie czego obsługa ma zawsze jakiegoś Patrola pod ręką i nie trzeba będzie iść do najbliższej wioski po traktor :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak dla chętnych na pofelgowanie sobie z felgami. w Tuj czas oczekiwania miesiąc, koszt regeneracji za komplet od 1000zł wzwyż (zdjęcie, założenie, przekładka opon = dodatkowe parę stówek), cnf podobnie z terminem, koszt łaczny za 4 felgi plus cała zabawa w zdjąć/założyć itd w 1000zł się zamknie, a malme  czyste i proste felgi w kilka dni obrobi i pomaluje za ok 100 od sztuki. No cóż - taki mamy klimat (że sezon przekładkowy się zaczął)

Sie mi odechciało robienia czarnych felg. A miało być tak pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Malmetem przypominam, ze oni tylko piaskuja i maluja. Jesli sa jakies ostre krawedzie, rysy (np. zahaczony kraweznik), to trzeba samemu wygladzic przed malowaniem. Ostatnio placilem 70zl/sztuka 17" - czyzby obnizyli ceny? Konkurencje Malmetowi robia (robili?) chlopaki z Bytowa - trzeba wygooglowac "788 576 066", zeby znalezc opinie.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze pierwsze mytanie dot felunku w malmecie był: jaka średnica a potem do 16" pasztet, powyżej szlachta się bawi i grosza nie liczy ;)

oczywiście przesadzam ale ceny rosły nieproporcjonalnie do wagi

z tym piaskowaniem to oni tacy byli chętni, że sam wyczyściłem lagi szczotką na wiertarce i jest (de)Lux od 3 lat jak z fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam też właściciela WRX z Targu Maślanego ... to być może Adrian96? :)

 

Taak to ja-często mnie tam można zobaczyć :) Równie często widuję tu oświniaczonego srebrnego Forestera :)

 

 

Kożystając z okazji: poszukuję części do przekładki z anglika do Bloba WRX 2004r. lub całej imprezy na części :)

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...