Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka razy zdażyło się spotować przy maku ale osobiście dawno w ogóle nie byłem na spocie. Pamietam jak po słynnym wypadku hondy ustawiała się policja i nie było już ścigania.

Przy kfc było luźniej i można było usiąść na zew w loży szyderców .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mialby pomysl gdzie moglbym oddac skladany fotel do malej naprawy ?

oryginalny fotel z kupety ma lekkie luzy na oparciu i bylo to troche denerwujace, chcialbym oddac fotel w jakis fachowe rece i zlikwidowac ten luz.

 

spawacz?

no ale serio - zapewne elementy metalowe nie trzymają wymiarów, więc zadanie z pogranicza ślusarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie znam :(

 

a co do mojego "ulubionego" producenta pasacików z tedeikami

 

buhahaha

 

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/skandal-w-usa-dlawi-akcje-volkswagena-leca-na-leb-na-szyje,578981.html

 

lata oszukiwali, że PD to świetne rozwiązanie, kiedy w końcu przyznali, że są idiotami zrobili bubel opary na CR a jak już sobie z tym jako tako poradzili to musieli oszukiwać na spalinach.

 

coś mi się zdaje, że rynek zaraz zaleją pasaciki i inne marzenia spod strzechy wyposażone w TeDeIki

 

Ciekawe, czy maczali w tym palce ludzie związani z BMW czy MB:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Ayo, w Rumi jest tapicer Sławek, nie wiem jak z Twoim problemem ale z tapicerką radzi sobie świetnie. Piszę Tobie bo czytałem opinię że przerobił fotel seryjny w jakimś chyba golfie tak, żeby mogła jeździć osoba niepełnosprawna (fotel musiał być wysoki) i jednocześnie tym samym samochodem osoba pełnosprawna. Generalnie fotel miał się zmieniać jednym ruchem i ponoć wyszło super. Może warto spróbować? Jak by co pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaka nawierzchnia Cię interesuje?

szuter, miałki piach tak żebym przejechał, wyjechał i się nie zakopał (letnie oponki i mój brak doświadczenia w terenie )
"Ulica" Spółdzielcza w Gdyni. Ulicą jest w okolicach C.H. Klif. Niestety jakiś czas temu, że względu na budowę w Sopocie, została bardzo wyrownana, więc w około 80% został sam szuter.

Jednak są jeszcze dwa dojazdy od Klifu do wieży widokowej, ten lewy jest bardziej "off" .

Polecam tą drogę także zimą .

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaka nawierzchnia Cię interesuje?

szuter, miałki piach tak żebym przejechał, wyjechał i się nie zakopał (letnie oponki i mój brak doświadczenia w terenie )
"Ulica" Spółdzielcza w Gdyni. Ulicą jest w okolicach C.H. Klif. Niestety jakiś czas temu, że względu na budowę w Sopocie, została bardzo wyrownana, więc w około 80% został sam szuter.

Jednak są jeszcze dwa dojazdy od Klifu do wieży widokowej, ten lewy jest bardziej "off" .

Polecam tą drogę także zimą .

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

To prawda, drogę utwardzono ze względu na budowę apartamentów na Bernadowie często jadę od Klifu do Spokojnej tym skrótem.

@kosmit, wiesz może czy Spółdzielcza łączy się z Sopocką/Malczewskiego?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jaka nawierzchnia Cię interesuje?

szuter, miałki piach tak żebym przejechał, wyjechał i się nie zakopał (letnie oponki i mój brak doświadczenia w terenie )
"Ulica" Spółdzielcza w Gdyni. Ulicą jest w okolicach C.H. Klif. Niestety jakiś czas temu, że względu na budowę w Sopocie, została bardzo wyrownana, więc w około 80% został sam szuter.

Jednak są jeszcze dwa dojazdy od Klifu do wieży widokowej, ten lewy jest bardziej "off" .

Polecam tą drogę także zimą .

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

To prawda, drogę utwardzono ze względu na budowę apartamentów na Bernadowie często jadę od Klifu do Spokojnej tym skrótem.

@kosmit, wiesz może czy Spółdzielcza łączy się z Sopocką/Malczewskiego?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Także często tamtędy jeżdżę na Spokojną.

 

Spółdzielcza / Spokojna łączy się przez las bardziej lub mniej oficjalnie , z Bernadowska w okolicy Polany Bernadowskiej. Jakiś czas temu nie było tam zakazów .

 

https://goo.gl/maps/ZL5Tc3uPeQP2

 

Kiedyś był też dojazd do Leśnej i Osiedle Bernadowo, wspanialy dla Forestera , strome podjazdy, piach i koleiny , lecz po rozbudowie osiedla chyba już się tamtędy nie przejedzie, chyba że czołgiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...