Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Ninja, wiem że taki jesteś. Ja też taki będę: Mam w dupie to czy ktoś mnie namawia czy nie, po prostu nie wiem czy będę mógł. Gdybyś znał mnie troszkę lepiej to wiedziałbyś jak wiele spraw mam do załatwiania, a jak mało czasu mogę poświecić rodzinie i domowym obowiązkom. Napisałem że jak będę mógł to przyjadę, bo bardzo chce się spotkać z fajnymi ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik Panowie, kto będzie mógł, to będzie :wink: .

Ja będę z obstawą :wink: :cool: .

 

Stolik mamy w środku, w sumie całe szczęście, bo zimno jest :roll: :evil: .

 

Do zobaczenia, godz. 16 :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony proponuje jakis meeting albo w krotki weekend majowy albo druga polowe maja.

 

Chciałem byc dzis, juz nawet swoja kobiete namówilem na spotkanie w doborowym towarzystwie, i dobra strawe, ale niestety, kolejny epizod z cyklu Marek i jego przypadki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spocie.

Miło było Was poznać, parę wniosków ze spotkania zostało wyciągniętych np. wybór jedynie słusznej trasy przejazdu na Plejadach :mrgreen: ognisko itp. itd.

Mam nadzieję, że nowa świecka tradycja spotkań zagości na dłużej i reaktywacja nie będzie wyjątkiem.

Tomir ognisko i lany poniedziałek teraz na Twojej głowie :mrgreen: Jak coś ustalisz daj znać na forum albo na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również było miło poznać.

 

Cieszę się, że nie było wątpliwości co do wyboru trasy, a co z tego wyjdzie - zobaczymy :roll: :lol::mrgreen:

 

Tera udam się na śniadanie, bo harmonogram miałem dzisiaj napięty.

 

 

P.S. Dziwne uczucie, kiedy wszyscy wyszli oglądać moją...rurkę... :roll: :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło było, dzięki dla niumena i Ninja za podwózkę do domku :mrgreen:

 

Cieszę się, że nie było wątpliwości co do wyboru trasy, a co z tego wyjdzie - zobaczymy
:roll:

ja już ustaliłam, że jednak będę na prawym :razz: :mrgreen:

Tomir ognisko i lany poniedziałek teraz na Twojej głowie Jak coś ustalisz daj znać na forum albo na PW.

ja też czekam na szczegóły :wink:

 

FIREK, znowu zmieniłeś avatar, i tu i tam ;-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewna nutą nieśmiałości udałem się na to spotkanie, jak to będzie, :roll: jak będę zaakceptowany, że jako osoba nie posiadająca samochodu z pod znaku plejady przychodzi na spotkanie własnie ich włascicieli. Nie dałem za wygrana i nie wymiękłem nie zrezygnowałem ze spotkania . Po kilku słowach w tak doborowym towarzystwie moje obawy wyparowały bardzo szybko. Miło się spędza czas w Waszym Gronie, szkoda tylko że jeszcze w tym roku nie wybiorę się z na Plejady. :mrgreen:

Wielkie podziękowanie za podrzucenie do Pruszcza. :mrgreen:

Podziękowania dla Apal naszej organizatorki. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo druga polowe maja.

 

No to wtedy i ja bym się pewnie pojawił, bo teraz to daleeeeko, daleeeko jestem. Choć z drugiej strony to boję się obiecywać, jak tutaj tak później rozliczają z nieobecności :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...