Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wiadomo z plejadami?

 

nic poza tym, co Dyrekcja napisała :wink: ,

jabym coś wiedziała, dam znać, ale do Ciebie nie mam numeru :cool: :wink:

 

ps. gdzie mamy się w PN spotkać, bo zapomnialam :roll: :mrgreen:

a Tomir nic nie pisze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, daj znaka, jak będziesz w 3-city, chętnie się spotkam :mrgreen: .

 

Trójmiejski spot był na razie w niedzielę jeden od niepamiętnych ponoć czasów, ale jest szansa na to, że się jeszcze powtórzy :wink: :cool:

 

Ja tam jestem pełen optymizmu i mysle ze ten spot ostatni to poczatek nowej świeckiej tradycji i bedziemy się stale i systematycznie spotykali na piwku i coli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Tomir nic nie pisze :roll:

 

Spotykamy się w lany poniedziałek o godzinie 10.00 na miejscu w Kopaniewie na terenie lotniska.

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... 65918&z=14

Będzie też kilka osób z rajdowego trójmiasta. Pomysł jest aby ustawić próbę i pośmigać trasą z pierwszego Rallysprintu.

W dniu dzisiejszym Mcl będzie się kontaktował z właścicielem lotniska ponieważ na codzień jest zamknięte na łańcuch.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Kopaniewie na terenie lotniska

Tomir mówił, że to gdzieś za Wejherowem. To prawda - prawie w Łebie jest za Wejherowem :mrgreen: :wink:

 

Tomir jak lecisz z Kartuz przez Luzino lub Szemud to możemy się ustawić i pojechać w kolumnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu Subaru jedziemy to wszędzie blisko :mrgreen:

 

Ja nawet za K-zami błądze więc moje pojęcie za lub przed jest MOCNO przybliżone :twisted:

 

Primi, chciałbym jak najkrótszą drogą :smile:

 

Najbliżej masz przez Sierakowice-Lębork 65km, przez Luzino trochę dalej 72km, ale omijasz Lębork. Ja jadę przez Luzino, dla mnie najbliżej i znam dobrze trasę, jak Cię nie przeraża dodatkowe 7km to mogę poprowadzić do celu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej masz przez Sierakowice-Lębork 65km, przez Luzino trochę dalej 72km, ale omijasz Lębork. Ja jadę przez Luzino, dla mnie najbliżej i znam dobrze trasę, jak Cię nie przeraża dodatkowe 7km to mogę poprowadzić do celu

 

Pasuje mi przez Luzino :mrgreen: Chciałbym byc na miejscu troszkę szybciej jeżeli Ci pasuje. Może będzie trzeba będzie jakoś tą trasę oznaczyc. Zobaczę co dzisiaj udą się załatwic Mcl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi przez Luzino :mrgreen: Chciałbym byc na miejscu troszkę szybciej jeżeli Ci pasuje. Może będzie trzeba będzie jakoś tą trasę oznaczyc. Zobaczę co dzisiaj udą się załatwic Mcl

Tomir mogę wyjechać trochę wcześniej, powiedz o której chcesz być na miejscu to ustalimy godzinę zbiórki w Luzinie. Wyślę Ci zaraz na PW namiary do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK oczywiście możesz się przyłączyć do kolumny :grin: tylko nie mamy jeszcze godziny zbiórki w Luzinie - Tomir chce wyjechać wcześniej, ale nie podał jeszcze o której chce być na miejscu. Śledź wątek, na pewno będzie tutaj jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że jeszcze nie znam szczegółów. Mam nadzieję że dzisiaj się wszystko okaże. Jak tylko będę wiedział to napisze :)

 

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 12:00 pm ]

No i jest konkretna informacja :-) Mcl załatwił dla nas wjazd na lotnisko :mrgreen: Mam nadzieje że się wyjeździmy :cool: Może ktoś ma jakieś wolne pachołki ? spotykamy się o 10 na miejscu.

 

Primi, FIREK, chciałbym być na miejscu około 9.30, jeszcze się troszkę wodą polać :razz: O której musimy wyruszyć z Luzina ?

 

to może jakaś lista :twisted:

 

1. Mcl

2. Apal

3. Primi

4. Firek

5. Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, FIREK, chciałbym być na miejscu około 9.30, jeszcze się troszkę wodą polać :razz: O której musimy wyruszyć z Luzina ?

Tomir z Luzina mamy około 40km, droga powinna być raczej pusta. Proponuję zbiórkę w Luzinie np. 8:50 wyjazd najpóźniej 9:00, powinniśmy spokojnie dojechać na miejsce na 9:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...