Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

dzibi z nieobecności nikt Cię nie będzie rozliczać. Co najwyżej przejdziesz szybką inicjację przedspotową, jako użytkownik, który opuścił pierwsze reaktywacyjne spotkanie. Nic wielkiego np. jazda z prędkością 195,5 kmh przez centrum Gdańska w godzinach szczytu, spalenie opon do wystrzału na rondzie obok Brovarni i tym podobne. Koledzy coś wymyślą :wink: :mrgreen:

P.S. Dziwne uczucie, kiedy wszyscy wyszli oglądać moją...rurkę... :roll: :twisted: :wink:

Trochę nas zawiodłeś, liczyliśmy na większy rozmiar tej rurki :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wszyscy - bo Aga nie miała ochoty oglądać twojej rury a ja zostałem by jej smutno nie było

 

PREZES434- kurs o tej godzinie do pruszcza to pikuś - gratuluje Ci odwagi bo ja mająć Forka szedłem z dusza na ramieniu a TY!!!! Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł

 

Wstępnie rozmawiałem z Mcl i termin 13.04 (lany poniedziałek) pasuje. Godzina 10.00 Powiedziałem że nie będziemy mieli nic przeciwko jeżeli będzie kilka osób z rajdowego trójmiasta. Zawsze można się kogoś poradzić i pogadać. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir mi może pasować :mrgreen: Podaj jeszcze lokalizację, bo popołudniu jeszcze chciałbym do rodzinki skoczyć i muszę jakieś ramy czasowe nakreślić.

10.00 na miejscu małe zapoznanie z nawierzchnią i max 11.00 powrót czy tak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł

 

Wstępnie rozmawiałem z Mcl i termin 13.04 (lany poniedziałek) pasuje. Godzina 10.00 Powiedziałem że nie będziemy mieli nic przeciwko jeżeli będzie kilka osób z rajdowego trójmiasta. Zawsze można się kogoś poradzić i pogadać. Co wy na to ?

Co gdzie jak? O sooo chooozii? Bo cos dzis zakrecony jestem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł

 

Wstępnie rozmawiałem z Mcl i termin 13.04 (lany poniedziałek) pasuje. Godzina 10.00 Powiedziałem że nie będziemy mieli nic przeciwko jeżeli będzie kilka osób z rajdowego trójmiasta. Zawsze można się kogoś poradzić i pogadać. Co wy na to ?

 

No to joł, my też jedziemy, tylko nie wiem gdzie co i jak :razz: :lol: ,

całe szczęście udało mi się wcisnąć na zmianę opon przed świętami, bo uprzejma pani chciala mnie wpisać na przyszly tydzień :roll:

w czwartek odbieram ciężarówkę :mrgreen: , hope so :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, daj znaka, jak będziesz w 3-city, chętnie się spotkam :mrgreen: .

 

Trójmiejski spot był na razie w niedzielę jeden od niepamiętnych ponoć czasów, ale jest szansa na to, że się jeszcze powtórzy :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tilki, daj znaka, jak będziesz w 3-city, chętnie się spotkam :mrgreen: .

 

Trójmiejski spot był na razie w niedzielę jeden od niepamiętnych ponoć czasów, ale jest szansa na to, że się jeszcze powtórzy :wink: :cool:

 

Tak czy tak z pewnością się do Ciebie odezwę dr Apal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...