Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyżej jutro cały dzień przesiedzę w domu. Jeszcze muszę się z zoviraxem przeprosić, trudne początki wiosny :mad:

Przyjadę na 100 %

W końcu będą to narodziny nowej świeckiej tradycji trójmiejskich spotów Subaru , a raczej wielki come back :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, nie wkurzaj ludzi, spot jest w niedzielę, bo pisałeś, że tylko w niedzielę się możesz spotkać:

 

Ja juz wiem ze nie będę miał czasu z wyjątkiem niedziel :cry::evil:

 

:razz: :mrgreen:

 

Qóba, SKM możesz przyjechać :wink: :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak przewidywałem, plany mi sie zmienily szkoda, że aż tak.

 

Otóż, zgubiłem gdzies kluczyki od auta. Wychodzilem do sklepu, zachodzilem do samochodu. Miałem kluczyki przy sobie. W kieszeni od polara. W sklepie je miałem, przed wejsciem do klatki mialem. Okolo godziny 0 mialem odebrac siostre mojej kobiety z lotniska, wychodze z domu i dupa. Obeszlem cale osiedle i nic.

 

W zwiazku z tym prawdopodobnie bede musial udac sie po zapasowy komplet kluczy do swojej miesjcowosci...400km stad. Takze raczej mozna mnie wypisac z listy, przepraszam. Siła wyższa niestety...

 

 

EDIT: Znalezione, ktoś życzliwy zawiesił na płotku niedaleko szlabanu Wspólnoty na której mieszkam, także w niedziele jednak jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna pogoda jest to może będą stoliki na słońcu wolne
Poza tym rezerwację mamy w środku.

 

Stolików na zawnątrz nie ma jeszcze i jutro nie będzie :roll: , także do środka pójdziemy albo na spacer na Długi Targ :razz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może padać, bo zaraz idę intercooler wykręcać. :razz:

Tej ziom,ale skrecsz go na czas? :mrgreen: Przeciez firmowym Fusionem nie podjedziemy :mrgreen:

postaram się być ale nie obiecuje :smile:

Kash, nie wkurzaj ludzi. Konretów brak. Albo jestes albo nie. Mam wrazenie ze specjalnie tak piszesz zebysmy Cie tylko namawiali. Nie bedziesz to nie, płakać nie bedziem :P

Aaa i nie bierz sobie tego tak doslownie, znasz mnie i wiesz ze gadam co mysle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...