Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem tu napisać bo jest to jedyny wątek który ma coś współnego z trójmiastem i subaru.

 

Witam Wszytkich z 3miasta i okolic , prosze o informacje gdzie i kiedy macie "lans" po miescie (spotkania forumowe) , jakieś imprezki pojeżdzawki dla otwartego grona , gdzie szukac informacji czy jest jakieś bardziej regionalne forum gdzie jest taki temat ????

 

W miniony weekend brałem udział w Rajdzie Żarnowieckim , na dojazdówkach mijałem sie z identyczną imprezka jak moja ale nie było czasu pogadac. Jesteś może na forum ???

 

Pozdrawiam wszytkich

 

Impreza 2.0 125KM srebrny sedan 99r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że brać subarowa z 3m nie integruje się tak jak kiedyś

A masz Subaru? :twisted:

 

Tu chodzi o ludzi a nie o samochody

Domyslilem sie. Ale pytanie bylo o "brac subarowa". Gdyby pytal o "hondowa", to bym sie nie odzywal, bo nie mam H.

Nie mam, co nie ma znaczenia, spotykałem się na spotach Subaru a brać z 3m brała udział w rajdach organizowanych przez mój klub pojazdów zabytkowych i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, jak widać Ty masz z tym jakiś problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itam Wszytkich z 3miasta i okolic , prosze o informacje gdzie i kiedy macie "lans" po miescie (spotkania forumowe) , jakieś imprezki pojeżdzawki dla otwartego grona , gdzie szukac informacji czy jest jakieś bardziej regionalne forum gdzie jest taki temat ????

 

Siema, jeśli chodzi o pojeżdzawki to chyba nikt nic nie organizuje, ale ja chetnie by pojeździł po jakiś szutrach, tylko nie znam żadnego fajnego miejsca w 3miescie, jedno znalazłem, ale okazało sie że to teren NaftoBazy i ochrona mnie zgarneła tak jak bym był cysterną i kradł Nafte:)

 

[ Dodano: Wto Lut 17, 2009 6:03 pm ]

a teraz jest zima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

up :wink:

 

DanielsDS, jak chcesz podbić, a Twój post jest ostatni, to musisz zrobić kopiuj/wklej i usunąć posta, a później napisać nowego :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

up !!

 

Panie i Panowie daje się zauważyc na forum stale zwiększającą się ilośc osob z trojmiasta ? Może w ramach powitania wiosny jakieś spotkanie ? Jak będzie cieplej można ognisko na Kaszubach zrobic ?

 

Pozdrawiam Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może się gdzieś :evil: spotkacie na przywitanie wiosny a ja z miła chęcią się przyłącze, może skwerek w Gdyni: sobota niedziela?

:razz:

 

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 10:32 pm ]

:cry: Widzę że z 3city wszyscy wyjechali żadnej odpowiedzi??? :shock:

Pozostają łyżworolki i lansik w Brzeźnie. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem też informację na kręskę. Powysłam PW , ale Ciebie bym prosił o jakaś konkretne miejsce , pewnie będzie łatwiej ludzi zebrac jezeli bedzie jasno napisane gdzie. Jakas propozycja ? Sam bym to zrobil, ale tylko jadlodajnie i bary mleczne znam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, w Gdańsku :mrgreen: takim miejscem jest Szafarnia - tam gdzie jest przystań jachtowa, po drugiej stronie Motławy,

w Gdyni może to być Skwer?

 

Innych miejsc w centrum gdzie można spokojnie znaleźć miejsce na kilka samochodów nie znam :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Apal, to ustalamy konkretnie , na prośbę zmieniłem dzień na niedziele. Pasuje ?

 

5 kwietnia niedziela

miejsce : Gdańsk Szafarnia , tam gdzie przystań jachtowa, po drugiej stornie Motławy

godzina : 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sopocie jest placyk KJS'owy koło Opery Leśnej a obok niej jest jakaś chata wannabe góralska :grin:

 

W Gdyni jest Skwer albo taki parking niedaleko Hotelu Nadmorskiego (nie mam na myśli Bulwaru), jest tam miejsce na ognicho, ale knajpy nie ma ;)

 

W Gdańsku to chyba tylko pas ... Więcej miejsc nie znam ;)

 

Dajcie znać jak będą już jakieś szczegóły ustalone to może też się pojawię :)

 

EDIT:

Ok, wysłałem posta po ustaleniu szczegółów, więc postanowione :)

Oby do zobaczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba, bo nie wiem, czy nie będę na nóżkach musiała się doczłapać, ale mam blisko :mrgreen: .

Muszę OBKa odstawić na kilka dni na naprawę drzwi i akurat ten weekend planowałam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...