Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Co za spam :P

Ty lepiej napisz co z Plejadami :twisted::mrgreen::P

Dokładanie :mrgreen:

 

Załatwiłem anulowanie poprzedniej rezerwacji i mam już uwolniony VIN w systemie...teraz się zastanawiam co z tym zrobić :mrgreen: do kiedy można się zapisywać?

 

Kruk, zawitasz dziś?

 

Chętnie tylko żonka wyjechała i zostałem sam z 4 letnim synem, jak nie zaśnie przed 21 to wpadniemy razem ale "normalnym" autem bo po przejażdżce po parkingu Subarakiem miał za duże oczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko żonka wyjechała i zostałem sam z 4 letnim synem, jak nie zaśnie przed 21 to wpadniemy razem ale "normalnym" autem bo po przejażdżce po parkingu Subarakiem miał za duże oczy

 

Oprócz foliowych torebek powinieneś mieć na wyposażeniu valium ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się zastanawiam co z tym zrobić :mrgreen:

 

Nieee... no załamać się można... ludzie czekają w blokach startowych od grudnia, żeby się zapisać, a Ty się wahasz... :twisted::mrgreen::P

 

Zapisuj się :wink:

 

po przejażdżce po parkingu Subarakiem miał za duże oczy :lol:

 

:mrgreen:

 

Moja córka twierdzi, że powinien być pas tylko dla Subaraków w 3mieście :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz się zastanawiam co z tym zrobić :mrgreen:

 

Nieee... no załamać się można... ludzie czekają w blokach startowych od grudnia, żeby się zapisać, a Ty się wahasz... :twisted::mrgreen::P

 

Zapisuj się :wink:

 

Spoko, pracuję nad logistyką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, pracuję nad logistyką :wink:

Aaa... to OK :wink:

 

 

Moi drodzy, wisienki i reszta zapaszków są w drodze. Końcowy koszt wyniósł 19 zł z przesyłką za sztukę.

 

Bardzo Was proszę o przelew na konto, kto potrzebuje mój numer, to dajcie znać na pewu...

Z tymi, którzy nie posiadają rachunku w banku, albo z różnych przyczyn nie korzystają, rozliczę się osobiście :wink:

 

Wisienki

1. Aga 2szt.

2. Primi 2szt.

3. kropkowicz 2szt.

4. sasiad 5szt. ( kolejne dla koleżanki z pracy )

5. Ayo 2szt.

6. darkogda 2szt.

7. Tummi 2 szt.

8. Nikko 2szt

9. Kruk 2szt.

10. FIREK 2 szt.

11. Młody 3 szt.

12. kasz 2szt

13. Maxiu 2 szt.

14. joanna7f 1 szt.

15. SebastianZ1 2szt.

15. D-Vmax 1szt.

------------------------

34 szt. plus kilka zamówionych poza forum :shock: :twisted:

 

Inne zapachy

1. BartZ 2 szt. Newport New Car

2. joanna7f 1 szt. Shasta Strawberry

3. Janek 1 szt. Monterey Vanilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko żonka wyjechała i zostałem sam z 4 letnim synem, jak nie zaśnie przed 21 to wpadniemy razem ale "normalnym" autem bo po przejażdżce po parkingu Subarakiem miał za duże oczy

 

To niezłe. Ostatnio jechałem 2 x 150km z moją małą (2 lata 8 m-cy) i obawiałem się jak to zniesie. U mnie w aucie jest bądź co bądź dość surowo i zdecydowanie głośno. Spotkało mnie miłe zaskoczenie. Po powrocie, następnego dnia nie chciała wsiąść do Forka. Prosiła mamę, że ona chce autem tatusia... :twisted: Ma młoda w żyłach benzynę, nie krew. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko żonka wyjechała i zostałem sam z 4 letnim synem, jak nie zaśnie przed 21 to wpadniemy razem ale "normalnym" autem bo po przejażdżce po parkingu Subarakiem miał za duże oczy

 

To niezłe. Ostatnio jechałem 2 x 150km z moją małą (2 lata 8 m-cy) i obawiałem się jak to zniesie. U mnie w aucie jest bądź co bądź dość surowo i zdecydowanie głośno. Spotkało mnie miłe zaskoczenie. Po powrocie, następnego dnia nie chciała wsiąść do Forka. Prosiła mamę, że ona chce autem tatusia... :twisted: Ma młoda w żyłach benzynę, nie krew. :twisted:

 

Też mu się podobało ale na gładkim parkingu i przez chwilę, na ulicę to po pierwsze nie mam gdzie zamontować mu fotelika a po drugie dojdą grubsze decybele, przeciążenia i wybijające plomby z zębów dziury więc musi jeszcze trochę podrosnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie tylko żonka wyjechała i zostałem sam z 4 letnim synem, jak nie zaśnie przed 21 to wpadniemy razem ale "normalnym" autem bo po przejażdżce po parkingu Subarakiem miał za duże oczy

 

To niezłe. Ostatnio jechałem 2 x 150km z moją małą (2 lata 8 m-cy) i obawiałem się jak to zniesie. U mnie w aucie jest bądź co bądź dość surowo i zdecydowanie głośno. Spotkało mnie miłe zaskoczenie. Po powrocie, następnego dnia nie chciała wsiąść do Forka. Prosiła mamę, że ona chce autem tatusia... :twisted: Ma młoda w żyłach benzynę, nie krew. :twisted:

 

Też mu się podobało ale na gładkim parkingu i przez chwilę, na ulicę to po pierwsze nie mam gdzie zamontować mu fotelika a po drugie dojdą grubsze decybele, przeciążenia i wybijające plomby z zębów dziury więc musi jeszcze trochę podrosnąć :wink:

 

No tak, u mnie to jednak jest lajcik w porównaniu do tego Twojego monstrum.

Poza tym z młodą jechałem ostrożnie i tylko przy wyprzedzaniu mogła zasmakować przeciążeń... Pocieszające jest, że jej hałas nie przeszkadza. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienki jadą dopiero, dziękuję za wpłaty... będę w tym poście wpisywać od kogo mam już kasę... Dziękuję 8)

 

Wisienki

1. Aga 2szt.

2. Primi 2szt.

3. kropkowicz 2szt.

4. sasiad 5szt.

5. Ayo 2szt.

6. darkogda 2szt.

7. Tummi 2 szt. zapłacone

8. Nikko 2szt zapłacone

9. Kruk 2szt. zapłacone

10. FIREK 2 szt.

11. Młody 3 szt.

12. kasz 2szt

13. Maxiu 2 szt.

14. joanna7f 1 szt.

15. SebastianZ1 2szt. zapłacone

15. D-Vmax 1szt.

 

Inne zapachy

1. BartZ 2 szt. Newport New Car

2. joanna7f 1 szt. Shasta Strawberry

3. Janek 1 szt. Monterey Vanilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienki jadą dopiero, dziękuję za wpłaty... będę w tym poście wpisywać od kogo mam już kasę... Dziękuję 8)

 

Wisienki

1. Aga 2szt.

2. Primi 2szt.

3. kropkowicz 2szt.

4. sasiad 5szt.

5. Ayo 2szt.

6. darkogda 2szt.

7. Tummi 2 szt. zapłacone

8. Nikko 2szt

9. Kruk 2szt. zapłacone

10. FIREK 2 szt.

11. Młody 3 szt.

12. kasz 2szt

13. Maxiu 2 szt.

14. joanna7f 1 szt.

15. SebastianZ1 2szt.

15. D-Vmax 1szt.

 

Inne zapachy

1. BartZ 2 szt. Newport New Car

2. joanna7f 1 szt. Shasta Strawberry

3. Janek 1 szt. Monterey Vanilla

To ile ta marża za przechowanie? :roll:

 

 

:P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...