Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

sasiad, parę osób z SRT też chce się wybrać, może być niezła impreza i nie mówię tu tylko o wyścigach :wink: Jak będziesz jechał to daj znać może ja też się wybiorę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, Fiatem jedziecie na spota? To co tu jeszcze robisz, spóźnicie się :mrgreen::P :wink:

 

Eh w końcu wyszło tak że agregatem przyjechałem, a fiat został pod blokiem :)

 

nikko

 

:shock: Chyba wiem co zrobie jak mi sie gwarancja na niego skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, czekam na odp w jakiej kategorii bym startował.

 

 

Swoją drogą, patrząc na aktualną listę startujących samochodów; przyjeżdżając, wygrasz walkowerem :P No może Z06, jeśli podana moc jest prawdziwa może próbować przez małe p więc nie będziesz miał zabawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, patrząc na aktualną listę startujących samochodów; przyjeżdżając, wygrasz walkowerem :P No może Z06, jeśli podana moc jest prawdziwa może próbować przez małe p więc nie będziesz miał zabawy :mrgreen:

Lepiej nie lekceważyć przeciwników bo przyjadą jakieś wydumki typu Golf I z silnikiem od Veyrona i będzie mina :P a jak nie przyjadą to przynajmniej będą nagrody i imprezka więc tak czy siak warto pojechać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, rozumiem, że jesteś bardzo za, potwierdzasz uczestnictwo(?) :mrgreen:

 

 

2) Wymiana lub dodanie nieseryjnych elementów takich jak maska, drzwi przednie od strony pasażera, tylna klapa, tylne drzwi, spoilery (w tym poprawiające aerodynamikę) oraz zmiany zderzaków są dozwolone na wykonane z włókna szklanego, włókna węglowego lub kevlaru. Powyższe elementy powinny mieć kształt zbliżony do seryjnego. Możliwa jest wymiana drzwi przednich od strony kierowcy pod warunkiem zainstalowania klatki bezpieczeństwa.

 

8) Samochody które przejadą trasę 402,336m z czasem ET poniżej 10,5 sekundy muszą posiadać klatkę bezpieczeństwa, a kierowca musi być ubrany w homologowany kombinezon zgodny z FIA. Kombinezon ten jest wymagany również w przypadku zamontowania zbiornika paliwa w inny sposób niż seryjny.

 

7) Zabronione jest używanie nitrometanu.

 

Spełniasz warunki? :wink:

 

-- Pt kwi 22, 2011 10:34 am --

 

kropkowicz, no co Ci mam napisać? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spełniasz warunki? :wink:
Ofkors 8) bo ja mam drzwi tylne inne, przednie seria, bo poniżej 10,5 nie zrobię i moje auto nawet nie stało koło nitrometanu, materiały też takie jak w regulaminie. Jedyne czego się obawiam to to że sprzęgło nie poda bo już uślizguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, żeby nie było, że masz za małe lusterka :lol:

 

Podobno ma być 150 startujących, sporo...

 

Hehehe, z tego co słyszałem od ludzi którzy tam byli na poprzednich edycjach to bardzo fajna impreza i dobrze zorganizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odp "a dlaczego w kat turbo???"

 

"Silniki Vankla są traktowane jako silniki doładowane przez specyficzną budowę silnika. Jest to ogólnie przyjęta zasada na wyścigach na 1/4 mili."

 

Silnik Vankla przez V faktycznie pasuje do tej kategorii :twisted:

 

 

Generalnie od razu wszyscy możemy startować w open...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odp "a dlaczego w kat turbo???"

 

"Silniki Vankla są traktowane jako silniki doładowane przez specyficzną budowę silnika. Jest to ogólnie przyjęta zasada na wyścigach na 1/4 mili.

 

Co za paranoja :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...