Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę admina o usunięcie konta.

 

foreksowi się nie udało, to nawet nie próbuj :razz: :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 9:06 am ]

 

P.S.2. Z moich obserwacji wynika, że takie szambo jak jest teraz w tym temacie zrobiło się od kiedy [you] zaczął się częściej udzielać w tym wątku... :evil:

 

 

no najlepiej siedzieć i samemu pierdzieć w stołek a jak ludzie zaczynają się integrować to zjechać za spam i to w zakładce do tego stworzonej ale że faktycznie młody forumowicz ze mnie to spasuje chyba - bawcie się dobrze sztywniaki :twisted:

 

no i znowu niektórzy sie dali nabrać na ten stary forumowy trick, prawda [you] :?: :lol:

 

Luzik :mrgreen:

 

ps. mnie jest łatwiej bo

od kiedy Apal zaczął się
trochę źle gramatycznie wychodzi :razz: :wink:

trzeba się trochę postarać :twisted:

 

Pozdrawiam wszystkich, a Ciebie [you] w szczególności :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co że Subaru, że ktoś katował na zimnym bez oleju i go nie zmieniał regularnie to wina marki?

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 12:17 pm ]

no i znowu niektórzy sie dali nabrać na ten stary forumowy trick
no ja się nabrałem...wstyd się przyznać ale zawsze się na to nabieram :oops:

 

Tomas_M5, a Ty jak zwykle narzekasz na to Subaru choć nigdy go nie miałeś i wiem że o nim marzysz :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, dziwi mnie to ze w świeżym seryjnym mało upalanym aucie w silniku jest mielonka
no ale Apal pisze że poprzedni właściciel wogóle nie dbał o auto, katował i wogóle więc nie widzę w tym nic dziwnego że się posypało. Daj mi nowe auto jakiej chcesz marki to w jedną noc mogę je zakatować na śmierć, to nie jest żadna sztuka i nie świadczy to tym bardziej o aucie. O każdy silnik trzeba się troszczyć żeby był bezawaryjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem rózne słuzbowe auta, oleju zawsze ponizej minimum, zero wymian tylko delewanie co popadnie, upalane w warunkach miejskich do odcinki i nigdy niz im nie było a miały powyzej 200 tys czasem. Ja kumam ze od zimnego albo gorącego padło turbo ale silnik?

 

a co to za silnik był tak był? jakis mocny turbo? ile auto ma przebiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i znowu niektórzy sie dali nabrać na ten stary forumowy trick, prawda niumen :?: :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich, a Ciebie niumen w szczególności :wink: :mrgreen:

 

 

 

Luzik :mrgreen:

 

ps. mnie jest łatwiej bo

Cytat:

od kiedy Apal zaczął się

trochę źle gramatycznie wychodzi :razz: :wink:

trzeba się trochę postarać :twisted:

 

Akurat na Ciebie nie liczyłem, że dasz się złapać, jako największa spamerka tego wątku masz te swoje levele i umiejętności wyłapywania pułapek i prowokacji. :mrgreen::mrgreen:

 

Również pozdrawiam

 

Mecenas Niumen

 

:lol:

 

a to nie jest tak ze to po prostu subaru a nie ze zaniedbania itd....

 

Jeszcze rozumiem 2.0T, przebieg 180000km i obrócona panewka, GT ze zmieloną dwójką i sporadyczne przypadki wydmuchania uszczelki w seryjnym 2.5T, ale taka masakra w seryjnym, wolnossącym, niewysilonym silniku 2.5 to tylko kwestia zaniedbania, ale to już dłuższa historia.

 

Tomas_M5 napisał/a:

a to nie jest tak ze to po prostu subaru

 

 

jest :wink:

 

Jak jest, to nie inwestuj w rurki SAMCO :razz: . Dzisiaj Ci napiszę, tzn postaram się, które biorę.

 

dziwi mnie to ze w świeżym seryjnym mało upalanym aucie w silniku jest mielonka, dla mnie to nie normalne.

 

Ale Tomas, nie ma się co dziwić. O jakiejś wytrzymałości silnika możemy mówić, jeżeli spełnione są chociaż podstawowe warunki prawidłowej eksploatacji. Jeżeli ktoś jeździł z dużymi ubytkami chamskiego oleju i katował na zimnym, to nie ma bata, nawet diesel w W123 by się rozleciał. Wystarczy, że urwał się film olejowy i panewka gotowa.

 

Ostatnio znajomy w ASO mówił mi, że przyjeżdżają często ludzie na przegląd z silnikiem 2.5, gdzie nikt nie zagląda do bagnetu i okazuje się, że trzeba dolać np. 2litry oleju. Jakie są konsekwencje - wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za silnik był tak był? jakis mocny turbo? ile auto ma przebiegu?

wolnossący 2,5, przebieg 138 tys., kupiłam go jak miał niecałe 110 tys., nie pamiętam teraz dokładnie czy to było 106 czy 108 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, a ktoś diagnozował to auto przed zakupem czy jak to się stało że kupiłaś auto o które poprzedni właściciel kompletnie nie dbał?

 

PW :wink:

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 10:51 pm ]

niumen, ja już wiem, dlaczego Ty masz taką minę w awatarze :twisted::mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, ja już wiem, dlaczego Ty masz taką minę w awatarze :twisted::mrgreen::lol:

 

Ja chyba wiem co Ty wiesz, dlaczemu mam w avatarze. :mrgreen:

 

A tak poza tym to masz PW, albo nie - GG. Pojechałem tak jak mówiłaś, w lewo, potem w prawo, płyty betonowe, szuter tak na czuja i chyba trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do jutrzejszego spota, nie jestem pewna czy uda mi się dotrzeć :roll: , także miłego spotowania Wam życzę :mrgreen: .

 

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

no ja rozumiem ze panewki, że niedziela, że nie wiem co tam jeszcze

ale kogo jak kogo Ciebie na spocie subarowym nie bedzie :shock: :shock: :shock:

 

no nie ogarniam szczerze mówiąc

 

Tequili nie lubisz??? - mam jeszcze UZO i bimberek specjalnie dla Ciebie :grin:

 

[ Dodano: Nie Sie 02, 2009 9:43 am ]

Tomir właśnie przywiózł kiełbaski na ognisko - :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet diesel w W123 by się rozleciał.

To akurat jest niemozliwe. :razz:

Wszystko jest możliwe, w dwóch różnych W123 padł mi silnik :shock: Raz panewki w trakcie podróży do Zakopca (100 km za Gdańskiem), a drugi raz pękł wałek rozrządu :shock: (tym razem w Sopocie), ale generalnie potwierdzam W123 to niezły czołg :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...