Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Kruk Apal mówi, że ciągle gadamy o subaru, olejach itp i że to nudne jest :mrgreen: Wszystkich nie sposób zadowolić, trudno. Ja w sprawach technicznych jestem lajkonik, jeśli chodzi technikę jazdy to też leszcz. Nie mogę Ci zagwarantować, że nie będziesz się nudzić tym bardziej, że towarzystwo już trochę się zżyło i gada czasem o rzeczach mało związanych z subaru. Najlepiej jak sprawdzisz sam, z tego co czytam na forum to wiedzę masz dużą to i poziom dyskusji wzrośnie, a jak chcesz pojeździć to wpadnij do Torunia na pojeżdżafffkę - tutaj mogę zagwarantować że będzie tylko na temat :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 12:14 am ]

a Ty na te z browarem w reku :mrgreen:
wyszło szydło z worka :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, jak będzie okazja i będę wiedział że Ty to TY to zagadam
I wzajemnie :wink:

Primi, ja pod tym Makiem to niedługo alkoholikiem zostanę i gadamy o wszystkim co się da więc aż taki sztywny nie jestem :wink: :mrgreen: Co do jeżdżenia to usycham i piję pod Makiem z jego braku :sad: ale już niedługo mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możemy podyskutować o moim silniku, ja się chętnie dowiem czy to ja go zepsułam czy poprzedni właściciel i dlaczego, mogę go zabrać w częściach z Olsztyna i przywieźć na spota, bo chyba bedzie przeszczep serducha w OBKu :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, bo Tomir wpada raczej na te aktywne spoty w Borsku a Ty na te z browarem w reku :mrgreen:
A Ty i na te i na te farciarzu, a wogóle Ty masz Evo a my tu o Subaru gadamy :razz:

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 12:26 am ]

Apal, może zmienisz sobie tego OBK w takim razie na Forestera z flakami STI 450KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, ja pod tym Makiem to niedługo alkoholikiem zostanę i gadamy o wszystkim co się da więc aż taki sztywny nie jestem :wink: :mrgreen:
Kruk sam widzisz, że jak się ludzie lepiej znają to różne tematy się pojawiają, a okazji do spotkań i małego piwka jest więcej niż tego piwka można przyjąć :mrgreen:

Czasem czytam forum SRT i też wszystkiego nie rozumiem, a do Borska bym z chęcią pojechał z ciekawości na jakiś challenge, ale czasu jakoś tak mało :oops: Może we wrześniu się skuszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, pewnie masz rację że na forum to wszystko dziwnie z boku wygląda a w realu jest fajnie - trzeba się w końcu spotkać w takim razie :cool: U mnie też czasu bardzo mało ale coś się wymyśli, ważne że kontakt jest :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no w pelni sie zgadzam ze od momentu jak sie Skwara pojawil to sie zrobil burdel

 

zawsze tak jest jak pytasz o konkrety to dostajesz mydlem po oczach

to standart w pracy jak i poza nia

 

ze wzgledu na swoje sytuacje postanowilem zoorganizowac cos zanim bede wkraju zeby potem nie tracic czasu

 

i jezeli Niumen uwazasz ze takie "organizacyjne" podejscie do sprawy forumowych spotow jest szambem to trudno

nie bede polemizowal bo niema oczym

 

nigdzie nie jest napisane ze w watku moga byc organizowane spoty tylko i wylacznie o Subaru, jest napisane Trojmiejskie spoty i tak chyba jest

(pomijając ofcoz fakt ze Tomir jest z Kartuz :wink:)

 

podsumowując : nie podoba Ci sie nasze podejscie do spraw spotkan towarzyskich i chcialbys miec wszystko zrobione w telegraficzno-wojskowym skrocie to dla mnie to ok

ale mamy demokracje wiec kazdy robi jak mu widzi i jak nie pasuje to zchilluj i tyle nie ma sensu robic przepychanek i na siebie warczec

 

takze pozdrawiam i napewno bedzie mi milo wszystkich was poznac

i nie czuje urazy za taka naklejke :razz:

 

a tak btw mamy swinki naklejone na lusterkach no nie a jak mi wiadomo to swinki chyba lubia sie w szambie paplac :twisted:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też czasu bardzo mało ale coś się wymyśli, ważne że kontakt jest :smile:
Kruk poznamy się po avatarach :wink:

A wracając do sedna sprawy czyli spotów. FIREK jeżeli jeszcze nie skasowałeś swojego konta na forum to informuję Cię, że stawię się na spocie w niedzielę ok godz 15:20 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, może zmienisz sobie tego OBK w takim razie na Forestera z flakami STI 450KM

 

Forester powiadasz, a nie może być sti bez Forestera :lol:

Oczywiście że może być - do wyboru do koloru :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK jeżeli jeszcze nie skasowałeś swojego konta na forum

 

konta nie można skasować, niedawno to przerabialiśmy na forum :wink:

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 12:48 am ]

Apal, może zmienisz sobie tego OBK w takim razie na Forestera z flakami STI 450KM

 

Forester powiadasz, a nie może być sti bez Forestera :lol:

Oczywiście że może być - do wyboru do koloru :grin:

 

Kruk, na spota kiedyś wpadnij :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harmonogramu nie ma, w niedzielę spot u Firka, o czym tu głośno, ale ja jeszcze nie wiem czy będę na tym spocie

 

a co do sti ja też serio (raczej), ale to zobaczymy za jakis czas, na razie mam OBKa na glowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, kiedyś - kwiecień bodajże na PW Ci o spocie w Browarni pisałam :wink:

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 1:00 am ]

a ja od 8-21 sierpnia w Rabce nicnierobię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się chętnie dowiem czy to ja go zepsułam czy poprzedni właściciel i dlaczego, mogę go zabrać w częściach z Olsztyna i przywieźć na spota, bo chyba bedzie przeszczep serducha w OBKu :cry: .

A co sie narobilo sie?! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, kiedyś - kwiecień bodajże na PW Ci o spocie w Browarni pisałam
pamiętam ale miałem tego dnia maraton w pracy i nie mogłem (tak już ze mną jest...mało czasu :cry: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, chyba w sumie wszystko, zaczęło mi stukać na rozgrzanym silniku i padło na panewki, ale po rozbiórce okazało się że to nie wszystko...

 

Mam nadzieję, że to zobaczę na własne oczy.

 

Zaniedbany bardzo silnik przez poprzedniego właściciela, chociaż ja też przeciez miałam przygodę z olejem, może pamiętasz.

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 1:09 am ]

pamiętam ale miałem tego dnia maraton w pracy i nie mogłem

jak będzie chęc w narodzie, to zawsze się uda dopasować termin :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JED, chyba w sumie wszystko, zaczęło mi stukać na rozgrzanym silniku i padło na panewki, ale po rozbiórce okazało się że to nie wszystko...

A czy to sie nie stalo od tego (m.in.), ze zaczelas mocno eksploatowac swoje auto?

Mam nadzieję, że to zobaczę na własne oczy.

To opisz, co zobaczylas.

Zaniedbany bardzo silnik przez poprzedniego właściciela, chociaż ja też przeciez miałam przygodę z olejem, może pamiętasz.

Pamietam bardzo dobrze - mialem nawet napisac w poprzednim poscie, czy to nie ma z tym zwiazku!

Ale, niestety, nie pamietam, jak sie tamata hist o/e ria zakonczyla...

 

Jacek! Jak sie masz!? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To opisz, co zobaczylas.

 

Jak się wszystko wyjaśni i to zobaczę, to na pewno to opiszę, teoria już jakaś jest w tej sprawie i obciąża poprzedniego właściciela, silnik bardzo zaniedbany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to sie nie stalo od tego (m.in.), ze zaczelas mocno eksploatowac swoje auto?

 

IMO to tylko przyśpieszyło proces destrukcji. Gdyby nie "treningi" silnik wysypałby się pewnie za 1000km. Generalnie tłoki, panewki, pierścienie, pompa olejowa i pełno syfu w silniku. Poprzedni właściciel na bank katował na zimnym i pewnie bez litra czy dwóch oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, ktoś Cię upoważnił, mój adwokacie :lol: :razz:

 

OBK: sekcja zwłok zrobiona, zabita pompa olejowa, zużyte pierścienie i tłoki, panewki złom, musiał być katowany na starym albo gównianym oleju, albo ktoś (poprzednik, bo wiem, jak dbaliście o gruzawika...) nie kontrolował stanu oliwy. W motorze szlam jakby jeździł na mineralnym albo nawet na kujawskim z trzeciego tłoczenia....jutro pomiar wału i podejmę jakąś wiążącą decyzję. jakby co na wszelki wypadek mam już znaleziony dobry motor...

 

[ Dodano: Sob Sie 01, 2009 1:20 am ]

Poprzedni właściciel na bank katował na zimnym

 

To też wiem :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...