Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

mam płynąć na Hel ze znajomkami, ale jeszcze nie mamy biletów :roll:

teraz zacząłem uderzać w modły, żeby jutro już nie było :lol:

bo kurde się nastawiłem bardziej na sobotę... i miałem posobotniego grilla pod Wieżycą zamiar opuścić :razz: a tu się szykuje tylko grill :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakąś forumowiczkę zorganizujesz to będzie komplet

Będę się starał, cierpliwości... bo ja desant z Wrocławia jestem, za praca. Znajomych w Trójmieście na razie niewielu, co mam nadzieję zmienić :grin:

 

nie ważne jaki bedzie stosunek

to mi się wydaje dość istotne :mrgreen:

 

Witamy, witamy i życzymy udanych zakupów

zbieraj punkty, wygrywaj nagrody?

 

Zastanawiam się nad Toruniem. Widzę że liczna ekipa jedzie - przy czym dla mnie to była by nauka auta i toru. Do tej pory mam na koncie zaledwie kilka torowych, asfaltowych przejazdów w Hondzie Integra type R - czyli totalnie inne auto i tor. Zanim ogarnę AWD to mogę przeszkadzać. Możecie podpowiedzieć jak to jest zorganizowane żeby słabszy łącznik między fotelem a kierownica nie psuł zabawy szybszym? Najwyżej pojadę jako obserwator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu się szykuje tylko grill :???:

 

Jak to TYLKO ?

 

To będzie połączenie grilla, gokartów, tańców i czego Sobie jeszcze życzysz :twisted:

 

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 10:19 pm ]

K-mil, a Ty jaki rocznik jesteś bo jak na razie więcej w Trójmieście i naszych spotach hmmmm jak ich delikatnie określić .........miłośnicy koniaku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ogarnę AWD to mogę przeszkadzać. Możecie podpowiedzieć jak to jest zorganizowane żeby słabszy łącznik między fotelem a kierownica nie psuł zabawy szybszym?
Śmiało możesz jechać - to nie są wyścigi. Moja Żona np. zadebiutowała na torze właśnie w Toruniu. Wolniejsi jeżdżą z wolniejszymi, a szybsi z szybszymi. A jak ktoś jedzie wolniej to przepuszcza tych z tyłu i jest OK. Obejrzyj filmiki z 1 P i sam oceń czy Ci pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-mil, a Ty jaki rocznik jesteś bo jak na razie więcej w Trójmieście i naszych spotach hmmmm jak ich delikatnie określić .........miłośnicy koniaku :mrgreen:
A Ty co - chcesz młode mięsko poderwać :roll: już Ci się FIREK znudził :???: :twisted::mrgreen:

Ty..ty........ szczylu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie połączenie grilla, gokartów, tańców i czego Sobie jeszcze życzysz

a tak, tak, tego się domyślam :mrgreen: dlatego kombinuję albo nad sobotą albo jak tu wcześniej wrócić w niedzielę :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 10:30 pm ]

zbieraj punkty, wygrywaj nagrody?

punkty prestiżu :mrgreen: nagrody symboliczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co - chcesz młode mięsko poderwać :roll: już Ci się FIREK znudził :???: :twisted::mrgreen:

 

Pfii wypraszam Sobie, ja to jestem trwały w uczuciach :twisted:

 

Ty..ty........ szczylu :mrgreen:

 

Nooo tak, pomyśl Sobie .....24 lata, kiedy to było ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K-mil, a Ty jaki rocznik jesteś bo jak na razie więcej w Trójmieście i naszych spotach hmmmm jak ich delikatnie określić .........miłośnicy koniaku

Z tym Panem już nie tańczę :???: :evil: :razz:

 

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 10:36 pm ]

FOCH :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna- pracuje pracuję nad tym szczylem a On ciągle swoje.......

 

Tomir - zaproś swoja nowa koleżanke i nie bedziesz miał problemu - nawet Ci swoją sypoialnie odstapie bylebys juz nie marudził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tomir, a oryginalnie to Ty byłeś blondyn? :twisted: :razz: :lol:

 

Moja kruczoczarna czupryna zawsze wzbudza zawiść :mrgreen: już się przyzwyczaiłem :cool:

 

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 10:43 pm ]

no i znowu... :twisted: rozwydrzona ta "młodzież" tera panie, rozwydrzona i pusta :mrgreen:

 

Wzniosę kielich w niedziele za wasze zdrowie to mam nadzieje bedzię mi wybaczone :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal, to dotyczyło tych leśnych dziadków powyżej :twisted:

 

Kobietom w dowód nie zaglądam, a bez tańca z Tobą Sobie imprez nie wyobrażam :oops:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Słabo Tomir, słabo :twisted: :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...