Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

ja ponawiam pytanie

grill czy gokarty

 

bo ze wzgledu na to ze bardzo rzadko bywam w domu a mam 6 letniego syna chcialbym zeby on rowiez bral udzial

 

jezeli wolicie typowo alholowo spot to ja w ten weekend odpadam bo chce mlodemu jak najwiecej czasu poswiecic

 

i nie pogniewam sie jesli olejecie moj propozycje

poprostu chcialem polaczyc wszystko razem a ze czasami sie tak nieda wiec trudno

 

a zapomnialem dodac ze to byloby takie pierwszy moje spotkanie :D

bylem coprawda juz kiedys na zlocie prosiakow i powiem ze wiecej blichtru wiesniactwa i szpanerstwa w jednym miejscu nie widzialem

mam nadzieje ze swinkami jest inaczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli mają być gokarty to proszę szerokim łukiem omijać te w Gdańsku na parkingu podziemnym koło multikina.

 

Kiedyś w Oliwie a obecnie w Sopocie jest

http://www.kartcenter.pl/

-> spotkałem się tam tylko z miłą obsługą i mają tor z mostkiem. Te najmocniejsze gokarty nawet jakoś jadą.

 

W Gdyni coś nowego

http://www.viewart.pl/pitstop/

Nigdy nie byłem , taniej niż w Kartcenter

 

 

Miłej zabawy :smile:

 

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 10:04 am ]

Oczywiście dużo bardziej się opłaca brać wyścigi grupowe no i rywalizacja jest :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiem ze wiecej blichtru wiesniactwa i szpanerstwa w jednym miejscu nie widzialem
To dokładnie tak samo jak na naszych spotach :mrgreen:

Samochód musi być niebieski i mieć złote felgi to raz. Za każdym razem musisz powtarzać, że ma czysta koniów pod maską i napęd AWD to dwa. Swoją wyższość nad innymi użytkownikami dróg musisz wzmacniać poprzez noszenie ubrań z kolekcji SPRT - minimum to taka kurtka http://www.sklep.subaru.pl/damska-kurtk ... d-147.aspx :o:twisted:

Jako nowy członek naszej wąskiej, elitarnej grupy będziesz musiał przejść etap inicjacji tzn. kręcenie bączków na parkingu real w Osowie do wystrzału opon, przejazd ulicą Grunwaldzką (min. 3 skrzyżowania na czerwonym świetle). O strzałach z wydechu, nawrotach na ręcznym gdzie się da i katowaniu samochodu na wszelakiej maści pojeżawkach nie wspominam bo to oczywiste :twisted: Reszta to pestka, tequila do odcinki i jesteś swój :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, buahahahahahaha lepiej poziomu naszego wieśniactwa nie mogłeś podsumować :mrgreen: leżę i płacze ze śmiechu :lol:

 

 

Swoją wyższość nad innymi użytkownikami dróg musisz wzmacniać poprzez noszenie ubrań z kolekcji SPRT - minimum to taka kurtka http://www.sklep.subaru.p...-15-id-147.aspx

 

 

A tym to już dałeś do pieca :twisted: Plejady mi się zaraz przypomniały i dzień drugi w bazie zlotu jak przy stołach siedzieliśmy :mrgreen:

 

 

tequila do odcinki

 

O to to to :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec propozycja jest taka:

 

w sobote wieczorem idziemy na balety gdzies razem bez dzieci ,potanczyc itd..

 

w niedziele jak bedzi epogoda to jedziemy do wiezycy na grilla a jak nie bedzie pogody to na gokarty

 

i teraz glosujemy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doświadczenia wiem ze ciezko bedzie coś na dwa dni zorganizowac .

Wiem że mnie nie będzie, ale bym to tak widział jakbym miał uczestniczyć

 

W sobotę spotkanie na jakimś fajnym leśnym parkingu na grilla (może być wieżyca) albo jak będzie brzydka pogoda to w jakimś miejscu zadaszonym.

Gokarty są czynne do nocy więc potem można spokojnie na nie pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę spotkanie na jakimś fajnym leśnym parkingu na grilla (może być wieżyca) albo jak będzie brzydka pogoda to w jakimś miejscu zadaszonym.

Gokarty są czynne do nocy więc potem można spokojnie na nie pojechać.

Po kiełbasce za kierownicę nie wsiadam :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Czemu Cie tOMIR Nie Bedzie?

 

praca praca a zyc jakos trza no nie

 

zakazuje ci ,masz miec wolne i juz

 

co do szpanu itd.... to wpelni sie zgadzam z tym co Primi naskrobal ale najpierw WY musicie zdobyc przynajmniej 5 mandatow za minimum 200zl ,3 razy prawko zdawac na 3 podejsciem (poprawkowe ofcoz) rozbic przynajmniej 3 samochody ,skoczyc ze spadochronem z samolotu zapominajac sie zapiac

dotknac golej piety BinLadena ,wypic bruderszaft z Jelcynem a na koncu base jump z mount everest

wtedy otrzymacie koszulke Skwara Fun Club i bedziecie w naprawde waskim gronie .... moich mega hardcorowych martwych kolegow :razz:

 

mam glupawke bo skonczylem robic NDT plan dla NB 101 i musze odreagowac hehe

 

a z tym co PRIMI napisal to robie wszystko co tam opisane oprocz kutki SRT mam caly set z prosiakiem i bede go nosil BO LUBIE :razz:

 

a tak w ramach relaksu ,moje domowe stanowisko konstruktora konstrukcji

 

OBRAZEK tu jest (podpowiedz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym co PRIMI napisal to robie wszystko co tam opisane oprocz kutki SRT
kutke SRT możesz zostawić w domu :razz: , ale kurtkę SPRT musisz nosić, koniecznie tą którą podałem :twisted: . I nie ma dyskusji, że damska :twisted: każdy nowy męski członek naszego klubu nosi damską kurtkę min. 6 mies., a damski członek :twisted: męski polar (zimowy w lecie, albo letnią bluzę w zimie).

Z reszty Cię rozliczymy, skoro jest Twoja zgoda :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandaty ja przytacham i zapewniam Cie że tylko moje wystarczą za całą nasza grupe, dzis płaciłem zaległe - Kurwa mać bolało :evil:

 

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 11:31 am ]

Primi, super to zebrałeś musze przyznać , a tak na marginesie nie potwierdziłeś nowego terminu pojezdzafffki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma dyskusji, że damska każdy nowy męski członek naszego klubu nosi damską kurtkę min. 6 mies.,

 

To ma nawet swoją nazwę u nas. Będziesz damską odmianą itd. :lol:

 

a Czemu Cie tOMIR Nie Bedzie?

 

Bo miałem już wolny weekend w pracy w tym roku :mrgreen:

Następny przewidziany na 2010 :evil:

 

dzis płaciłem zaległe - Kurwa mać bolało

 

Nie chcesz jeszcze moich zaplacić? 700 zł zostało jeszcze do oddania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mandaty ja przytacham i zapewniam Cie że tylko moje wystarczą za całą nasza grupe, dzis płaciłem zaległe

 

A ja muszę zapłacić za fotkę... droga ta fotka... i punktowana :evil: ... chcę zrobić przelew a tu numeru konta w wezwaniu nie dostałem :D

Straż Gminna to jest to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...