Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

tomeko74, sfaragdas też miał jakieś uwagi co do twoich relacji z jego żoną, nawet wyraźnie o kanapie w salonie wspomniał , a Ty już do żony kolegi Skwary z całusami ? :twisted::mrgreen::mrgreen:

uwag żadnych nie czynił :!: :twisted:

to już normalnie grzecznym nie można być :?: :twisted: :shock:

świat się kończy... :???:

 

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 7:39 pm ]

nudno by było gdyby Tomir nie podszczuwał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawe, moze pomożecie. Otóż jutro stawiam auto na serwis. Ale dzisiaj doslownie Impreza mi sie zeszczała. Mam dziurę w jednym z dwóch wąskich wężyków idących do chłodnicy z takiego jakby rozdzielacza po lewej stronie (stojoąc od przodu auta). Macie może gdzieś na zbyciu taki wężyk i ze dwie opaski. No chyba, że macie jakieś inne, domowe sposoby na to. Dolać płyn i dojechać na serwis nie da rady, ciut za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pewnie pierwszy komentarz jest trafiony...

znaczy o nawierzchni? niestety...

 

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 9:53 pm ]

Macie może gdzieś na zbyciu taki wężyk i ze dwie opaski

niestety nie mam... a może jakiś termozgrzewalny wężyk na to nałożyć i podgrzać? :roll: Tomir pewnie by to załatwił trytytką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec propozycja jest taka:

 

w sobote wieczorem idziemy na balety gdzies razem bez dzieci ,potanczyc itd..

 

W tym miejscu chciałbym odgrzać temat opicia GT-ka, proponuję zespocić się na piwko w sobotę... a balety później dla tańczących :)

 

Spróbuję zarezerwować jutro miejsce w Browarni... na sobotę.

 

w niedziele jak bedzi epogoda to jedziemy do wiezycy na grilla a jak nie bedzie pogody to na gokarty

 

Gokarty brzmi spoko :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, pewnie pierwszy komentarz jest trafiony...

znaczy o nawierzchni? niestety...

 

[ Dodano: Wto Lip 28, 2009 9:53 pm ]

Macie może gdzieś na zbyciu taki wężyk i ze dwie opaski

niestety nie mam... a może jakiś termozgrzewalny wężyk na to nałożyć i podgrzać? :roll: Tomir pewnie by to załatwił trytytką :wink:

 

Temat ogarnięty :) Wieeeeeeelkie dzięki dla niumena i tzd, za przewody, za transport, za miłą pogawędkę :) i za uratowanie dupy :)

 

Co do soboty, jesli nie wyjade na ostatnie dni moich wakacji (niestety kampania wrześniowa wzywa ;)) do Jastrzębiej Góry albo od razu do domu do Suwałk to sie melduje na spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze nie robmy tego grilla tylko jedzmy odrazu na gokarty a grila zrobimy u Firka? :mrgreen:

a co w takim razie z tym Edżyptem? lecisz? ili niet? :wink:

 

[ Dodano: Sro Lip 29, 2009 9:18 am ]

Temat ogarnięty

to się cieszę :mrgreen:niumen i tzd nie marnują czasu na offtopowe gadki o niczym tylko pomagają potrzebującym - tak 3mać :mrgreen: dobrze, że są :wink:

 

i jeżeli Tomir chciałbyś się tu dopatrzyć jakiegoś szyderstwa (podszczuć) to tą razą se odpuść, szczerze mówię :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie okazało jednak jeszcze ciekawej: te dwa przewody jednak są dobre, a dziura jest w tej grubej rurze co idzie od góry po środku do chłodnicy. Nie wiem jak ja patrzyłem, ale wydawało mi się że ciekło z tych z boku. Auto już stoi w serwisie. Jak tak po kolei mam sie pierdzielić z wymianą tych rurek to za jednym razem wymienie wszystkie. Niumen jutro Ci przywioze Twoje przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...