Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

 

P.S.2. Z moich obserwacji wynika, że takie szambo jak jest teraz w tym temacie zrobiło się od kiedy [you] zaczął się częściej udzielać w tym wątku... :evil:

 

 

no najlepiej siedzieć i samemu pierdzieć w stołek a jak ludzie zaczynają się integrować to zjechać za spam i to w zakładce do tego stworzonej ale że faktycznie młody forumowicz ze mnie to spasuje chyba - bawcie się dobrze sztywniaki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że takie szambo jak jest teraz w tym temacie zrobiło się od kiedy Kruk zaczął się częściej udzielać w tym wątku...
Eeee...o co Ci chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno dodam

 

Maruderzy niech zajrzą do początków tego wątku. Działo się wtedy faktycznie dużo w 3mieście :roll:

 

Te, prowokator, wyzuluj gulu! :mrgreen:

 

P.S. A co się miało dziać? Szampan, dziwki? Spot, info, termin, wrażenia i wio. :roll: :mrgreen:

 

Jak Cię to tak boli, to nie dolewaj oliwy... :wink: WYLUZUJ ZIĄ, bo osiwiejesz!

 

o [ you ] , niestety ktoś jeszcze też to źle odebrał :???:

 

A jak miał to dobrze odebrać, skoro to prowokacja? :smile:

 

3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się miało dziać? Szampan, dziwki? Spot, info, termin, wrażenia i wio. :roll: :mrgreen:

 

Metoda tak się sprawdzała że tłumy pewnie przychodziły.

 

Jak Cię to tak boli

 

Przyznam szczerze że mnie to "zabolało" Pojawią się nagle wpisy że nasze rozmowy to jakieś pieprzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daaawno tu nie zaglądałem i nic chyba nie kumam...no cóż bawcie się dobrze.

 

Ja tu zaglądam regularnie i też nic nie kumam, więc jesteś w lepszej sytuacji. :mrgreen:

 

Tomir, nie wyrywaj z kontekstu, ploteczki tudzież pieprzenie o dupie maryny jest widoczne od kilku tygodni, ale to nie ma znaczenia. Tak jest i nic nikomu do tego, każdy pieprzy, Pan pieprzy, Pani pieprzy :mrgreen: ja pieprzę i jest gicio. Zrozum, że jak ktoś tu zagląda raz na ruski rok i widzi miliony postów, a nic o spotach, to się dziwi o czym my tutaj rozmawiamy.

 

Nie bierz tego do siebie i pie....plotkuj do woli. :twisted: Byś się zaczął zastanawiać dlaczego giej do Ciebie mówią, a nie takimi pierdołami się przejmować :mrgreen:

 

P.S. Sprawdź na fotach ilu ludzi przyjeżdżało na spoty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś tu zagląda raz na ruski rok i widzi miliony postów, a nic o spotach, to się dziwi o czym my tutaj rozmawiamy
szkoda że to tak wygląda...ostatni raz jak tu zaglądałem nie pamiętam już kiedy to było kiepsko ale teraz to już jest dramat. Da się jeszcze jakoś to poskładać w sensowne spoty spod znaku marki i do tego luźne gadki czy tylko jak do tej pory luźne gadki i zero Subaru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to wszystko jest tak odbierane. Myślałem że teraz skoro spotkań jest dużo więcej każdy znajdzie coś dla Siebie. Widać się myliłem.
Tomir czym Ty się przejmujesz :?: Skoro pojawiają się nowe osoby, które chcą się ujawnić na spotach dzięki naszemu tutaj "spamowaniu" to chyba jest wszystko OK. To jest wątek Trójmiejskie spoty i jak na razie spotuje się pewna grupa ludzi z forum, która oprócz subaru zauważa jeszcze inne aspekty życia codziennego :mrgreen: i tutaj je opisuje, a że spoty są nieregularne i dość częste to i wątek jest poszarpany i tyle. Oczywiście można wzdychać i wspominać jak to było kiedyś wspaniale, ale jest tak jak jest.
szkoda że to tak wygląda...ostatni raz jak tu zaglądałem nie pamiętam już kiedy to było kiepsko ale teraz to już jest dramat.
Kruk zamiast pisać, że jest dramat lepiej byś na spota przyjechał :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się poczyta ten wątek to trudno odnieść inne wrażenie ale forum to forum, a real to co innego - jeśli wolno spytać to są jakieś regularne spoty w Trójmieście związane z Subaru, techniką i jeżdżeniem, oczywiście relaks i gadka o dupie maryny też jest mile widziana ale tylko gadka o niczym to nie za bardzo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

techniką i jeżdżeniem?

 

Jak mam na to ochotę to zapisuje się na wypady SRT :cool:

No ja bardzo mocno trzymam z SRT, regularnie spotujemy ale Ciebie nie kojarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bardzo mocno trzymam z SRT

 

Wiem.

 

nie kojarzysz mnie ponieważ się nie spotuje z SRT w Maku np :mrgreen: . Ja znam parę osób z racji tego że są organizatorami wypadów. Bliżej z tamtego forum znam tylko Maćka Mcl. A byłem na eliminacjach zimowych np. ale trzymam się z boku.

Jak tam jestem to pojeździć a nie pogadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...