Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

no mi sie cały czas wydaje że to własnie taka zakładka luźna do tego by się wyszumieć, poplotkować i omówić szczegóły kolejnego spota

 

czyżbym się mylił????

 

Niumen - wiesz jak dojechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niumen - wiesz jak dojechać?

 

A o co chodzi? Jaki spot jest? :roll: :mrgreen:

 

Nie wiedziałem, że zadeklarowałem swoją obecność. :shock: :twisted:

 

Kiedy to jest? Jakoś w niedzielę popołudniu u Ciebie w Baninie? Nie jestem na bieżąco. Dojechać wiem jak, ale czym ja tam dojadę? Awtobusami mi się nie chcę, samochodu nie mam, no chyba, że mnie ktoś zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, wstydź sie - najważniejszej zakładki na forum nie śledzisz

 

Autobus 126 z Wrzeszcza wysiadasz na przystanku końcowym a potem 10 minut spacerkiem i jesteś w miejscu gdzie zimne piwko sie bedzie chłodzić w oczku wodnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, wstydź sie - najważniejszej zakładki na forum nie śledzisz

 

Nie napisałem, że nie śledzę... :wink:

 

 

O której? Może załatwię transport.

 

P.S. Po wczorajszej bibie u mnie na razie nie mogę patrzeć nawet na puszkę od piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której będzie już ktoś więcej niż tylko gospodarz - nie chcę być pierwszym namolnym :twisted:
Ja mogę być ok 15:30 :roll: syn idzie do kolegi, a kolega ma siostrę w wieku mojej córki więc córka idzie z nim :mrgreen:

Obydwa zwierzaki sprzedane na kilka godzin to pewnie Lidka się podłączy pod spota, a wtedy to już będzie tylko jeden problem, szybko i krótko się znieczulać i spać w swoim łóżku, czy szybko i długo i spać ze sznaucerami :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat najlepiej zmienić na "trójmiejskie ploty", będzie bardziej pasował.

 

No najlepiej z niumenem nas tu od spamerów powyzywać :shock:

 

Wiecie co trace po mału cierpliwosc trace - cos komus tu nie pasi? :mad:

Jak dla mnie moze to byc mój ostatni post skoro tak bardzo wszystkim przeszkadza

 

Wiecie gdzie mieszkam i co robie w niedziele - jak ktos ma ochote sie spotkac to drzwi otwarte, jakieś pytania to na maila poprosze lub telefon zawsze odbiorę skoro to zakładka nie do tego słuzy by na piwo sie umówić

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro to zakładka nie do tego słuzy by na piwo sie umówić

no właśnie chyba do tego powinna służyć. Na forumie są inne bezsensowne wątki w których można nabijać posty np. 500 lub Pozdrawiamy się :mrgreen:

Ja tam nie dam się zastraszyć :twisted::mrgreen::mrgreen: Będę tu pisać dalej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej z niumenem nas tu od spamerów powyzywać :shock:

 

Gdzie?

 

Niech sobie ludzie piszą co chcą, po to jest forum. A fakt, że ktoś nazwał po imieniu ostatnie 20 podstron pieprzenia o dupie maryny nie powinien wywoływać jakiegoś wielkiego oburzenia, nie wiem dlaczego zostało to odebrane jako atak. Forum jest od tego, żeby wyrażać swoją opinię, nikt nikogo nie obraził, nikt nikogo nie wygania, więc dajcie na luz. Zauważyłem dziwny zbieg okoliczności, że jak w poście nie ma mrgreena czy innego lola, to się jakoś tak poważnie robi. BTW tzd idealnie strzelił z tym tytułem tematu, wystarczy sobie wyobrazić trzy mrgeeny na końcu zdania i od razu inaczej to wygląda. Swoją drogą, jeśli kilka osób nawet w żartach pisze to co pisze, to może coś w tym jest...?

 

No to startujemy :arrow: :mrgreen::twisted::oops: :razz: :wink: :smile: :grin: :lol: :cool:

 

 

 

P.S. Odezwałem się jako ten, który najbardziej się tym przejął :mrgreen::twisted::lol::mrgreen:

 

P.S.2. EDIT: [ you ] zadziałał jak zwykle i [you] dał się nabrać. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, emoty muszą być bo ciężko intencje odczytać.

Ja to wszystko co powyżej napisane wziąłem do Siebie :mrgreen: Teraz będzie foch z przytupem i proszę mnie przepraszać :twisted:

 

moich obserwacji wynika, że takie szambo jak jest teraz w tym temacie zrobiło się od kiedy Tomir zaczął się częściej udzielać w tym wątku... :evil:

 

Hehehe to lubię najbardziej :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...