Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Na Milskiego byłem raz i na tym moja przygoda z tymi Panami się zakończyła. Doświadczenia podobne. Czekałem godzinę.

Generalnie unikam zarówno tych pedantycznych jak i olewających temat. Przerobiłem kilku diagnostów w Gdańsku i tak:

 

PZMOT na Kartuskiej - UNIKAĆ!! - naciągnęli mnie na regulację świateł, polegającej na zamianie żarówki z lewej do prawej lampy (+20 PLN) jeszcze jak byłem zielony w sprawach motoryzacji, zawsze czekanie minimum pół godziny (bo akurat ktoś zbieżność robi itp itd).

 

Na Starogardzkiej (auto-orunia) było super, dopóki diagnosta Pan Piotr nie wyjechał na saksy (serwisowałem u niego prywatnie, świetny mechanik), byłem świadkiem niby przeglądów u innych i odpuściłem to miejsce.

 

Dekra Nowolipie - na plus (parę razy sprawdzałem tam swój samochód jak mi coś nie domagało - diagnoza zawsze lub prawie zawsze dobra), można na godzinę się umówić.

 

Ostatnio robię przeglądy w Inter auto na Dąbrowszczaków - też się umawiam przez tel, uratowali mnie przed zakupem  trupa jak szukałem auta dla żony i na chwilę obecną miłość kwitnie.

 

Subaryną jeszcze nigdzie nie byłem- więc nie wiem, jak to wygląda w przypadku napędu na 4 koła.

 

@ Roberto to ten sam zakład, co Ciebie spotkałem, jak koleżanka oglądała Peugeota dla siebie? Za wierność powinny być dodatkowe zniżki ;)

Swego czasu zawsze chciałem by pieczątka w dowodzie rej. była za każdym razem inna - teraz już nie zwracam na to uwagi.

 

[edycja moderatora]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Też przychodzi powiadomienie SMSem o zbliżającym się końcu przeglądu

SMS to akurat jest standard od wielu juz lat

 

 

Czy to kogoś "z tąd" spotkałem na Skwerze wczoraj wieczorem? Niebieska impreza Type R na azyjskich numerach.

w 3miescie jest embargo na niebieskie kupety JDM, pewnie ktos sie zapedzil 


lepiej @dako wyedytuj zanim Aga wpadnie :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowa pytanie, trochę już nie śledzę forum i może mi pomożecie. 

 

Ktoś w trójmieście lub okolicach najlepiej Borska(lotniska), ma japońca po 2005 roku rwd lub awd z mocą 350KM-400KM, bez klatki (street) i ma wolny 9.06 czerwca żeby się pociągać z A45 amg, focus rs, audi rs3.

Potrzebuję do realizacji odcinka dla tvnturbo. 

Edytowane przez kjecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też przychodzi powiadomienie SMSem o zbliżającym się końcu przeglądu

SMS to akurat jest standard od wielu juz lat

 

 

Czy to kogoś "z tąd" spotkałem na Skwerze wczoraj wieczorem? Niebieska impreza Type R na azyjskich numerach.

w 3miescie jest embargo na niebieskie kupety JDM, pewnie ktos sie zapedzil 

lepiej @dako wyedytuj zanim Aga wpadnie :P

 

 

Że niby nie ASO? Daj spokój, kto na wymianę opon do ASO jeździ ;)

Właściciel miał styczność z marką w sportach tak więc kto wie to i tak trafi.

 

Mnie intryguje za to oświniaczony Forester, który parkuje na Nieborowskiej, i którego mijam codziennie - może jakiś browar po sąsiedzku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowa pytanie, trochę już nie śledzę forum i może mi pomożecie. 

 

Ktoś w trójmieście lub okolicach najlepiej Borska(lotniska), ma japońca po 2005 roku rwd lub awd z mocą 350KM-400KM, bez klatki (street) i ma wolny 9.06 czerwca żeby się pociągać z A45 amg, focus rs, audi rs3.

Potrzebuję do realizacji odcinka dla tvnturbo. 

Chyba tylko Kruk ma tyle mocy ale nie wiem czy jeszcze ma to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jazdę próbną SBD plus CVT

 

kurcze. liczyłem na więcej...  więcej gazu i od razu obroty w kosmos, gaz do dechy, obroty w kosmos, ruszanie z postoju obroty wysko i dopiero łapie skrzynia. Inne automaty np Volvo czyli jakieś japońskie mają pompę pomocniczą aby takie coś się nie działo. Liczyłem, że przy 75% gazu obroty będą na 1700-2000 rpm gdze jest 350NM i skrzynia będzie się przestawiać a tu taki kibel :(

ale skoro nie ma nic innego to jestem na to skazany. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Adam a może OBK 2.5 benzyna 175 KM z CVT? przejedź się.

tak, jestem umówiony ale również bardoz negatywnie nastawiaony. Już na testach SBD plus CVT mówili, że 2.5 zdecydowanie gorzej się zbiera od SBD

 

a co do DIT plus CVT to już też jeździłem. Cóż, nie wiem do czego się to nadaje. Jeździć jeździ ale nie ma wogóle porównania do 2.5T 5mt pomimo większej mocy i momentu. CVT z SBD to bardzo doby pomysł gdyby tą skrzynie przeprogramować aby nie kręciła tak silnika przy średnim przyspieszaniu. Szkoda, że nie ma DIT plu 6 biegów w cywilu chociaż i tak bym nie kupił bo chce SBD plus CVT.

 

W każdym razie na pewno to będzie OBK SBD plus CVT bo nie ma nic innego. BTW cena mnie trochę zaskoczyła bo wyjściowo 180k pln bez dodatkowych akcesorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

niestety nie ma tego zestawu w OBK, a pewnie by się dobrze sprzedawał

Alez jest taki zestaw w JPN, AUS i gdzies jeszcze. Mam nadzieje, ze do EU tez niebawem dotrze. ;)

 

 

Adam a może OBK 2.5 benzyna 175 KM z CVT? przejedź się.

Ostatnio kilka godzin na Plejadach takim podróżowałem (na prawym tylko) i nie było najgorzej.

 

 

a co do DIT plus CVT to już też jeździłem. Cóż, nie wiem do czego się to nadaje.

Może jakiś popsuty był ??? :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Że niby nie ASO? Daj spokój,

hehe, a nie mowilem :P

 

 

Kto nie ryzykuje ten nie żyje :) Ale będę pamiętał, chodź raz na jakiś czas trzeba spłatać psikusa.

 

Halo, pobudka:

 

"Mnie intryguje za to oświniaczony Forester, który parkuje na Nieborowskiej, i którego mijam codziennie - może jakiś browar po sąsiedzku? ;)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niestety nie ma tego zestawu w OBK, a pewnie by się dobrze sprzedawał

Alez jest taki zestaw w JPN, AUS i gdzies jeszcze. Mam nadzieje, ze do EU tez niebawem dotrze. ;)

 

 

Adam a może OBK 2.5 benzyna 175 KM z CVT? przejedź się.

Ostatnio kilka godzin na Plejadach takim podróżowałem (na prawym tylko) i nie było najgorzej.

 

 

a co do DIT plus CVT to już też jeździłem. Cóż, nie wiem do czego się to nadaje.

Może jakiś popsuty był ??? :P  

 

 

Niestety wersje silnikowe dostępne w JP i Aus do nas raczej nie dotrą... podonie jak Levorg z 2.0 DIT.

 

Ja też się przejechałem Forkiem 2.0DIT + CVT.

Jeździłem godzinę po Gdańsku, w tym przyspieszanie na obwodnicy i deptanie na włączaniu się do ruchu. Nijak to się ma do mojego starego stuningowanego (250KM) forka z 5MT, da się jeździć, ale gdzie te konie...? gdzie kopnięcie w plecy?...

 

Na pewno to bardzo dobry samochód (z pominięciem fotela, dramat, miałem wrażenie, że jest wypukły, o trzymaniu bocznym nie mówiąc) i gdyby nie ten fotel, poważnie bym go rozważał do kupna, bo co "cywilnej" jazdy to te katalogowe 7 czy 8 sek. do 100 to i tak jest dobry wynik, ale tak... to rozważam inne alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...