Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Również pozdrawiam;-)

Fajnie było się spotkać po takim czasie i choć nie było jak pogadać, to człowiek poczuł się jak za dawnych dobrych czasów;-)

I pozdrowienia dla Agi, spotkanej ostatnio również gdzieś na trasie;-)

 

P.S.

Może zrobić kiedyś spota dla forumowych "oldbojów". Pewnie jest tu jeszcze kilka osób, które już aktywnie nie uczestniczą w forumowym życiu, ale dla których mimo wszystko boxer to coś więcej niż pies...

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Może zrobić kiedyś spota dla forumowych "oldbojów". Pewnie jest tu jeszcze kilka osób, które już aktywnie nie uczestniczą w forumowym życiu, ale dla których mimo wszystko boxer to coś więcej niż pies... Mistral

sie tu ostatnio na wspominki zbiera coraz czesciej ;)

 

trzeba wujka granata zmobilizowac do zrobienia jakiegos weekendowego borska ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry @@tzd, ale innym razem wtedy :)

 

Oto dokładny roadbook na przyszłą sobotę trasa4x4_kaszuby.pdf. Od razu mówię, że wg mnie współrzędne są skopane.

 

Tak czy siak, do zobaczenia w Swornegaciach :)

Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łomatko, nie wiem. Tak gdzieś na 17 bym chcial byc z powrotem w domu coby z psem wyjść. Więc może najpierw przejedziemy trasę a potem pogrillujemy i każdy się rozjedzie jak będzie pasowalo? 64km to tak 2,5-3h bardzo spokojnym tempem. Ale zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że ciężko, bo żeby tam dojechać z Gdańska to też trzeba się wcześniej wybrać. Myślę, że ta trasa nie zajmie nam więcej niż 3 godziny, potem godzinka integracji  B) a potem do domu. Myślę, ze o 14-14:30 będziemy wolni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej,

 

14.05 wybieramy się z Marcinem (vel @@marhof) na taką oto trasę "off-roadową" przygotowaną przez AutoŚwiat 4x4 jakiś czas temu:

 

attachicon.gifDSC_0332.JPG

 

Wyjazd ok. 10 rano ze Swornegaci z początku ul. Piaskowej (przy jeziorze). Jeżeli ktoś się ma ochotę dołączyć to zapraszamy. W przewodniku trasa jest określona jako łatwa/krajoznawcza :) Do trasy jest książka drogowa, więc chętnie podrukuję jeżeli ktoś chce, tylko proszę o info na PW.

o której planujecie wyjazd z 3city?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś lokalne doświadczenia z robieniem decatu w Gd? Muszę udrożnić uppipe w Forku i potrzebuje, by ktoś to zrobił porządnie

Nikt nic? Pytanie nr 2 - czy gdzieś w Gd robią wydechy z nierdzewki i mają TIGa? Edytowane przez dr.elich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś ma jakieś lokalne doświadczenia z robieniem decatu w Gd? Muszę udrożnić uppipe w Forku i potrzebuje, by ktoś to zrobił porządnie

Nikt nic? Pytanie nr 2 - czy gdzieś w Gd robią wydechy z nierdzewki i mają TIGa?

 

a co Ty masz za tajny projekt, ze musisz go sam zrobic i nie mozesz gotowca kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zdobić przelot na 4 cale a nigdzie takiego nie mogę dostać.

 

A poważnie to wymyśliłem sobie, że UP ma być wąski jak seria tylko bez kata i mam problemy ze znalezieniem takiego. A BB mam nowy, przyzwoity z nierdzewki tylko rurę i wieszaki trzeba wspawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której planujecie wyjazd z 3city?

Tak koło 8:00 myślę, a co, wybierasz się? zapraszamy jakby co :)

 

z powiedzmy godzinnym przystankiem na grilla

Ayo, wciąż masz zamiar zabierać grilla? ogólnie jutro ma być słonecznie i ok 21C. Jak tak, to kupię jakieś kiełbaski czy coś :) Edytowane przez m4ver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciagle probuje ogarnac grafik, zeby sie ze wszystkim wyrobic,

jak bede bral to i tak jednorazowke, szkoda czasu na skladnie i rozpalanie blaszakow,

pare dni temu chyba w jakims tesco czy auchanie widzialem jednorazowki chyba za 5 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o której planujecie wyjazd z 3city?

Tak koło 8:00 myślę, a co, wybierasz się? zapraszamy jakby co :)

Jasne pewnie :) ja wyjeżdżam z Gdyni, może gdzieś się spikniemy żeby potem "w kolumnie" ładnie śmignąć ...hmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...