Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Stacja na Milskiego strasznie się popsuła, dzisiaj mnie tam jakiś nowy diagnosta trzymał 40 minut :o i sprawdził wszystko co mógł ... :facepalm:

 

Kazał mi wyjąć wszystko z bagażnika, bo się do zbiornika gazu musiał dostać :o ... powiedziałam mu żeby sam sobie to wypakował i zapakował z powrotem jak ma taką potrzebę :huh: ... podobno przyjechałam nieprzygotowana, bo powinnam mieć pusty bagażnik :lol:

 

Wielokrotnie byłam na BT ale takiego jak dzisiaj to w życiu nie miałam, sprawdzał nawet gaśnicę, trójkąt ...

 

Aaaa... i sprawdzał tabliczki znamionowe, mam źle zamontowaną instalację (część jednej tabliczki jest zasłonięta) i zły dowód rejestracyjny, a poza tym powinnam mieć na stałe zamontowany podłokietnik ... no masakra jakaś :facepalm:

 

 

Nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecalem niedawno SKP na Otominskiej, naprzeciwko sali bankietowej "Pod labedziem". Ale blisko maja tylko Ci, ktorzy jezdza obwodnica ;)

Ew. polecam tez SKP na ul. Banińskiej (Matarnia/Kokoszki) - ten sam wlasciciel, ale inni diagnosci.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi diagnosta aż się "moim" zainteresował, że za długo coś bo się kolejka straszna zrobiła .... tamten w międzyczasie chyba dwa auta ogarnął ;)

 

Podbił mi badanie warunkowo ... bo "wynik badania powinien być negatywny z powodu braku oświetlenia tablicy rejestracyjnej" ... łaskawca :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, głośności nie badał ale spaliny owszem.

 

Kiedyś mi zbadali spaliny na moją własną prośbę, teraz o nic nie musiałam prosić, VINu wszędzie wybitego na aucie szukał ... i piątego pasa (mam ciężarówkę ;) ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast świnki jest jeżyk :) jakiś zbuntowany forumowicz ?

 

A to byłem ja :)

 

Nie pomyślałem o śwince, bo jeżyk już na 3 aucie jeździ i co chwilę ludzie robią mu fotki.

 

Link do auta poniżej (do jeżyka także :))

 

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/83379-marzenie-moje-subaru-forek-sh-25-xt-3-miasto/page-3#entry2463738

 

A mierzyli głośność wydechu?

 

Kiedyś pytałem, ale wciąż szukam - czy ktoś w okolicy robi wydechy z kwasówki? Żaden trójmiejski zakład nie jest w stanie przerobić mi downpipe do Forestera..

 

Tłumiki naprawiam na wielkopolskiej w Gdyni, Firma AK-MA http://www.ak-ma.pl

 

Pytałem o kwasówkę, powiedzieli, że są w stanie zrobić, ale kwestia sprowadzenia arkusza blachy no i robocizna, tanio nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przestrogę, może ktoś poleci jakąś normalną stację diagnostyczną w 3mieście?

SKP Sosnowski na Marynarki Polskiej koło InterCars. Miły starszy pan, dla Twojego dobra powie co i jak. Jak wyjdzie coś nie tak to powie co do zrobienia. Ja już tam 4 lata jeżdżę z autami swoimi i żony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batik - żona przycięła jeżyka a zorientowała się dopiero pózniej, że to subaru :)

Na przeglądy jeżdzę cały czas do lemara koło stacji BP na Chełmie . Nie badają spalin ani głośności , no i SMS przysyłają z informacja o kończącym sie przeglądzie ( fajna opcja bo kiedyś 2 miesiące bez przeglądu jeździłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...