Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

No proszę jaki się tu ruch zrobił :smile:

 

Dzwoniłam właśnie do Krzesznej niestety tam również pada dziś deszcz i śnieg się topi więc jeśli juto nie będzie padał śnieg to możemy sobie darować wyprawę do Wieżycy :(

 

Sebastian --> a może jednak potrenujemy narty wodne ciągnięte przez zaprzęg subaraków :wink:

 

Ninja --> numer posłałam na PW razem z funkcją organizatora :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną, o ile nic się z pogodą diametralnie nie zmieni, wyjazdowi mówię pass. Warunki fatalne. Psa bym nie wypuścił na dwór :???:

Może coś w przyszłym tygodniu uda się skręcić bo z tego co widzę, to do niedzieli ca.+6C za oknem. Lyyypa

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha niebiescy byli niezli.

 

- zadzwonce po tego kolege co tam jezdzi niedaleko

- ale to nie nasz znajomy!

- no nie swirujcie,zadzwoncie. Nie bedzie mandatu :mrgreen:

- no ale przeciez My to subarowcy a tamto to niewiadomo co! (Nissan 200SX chyba to byl) Nie znamy go!

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. fajnie lataliście :) .

eee tu słabo bylo...

dzis za to bylo gruuuubo. Ale zesmy popylali po pasie.

Byl Seba(2,0 GL), Tomek (WRX) i Ja(Legacy T).

Tylko Seba na zimowych laczach. Pieknie latał. Ale Moj ma jakies "dziwne" te letniawki i tez pieknie lata. Kreci sie skubany w miejscu .Przednie koła stoją tył zawija. U Seby to juz wogole. WRX sie slizgał bo tez na letnich i zył swoim zyciem wiec za bardzo sie nie dalo polatać bokami. Szkoda ze nikt tego nie sfilmował. Bylo jeszcze lepiej niz na parkingu Geant.Ciekawe czemu pan z Fiata punto sie nie chcial przyłączyć :mrgreen: Subaru opanowało pas startowy :mrgreen: Chce jeszcze! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. fajnie lataliście :) .

eee tu słabo bylo...

dzis za to bylo gruuuubo. Ale zesmy popylali po pasie.

Byl Seba(2,0 GL), Tomek (WRX) i Ja(Legacy T).

Tylko Seba na zimowych laczach. Pieknie latał. Ale Moj ma jakies "dziwne" te letniawki i tez pieknie lata. Kreci sie skubany w miejscu .Przednie koła stoją tył zawija. U Seby to juz wogole. WRX sie slizgał bo tez na letnich i zył swoim zyciem wiec za bardzo sie nie dalo polatać bokami. Szkoda ze nikt tego nie sfilmował. Bylo jeszcze lepiej niz na parkingu Geant.Ciekawe czemu pan z Fiata punto sie nie chcial przyłączyć :mrgreen: Subaru opanowało pas startowy :mrgreen: Chce jeszcze! :mrgreen:

 

Nastepnym raziem sie podlaczam i biore kmerke :mrgreen:

daj znaka na gg, dzis nie bylm z wiadomych powodow ( szczypia mni te plecy ) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...