Skocz do zawartości

Trójmiejskie spoty


Bergen

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na hamowni, odczucia pozytywne. Za 70 zł kolega zrobił u mnie 3 pomiary a w mercedesie znajomego 4 bo 2 na benzynie i 2 na gazie. Kuracja odmładzająca jaką ostatnio zafundowałem Corsie dała swoje efekty i moc wzrosła ze 103,5 do 108,1 KM, czyli jest prawie 110 z przed 4 lat. Co ciekawie, instalacja gazowa BRC dała jedynie 1 KM spadku, a że był to pomiar wykonywany po benzynie można uznać że spadek jest zerowy bądź znikomy. Ogólnie polecam, właściciel buduje sobie dużego fiata do rajdów więc swój gość ;) cena będzie rosła do około 100 za ośkę i 150 za 4x4.

 

p41w.jpg

 

Edit: nie patrzcie na moment bo nie mam obrotomierza więc jest błędny.

Edytowane przez bartolomeo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tej reklamy nasuwa mi się nowe hasło reklamowe dla takich samochodów: "brings you more pleasure than an average wife".

 

czy tylko ja nie wiedząc co oglądam pomyślałam, że to reklama brz a nie gt 86? wyjdzie ignorancja motoryzacyjna, ale jak dla mnie są podobne.

A' propos salonu - w salonie ostatnio widziałam dwa ładne stFory - niebieski i "głębokowiśniowy"... oraz xv w kolorze hybrydy. sorrry. nawet mi się ta cytrynka nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku byłem na torze KartCenter w Międzynarodowych Targach Gdańskich w Oliwie. Nie wiem czy teraz działają bo strona internetowa wypluwa 404. Na hali było bardzo ślisko, można było polatać bokami i jak dla mnie zabawa była przednia. Na pewno odradzam gokarty elektryczne! Nie miałem okazji się przejechać, bo odstraszyły mnie już same opinie na ich temat (szybki spadek mocy, nierówne parametry). Odradzam także gokarty przy multikinie we Wrzeszczu (indoor carting?), te na parkingu podziemnym. Obsługa nie przejmuje się tym, co dzieje się na torze, słabe wózki i ciasna trasa, na której wyprzedzanie jest prawie niemożliwe. Z torów pod zadaszeniem w trójmieście znam tylko te dwa. W okresie letnim najlepsze gokarty to te w PitStopie w Gdyni, ale po galerii widać tylko tor zewnętrzny, chyba nie przenoszą się nigdzie na zimę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich 12 stycznia na MotoOrkiestrę do Torunia!!! Możemy zrobić fajną paradę i mega spot Forum Subaru! Będzie do dyspozycji spory parking, gdzie będzie można wygospodarować troche miejsca :)

 

A jak ktoś chciałby przyjechać swoim autem powozić trochę ludzi za kasę dla WOŚP to już w ogóle byli byśmy mega szczęśliwi! :)

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przejażdżki z ludźmi miałyby być po którymś z obiektów sportowych w Toruniu czy po tym parkingu?

 

Będzie zbudowany tor na parkingu. Chcieliśmy zrobić na którymś z torów, ale baliśmy się o frekwencję z racji tego, że tory są na przedmieściach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...