Skocz do zawartości

Prezent pod choinkę


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony rozumiem że coś uważacie za błędne lub nie poprawne. Z drugiej uważam że jesteście beznadziejni(bez urazy) bo najpierw chcieliście konta a teraz mówicie że coś jest nie tak.

 

........jacy Wy :?: :!: , jednej osobie tylko sie cos nie podoba a dwadziescia innych czy moze wiecej sie cieszy, ze ma taki a nie inny mail z subaru w nazwie, to o co chodzi :?: zawsze sie znajdzie ktos komu nie bedzie pasowalo ale to nie znaczy ze dla reszty tez jest beee, tommi nie rob z igly widly.....

 

pozdr. swiatecznie mk.si :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta racja TFK i mk.si Dyrekcyja zrobila nam swietnego prezentesa i wszyscy sa (albo powinni byc) bardzo wdzieczni :!: :) juz lece rysowac lałurke dla Dyrekcji :wink: Flipperze wytlumacz mi tylko dla czego mam podawac swoje dane osobowe do Dyrekcyjnej wiadomosci ?? mam taka zasade ze nigdy tego nie robie, i dla tego np. nie dostane nigdy hamburgera w kfc za darmo... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze na to pytanie odpowie juz Dyrekcja, albo przynajmniej osoba palcem przez Dyrekcje wskazana :twisted:

 

Ja moge zagwarantowac, iz po za informacjami, takimi jak np. mailing o nowosciach przez Forum SIP, spamem zarzucac nie bedziemy, a nikomu ani tyci tyci nie pokazemy co tam wypelniliscie :wink:

 

Ja tylko dodam, ze jestescie jako pierwsza grupa, "wybrana" mozna by powiedziec :wink: , wiec musze miec mozliwosc zidentyfikowania Was coby komus niepowolanemu konta nie zalozyc :twisted:

 

Mam nadzieje, ze to troche uspokoi Wasze obawy dotyczace podawanych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje od razu podawac kilka loginow. Moze sie zdarzyc, iz proponowane sa juz zajete :?

 

Przypominam rowniez, iz NAZWA KONTA POCZTOWEGO i LOGIN to 2 rozne sprawy. Nazwa konta moze byc kazek@prv.subaru.pl, a logowac sie do tego konta mozemy nazwa uzytkownika (LOGIN) np. franek 8)

 

Nazwa konta nie moze sie powtorzyc w danej domenie czy subdomenie (tutaj prv.subaru.pl) a nazwa konta nie moze sie powtorzyc na serwerze... czyli wliczamy wszystkie konta (rowniez te z subaru.pl !).

 

Nazwa konta pocztowego oczywiscie moze byc 2 czesciowa oddzielona kropka. Stosujemy tutaj wszystkie ogolnie dostepne zasady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 1) Tego jeszcze nie moge powiedziec, ale mozecie mi wierzyc - tym parametrem przejmowac sie nie musicie 8) Prosze tylko uzywac z umiarem - wielki brat patrzy :wink:

Ad 2) No comprende :? Jaki system ? Pierwszy raz ktos mnie nazwal systemem hahaha.gif

Mozna troche precyzyjniej okreslic pytanie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 2) No comprende Jaki system ? Pierwszy raz ktos mnie nazwal systemem

Mozna troche precyzyjniej okreslic pytanie ?

 

No nie ma sprawy. Za słowem system kont kryje się całokształt ludzi i urządzeń odpowiedzialnych za funkcjonowanie kont. Chodzi mi po prostu o to czy np.: ja mógłbym założyć dwa konta czy jest jakieś ograniczenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja co dostałem?? Święty spokój i piżamke w kropki.

 

Jeszcze apropo kont: wczoraj wysyłałem pakiet screenów do kumpla za pomocą konta onetu. Po kilku minutach nie było żadnych reakcji więc postanowiłem że wypróbuję nowe konto na serwie Subaru. I oczom uwierzyć nie mogłem. Paczka która miał 300 kb doszła do kumpla w 2 sekundy (dosłownie) Nie zdążyłem Outlook'a zamknąć a on napisał mi na GG że już doszła z konta na Subaru. A ten list z onetu doszedł dopiero dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...