Skocz do zawartości

Prezent pod choinkę


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Szanowni p.t. Forumowicze .

 

Po (przedłużających się) debatach, dyskusjach, ocenach i analizach z niekłamaną przyjemnością oznajmiam, że konta dla Państwa mogą juz od piątku być zakładane.

Domena będzie miała nazwę XXXXXX@prv.subaru.pl

To "prv" jest niestety niezbędne, aby móc odróżnić korespondencję prywatną, od oficjalnej.

 

W celu założenia konta należy skierować zgłoszenie na PW Flippera, który w odpowiedzi wyśle formularz zgłoszeniowy.

 

Zainteresowanym życze przyjemnego zakładania :)

 

Łączę pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HALT - blagam - powoli - stop ! zwolinic !!!

 

Bedzie dostepny formularz on-line !! Nie piszcie na PW !! Prace juz sa na etapie testow i finalizowania ..... dowiecie sie juz lada moment jak mozna zalozyc konto .... prosze nie wysylac do mnie PW.

 

Wszystko jest dopinane wlasnie na ostatni guzik. W piatek jak pisze Szanowna Dyrekcja wszystko ruszy i dowiecie sie jak wyglada procedura 8)

 

Tyle narazie. Nie rozpisuje sie bo jest duzo pracy zeby wszystko potestowac.....

 

W piatek START! Szczegoly pojawia sie tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Ju pomyśl,że teraz Dyrekcja ,cytując nasze podziękowania bedzie się mogła pochwalić przed centrala w FHI jak dba o klientów obecnych i przyszłych i że robi wszystko by ich jak najbardziej przywiązać do marki.Może się Jej uda nawet jakiś rabat wywalczyć w nagrodę za dbanie o klienta :wink:

Ale dupowlastwo Czemu mi chcecie odebrac moja prace?

O pozycje trzeba walczyć :twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z niekłamaną przyjemnością oznajmiam, że konta dla Państwa mogą juz od piątku być zakładane.

 

Najkochańsza Dyrekcjo, to ile mi najukochańsza Dyrekcja bedzie wpłacać na to konto i jak często ? Pytam bo mam pełno kosztowności ........ np. za gaz, za elektryczność, za rate leasingową. To może zamiast zakładać mi konto, ja podrzuce te rachunki do zapłacenia. DYREKCJO SZANOWNA "IDŹ NA CAŁOŚĆ, IDŹ NA CAŁOŚĆ, IDŹ NA CAŁOŚĆ !!!!!!!!!!!!! "

 

Siwy

Ps Tak coś czuje że bedzie ZONK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuje Szanownych Forumowiczow (jak i Forumowiczki :wink: ), iz od tego momentu mozna juz wypelniac formularz do zalozenia konta pocztowego w domenie prv.subaru.pl.

 

Zapraszamy pod adres http://prv.subaru.pl, gdzie znajduje sie zarowno formularz jak i system obslugi poczty przez www.

 

Prosimy rowniez o przesylanie nam informacji, sugestii i propozycji pod adres flipper@prv.subaru.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto pisal ten regulamin :shock: :shock: :shock:

 

sugeruje leczenie luksusowa.

Regulamin najwyraźniej został napisany przez lojerów z usa (znowu te stany :D ). Ja się boję zakładać to konto, bo jeszcze mnie o coś oskarżą i będą ciągać po sądach, procesy przed milionami telewidzów, po co mi to..

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin najwyraźniej został napisany przez lojerów z usa

 

czy ja wiem... jakos amerykanskie licencje sie kupy trzymaja, a ta jest "WREDNA". posrod belkotu jest kilka ciekawych zastrzezen... :arrow: powszechne jest nie czytanie umowy, wobec czego zrobimy klienta w ... no ten tego, w bambuko.

 

 

ps. oczywiscie :wink: nie zakladam zlej woli SIP`u, ale nie wygladalo to zbyt milo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przesylanie uwag (konkretnych) na emila podanego powyzej. Jak moze Sznowni Forumowicze wiedza termin realizacji tego projektu byl naprawde napiety, a ze jestesmy tylko ludzmi - moze sie zdarzyc, iz popelnimy bledy.

Dlatego prosze o informowanie o wszelkich nieprawidlowosciach. Jest to usluga dla Was - forumowiczow i wasze uwagi sa dla nas najcenniejsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa bo nie przypominam sobie, aby ze strony Szanownej Dyrekcji "cos wam grozilo".... wiec skad te obawy i mowa o "robieniu w bambuko" ?? :shock:

 

To jedna sprawa, kolejna to propozycja. Moze juz czas aby porownac to jak jestescie traktowani przez SIP z tym co dzieje sie (albo co nie dzieje sie) u, nazwijmy to, konkurencji.... wiec nie sadze, aby bylo sie czego obawiac. Tak daleko jak "wychodzi" Dyrekcja do Was, milosnikow czy posiadaczy Subaru, powinno swiadczyc o tym jaki ma do Was stosunek....

 

Moze przekonaja Was osoby, ktore juz konto maja i zmotywuje Was to do budowania razem z nami tego (jak i innych) projektu. Jezeli nie my to kto? Jezeli nie teraz to kiedy ? Jezeli nie razem to po co ? 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

 

1. a co mnie obchodzi konkurencja? inne firmy mnie nie interesuja.

 

2. czy SIP i Dyrekcja to jedno? bo jakos mi sie nie chce wierzyc, aby ta umowa byla pisana przez Dyrekcje...(pewnie Szacowna nawet jej nie przeczytala)

 

3. umowa jest brzydka, zawila i jest np. z gory zalozone komercyjne wykorzystanie danych osobowych (wiem ze mozna zastrzec, ale powinno byc na odwrot).

:arrow:

4. umowa nie wyglada jak prezent...

 

5. to sa moje uwagi i nie sa ze zlosliwosci, tylko z nadzieji wysluchania i rzeczowej odpowiedzi...

 

6. flipper czy uwazasz, ze przyjmujac wszystko bezkrytycznie, mozna zbudowac cos trwalego?

 

ThanJ: jak nie masz nic konstruktywnego do dodania to nie nabijaj posta w tym temacie... sa inne do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego bezkrytycznie ?? :shock: Przeciez juz n-ty raz namawiam na napisanie DOKLADNIE z przykladami CO JEST NIE TAK.... chyba mozna tego wymagac od osoby, ktora stwierdzila, ze jest cos nie tak jak byc powinno. :?:

 

Nie napisalem nigdzie, ze jest to napisane w 100% poprawnie, nie napisalem, ze SIP i Dyrekcja to jedno, ale Dyrekcja reprezentuje SIP tutaj, nie napisalem, ze Dyrekcja stworzyla ten regulamin, napisalem natomiast, iz to rowniez Wy tworzycie caly serwis SIP i macie na niego wplyw, wiec zamiast pisac "jest zle" napisz "jest zle to i to, a powinno byc tak" .... to bardziej pomoze - nikt nie jest nieomylny.

 

Na sam koniec. Jezeli sa zastrzezenia dot. czesci prawnej regulaminu - napisz na PW - podam namiary na osobe, ktora przygotowala regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony rozumiem że coś uważacie za błędne lub nie poprawne. Z drugiej uważam że jesteście beznadziejni(bez urazy) bo najpierw chcieliście konta a teraz mówicie że coś jest nie tak. Gdybyście przeczytali regulaminy na onecie albo interii to raz że byłby dwa razy dłuższy a dwa że też byłoby tam masę takich mało potrzebnych punktów. Wszystko jest oparte o prawo w Polsce a SIP nie jest firmą świadczącą usługi internetowe. Ja konto założyłem i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...