Skocz do zawartości

Maxymalna prędkość auta


imprezowiczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ninja. Ja swoim Turbodziadkiem na jezdzie próbnej leciałem 230 licznikowo na oponach 205/60R15 i więcej nie próbowałem ze wzgledu na opony o indeksie H a pod akceleratorem zapas był. Aswoją droga dlaczego nie wypowiadaja się użytkownicy antyków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja swojego OBK rozpedzilem po plaskim do 200 licznikowych, z gorki zjezdzajac do Balic od strony Katowitz na autobahnie do 215 i uslyszalem narastajacy dzwiek dochodzacy z prawego fotela, wiec musialem odpuscic, natomiast nie sadze, zebym wiele wiecej dal rade, raczej 220 to max. Instrukcja predkosc max okresla na 195 km/h i sadze, ze realnie tak wlasnie jest, bo jak porownuje licznik ze wskazaniem GPSa, to przeklamanie licznika wynosi wlasnie kolo 10%.

 

EDIT: Sorry, nie doczytalem z rozpedu, ze chodzi o wrxy a nie o kurniki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj dawaj bo widze ze piekne cacko ;)

nakladki masz tylko zalozone czy to rzeczywiscie STI :?: bo zdjecie w podpisie jakies male i nie za bardzo widac :(

 

niestety tylko body kit :roll: a zdjecia zaraz bede :mrgreen:

 

z opisu kolegi wyglada że to JDM z 93 roku - czyli WRX (STI jeszcze nie było).

 

zgadza sie w 100%, chociaz ma alu wachacze jak sti :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Antyk 240 licznikowe i zdaje się że jeszcze by się napędził ale niestety przeładowuje więc trzeba delikatnie gaz naciskać co wiąże się z sporym dystansem do rozpędzenia no i opony zimowe o indeksie chyba do 190km/h

żółty WRX z 2003 w drodze na tor Kielce wykręcił ponad 250, ale nie jest to precyzyjny wynik raz że nie ma skali tam gdzie zatrzymała się wskazówka a dwa jest w milach i te przeliczenia mogły coś nie pójść najlepiej. Dodam tylko że spalanie wtedy z trasy wyszło 22 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...