Skocz do zawartości

TVN turbo samochód marzen impreza gt


slavok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Malowanie tragedia :)

to jest akurat pikuś , montowanie czujników oleju w podkładkę pod filtr , montowanie chinskiego FMIC , stożek, hamulce EBC z klockami Yellow , dramat ,albo agro tuning  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie może i to partanina była ale nie oszukujmy się większość "tuningowanych" gtekow ma jeszcze gorzej...

 

@ericsson T10s

 

Masz racje a najwiecej chyba z U.K.  jednak …. W Polsce poziom sie zdecydowanie podnosi i jest lepiej , i dlatego szkoda że TV bądź co bądź o sporej oglądalności , pokazuje i promuje druciarstwo. Stawiam 100:1 że ten GTek jezdzi gorzej jak przed robotą , oczywiscie pod warunkiem że układ dolotowy byłby szczelny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze czesto ten program ogladam z racji zawodowych skrzywien. Mało tego podoba mi sie i lubie go ogladać , są czasem fajne auta , egzotyki  itp. Nie jestem super fachmanem od wszystkiego , i sie nie znam na wszystkim , dlatego traktuje to również jako pewną naukę . Natomiast razi mnie bardzo to że na czym sie mam nadzieje znam , jest spłycone , spieprzone itp. 

Jak był jakiś Ford Sierra Cosworth ,czy Lancia HF ,  słowa bym nie powiedział , ale podejżewam że jakiś fachman w grobie sie przewracał ;) podobnie jak ja dzisiaj  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy idzie własna drogą ...

Ten program lubię za to, że pokazują auta, nie zawsze "typowe".

A że, robota zrobiona, tak a nie inaczej... ( marketing ) "program zawiera lokowanie produktu"

To już inna para kaloszy.

Z założenia mają 6k i trzymają się budżetu.

Gdyby pojechać w subaru po bandzie, to starczyło by na "złote brembo" i dobry olej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze czesto ten program ogladam z racji zawodowych skrzywien. Mało tego podoba mi sie i lubie go ogladać , są czasem fajne auta , egzotyki  itp. Nie jestem super fachmanem od wszystkiego , i sie nie znam na wszystkim , dlatego traktuje to również jako pewną naukę . Natomiast razi mnie bardzo to że na czym sie mam nadzieje znam , jest spłycone , spieprzone itp. 

Jak był jakiś Ford Sierra Cosworth ,czy Lancia HF ,  słowa bym nie powiedział , ale podejżewam że jakiś fachman w grobie sie przewracał ;) podobnie jak ja dzisiaj  :facepalm:

 

Nie niestety tak jest. Trzeba by popatrzeć na inne fora i pewnie też ktoś inny ma obiekcje. Btw. miałem kiedyś Sierrę CLX. Zaliczyłem nim swojego czasu obrót 360 stopnii na lodzie, na 1 pasmowej drodze pomiędzy zaparkowanymi po lewej i prawej stronie samochodami. Oczywiście Sierra bez uszkodzeń. Zaparkowane samochody też. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem raczej laikiem, jeśli chodzi o tuning nie tylko Subaru, ale jakieś tam pojęcie o motoryzacji mam.

Też lubię oglądać ten program i miałem nadzieję, że trochę się z niego dowiedziałem do tej pory.

 

Natomiast nie wiem czy dobrze odczytałam ten odcinek.

- zmienili intercooler, było większe turbo i "grubszy" wydech, ale ani słowem nie wspomnieli o zmianie mapy

- nie znam się na klockach , ale chyba żółte nie hamują jak są zimne, czyli w ruchu ulicznym

- jeśli auto ma być do zabawy to tylny hamulec jest nie mniej ważny

 

Mówili coś o 320km, ale nie wiem co na to seryjna skrzynia.

 

Wyprowadźcie mnie z błędu w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnieli o zmianie mapy, bo z programem trzeba jechać do konkurencji, a konkurencja bierze za to odpowiednie pieniądze - i na dzień dobry połowa budżetu idzie w cholerę ;) Klocki EBC są jakie są, ja bym nie założył(ale to tylko moja opinia), ludzie zakładają i niby są zadowoleni - ale raczej w odniesieniu do seryjnych klocków.

 

Pomijam fakt, że w aucie do zabawy nie idzie się w moc, a w zawieszenie :) A z budżetem 6k można doprowadzić zawias do ładu(poliuretany, może jakiś sensowny zawias się znajdzie, nawet używka z pewnego źródła - ale nie MTS ani inne syfy), zrobić coś z heblami, do tego zalać porządny olej, zmienić płyn hamulcowy, sprzęgłowy i chłodzący, nowe filtry - i nawet na to może te 6k braknąć. Ale że ma być oglądalność, to nikt na to racjonalnie nie patrzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam czasem podobny tematycznie program na Disovery i łzy mi ciekną po plecach, jak widzę malowanie samochodu sprayem. U nas przynajmniej lakierują jakoś lepiej.

A po za tym najcześciej słabo i bez szału. Czasem robią ciekawe auta. Ale wszystko to marketing, ograniczony budżet i czas antenowy. Oglądać się da i myśle, że nie ma tego co rozbierać na czynniki pierwsze.

Właściciel będzie zadowolony(a to chyba jest dość ważne) i TVN bedzie wychwalał pod niebiosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też lubię oglądać ten program, ale ... dzisiejszy odcinek z GT'kiem, to jest podsumowanie wiejskiego tuningu z którego nabijamy się na naszym forum .... szkoda, bo jeszcze ktoś uwierzy, że można wsadzić takie gadżety i wyjechać na tor, poupalać, przecież było w TV .... słabo  :unsure:

 

PS. a może im się pomyliły czołówki i to nie miał być "Samochód marzeń" tylko "Będzie Pan zadowolony"  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...