Skocz do zawartości

Nowe Subaru WRC


ex-Dyrekcja

Założył byś takie lampy do Swojego Subaru ?  

9 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael: Te ogromne zestawy emotow np.do GG tez mi sie nie podobaja, ale IMHO lepiej wyglada usmiechnieta mordka niz dwukropek i nawiasik, lepiej pelni swoja role...

Bartek: spoko, chcialem sprawdzic jak dzial PrintScreen, nie chcialem Cie urazic,ze nie umiesz tego wlaczyc :D A teraz to zdecydowanie lepiej czyta mi sie Twoje posty ;)

 

Pozdrawiam serdecznie, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip: Ja w GG mam wyłącozne emoticony i podobnie w większości programów nie używam też ich. Uważam że zdecydowanie bardziej kreatywne jest coś takiego >:-) (rogacz) niż np :oops: Ale ja lubię różne rzeczy z przeszłości wiec nie nalezy się mną przejmować za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek chcesz "zlapac", co sie wyswietla na monitorze -> nacisnij klawisz PrintScreen, potem wlacz Painta albo podobny program, nacisnij Ctrl+V i masz jakby zdjecie tego, co bylo wyswietlane :P

 

dodam że wciśnięcie klawisza PrintScreen powoduje skopiowanie całej zawartości ekranu,

jeśli chcemy zrobić zrzut aktywnego okna programu to robimy to poprzez kombinacje Alt PrintScreen

do robienia zrzutów ekranowych są też specjalne programy któe mają troszke wiecej opcji niż windowsowy PrintScreen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip: Ja w GG mam wyłącozne emoticony i podobnie w większości programów nie używam też ich. Uważam że zdecydowanie bardziej kreatywne jest coś takiego >:-) (rogacz) niż np :oops: Ale ja lubię różne rzeczy z przeszłości wiec nie nalezy się mną przejmować za bardzo.

 

 

za duzo ircnetu :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko dodac ze obraz z PS jest bitmapą, ktora trzaba czyms na jpg'a przeksztalcic, napewno nie Paintem ;)

 

W XP Paint zapisuje już w innych formatach ale nikomu nie polecam XP przynajmniej HOme Edition,z Pro nie miałem do czynienia to nie wiem jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...