Jump to content

Nowe Subaru WRC

ex-Dyrekcja

Założył byś takie lampy do Swojego Subaru ?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Azrael: Te ogromne zestawy emotow np.do GG tez mi sie nie podobaja, ale IMHO lepiej wyglada usmiechnieta mordka niz dwukropek i nawiasik, lepiej pelni swoja role...

Bartek: spoko, chcialem sprawdzic jak dzial PrintScreen, nie chcialem Cie urazic,ze nie umiesz tego wlaczyc :D A teraz to zdecydowanie lepiej czyta mi sie Twoje posty ;)

Pozdrawiam serdecznie, Filip D.

Filip: Ja w GG mam wyłącozne emoticony i podobnie w większości programów nie używam też ich. Uważam że zdecydowanie bardziej kreatywne jest coś takiego >:-) (rogacz) niż np :oops: Ale ja lubię różne rzeczy z przeszłości wiec nie nalezy się mną przejmować za bardzo.

mk.si i inni :) - ja tez sie o PrintScreenie dowiedzialem niedawno :D i mi sie spodobale - trzeba bylo wyprobowac. Trzeba tylko dodac ze obraz z PS jest bitmapą, ktora trzaba czyms na jpg'a przeksztalcic, napewno nie Paintem ;)

Pozdrowka, Filip D.

Cokolwiek chcesz "zlapac", co sie wyswietla na monitorze -> nacisnij klawisz PrintScreen, potem wlacz Painta albo podobny program, nacisnij Ctrl+V i masz jakby zdjecie tego, co bylo wyswietlane :P

dodam że wciśnięcie klawisza PrintScreen powoduje skopiowanie całej zawartości ekranu,

jeśli chcemy zrobić zrzut aktywnego okna programu to robimy to poprzez kombinacje Alt PrintScreen

do robienia zrzutów ekranowych są też specjalne programy któe mają troszke wiecej opcji niż windowsowy PrintScreen

Filip: Ja w GG mam wyłącozne emoticony i podobnie w większości programów nie używam też ich. Uważam że zdecydowanie bardziej kreatywne jest coś takiego >:-) (rogacz) niż np :oops: Ale ja lubię różne rzeczy z przeszłości wiec nie nalezy się mną przejmować za bardzo.

za duzo ircnetu :F

Trzeba tylko dodac ze obraz z PS jest bitmapą, ktora trzaba czyms na jpg'a przeksztalcic, napewno nie Paintem ;)

W XP Paint zapisuje już w innych formatach ale nikomu nie polecam XP przynajmniej HOme Edition,z Pro nie miałem do czynienia to nie wiem jak jest.