Skocz do zawartości

Przegląd ! Dlaczego tak drogo?


krzysiom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowa Oktawie chyba mozna kupic w cenie Legacy MY04 .No to na co czekasz?

Pozdr.

AK

Tak jak juz to wielokrotnie na tym forum pisałem.

Nie mogę zmienić samochodu!

Muszę się męczyć Legasiem który wg. mnie nigdy nie był w pełni sprawny!

Chyba sie w końcu wybiorę z tym złomem do Pana Panie Andrzeju i zostawię go na kilka dni z prośbą żeby Stifan sobie nim trochę pojeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.Moze przy okazji Pana jakiegos wyjazdu.Zapraszam.

PS.Stifan zajmuje sie zupelnie czyms innym,nie serwisem.

Pozdr.

AK

 

[ Dodano: Sob Sie 26, 2006 10:11 pm ]

Ale skoro Na......la od roku, czy dwóch i nic się nie dzieje to znaczy że pomimo nap.....nia jest trwałe i bezpieczne

 

No Subaru to Subaru!

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuks ,jezeli pasuje Ci ten accord to trzymaj sie tej firmy.Przeglady SUBARU sa co 15000km i kosztuja kolo 1000zl(+-20%) z materialami.Jedynie przy 100tys km trzeba zmienic rozrzad(kolo 1600zl).W silniku H6 Nie trzeba moze taki kup?Ale jak Ci pasuje Honda to sie tego trzymaj.O SIP i sprzedaz Subaru sie nie martw.

Pozdr.AK

Bardzo dziękuję za w miarę merytoryczna odpowiedź w odróżnieniu od Pana Ochuckiego.

Ja we Wrocku naprawdę zostawiam takie pieniądze za przeglądy. Na każdym leci także filtr przeciwpyłkowy. Inni dmuchają i zakładają stary. Wtedy mają ludziska jeszcze ze 2 setki do przodu. He, he. Takie oszczędności mnie nie bawią.

O przesiadce myślę dlatego, iż potrzebuję auta wyżej zawieszonego i z napędem na 4 łapy ze względu na pracę. Jeżdżę sporo po działkach i polach. Spód Hondy zabiera zawsze ziemię, trawę i inne dziadostwo. O pogiętych i połamanych osłonach nawet nie wspominam. Problemy się robią np. po deszczach i śniegach.

Terenówki typu Patrol mnie nie interesują.

 

Pozdrawiam

 

FUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie hondziarzy i to pieprzacych nie przyjmuje na slomke.strasznie nie lubie takiego pieprzenia.doprowadza mnie wrecz do szalu i staje sie agresywny.slomka jest dla ludzi myslacych a ten kolega mam wrazenie jest pozbawiony szarych komorek grrrr...

Panie Ochucki.

Obawiam się się, że czas najwyższy zmienić zdjęcie na takie, na którym Twoja twarz będzie wyrażała inteligencję i zrozumienie czytanych postów. Na tą chwilę jest tożsama z ilością, a nie merytorycznością wypowiedzi. Sorry, ale bliżej Ci do Stacha węglarza niż do Ryszarda. To w kontekście szarych komórek, gdybyś na to nie wpadł.

Do Słomczyna, jako pieprzący hondziarz, się nie wybieram.

Accord kosztuje koło 120 000 PLN. Subaru nie są aż tak drastycznie droższe. 30 - 40 tys. euro, więc nie rób sobie wody z mózgu i innym, że trzeba płacić dwa razy więcej. W serwisie jest różnica za przegląd przy Accordzie 2.0 benzyna i przy dieslu. Uważam te auta za zbliżone klasą. Masz ochotę dołożyć jeszcze z 1000 za najbliższy przegląd w serwisie Subaru, to dołóż. Nikt Ci nie broni. Po to zarabia się kasę, żeby ją wydawać, tylko dlaczego zdecydowanie więcej za tą samą pracę? Przykładu z BMW widać nie zrozumiałeś. Popatrz sobie na ceny ziemi pod salon i serwis w Polsce i Niemczech. Wynagrodzenie pracowników jest także zdecydowanie inne. Jak mam płacić to podobne pieniądze ale nie wyższe w Polsce tylko dlatego, że salon sprzeda jedną furę na 2 miesiące i zrobią jeden przegląd dziennie. Wtedy muszą być takie ceny. A jeżeli są, to mało kto do nich przychodzi. Tyle. Zrozumiałeś?

 

W kwestii napier.... w Twoim aucie. Jak piszczy i skrzypi, to dlaczego jesteś takim sadomasochistą i nie pojedziesz do Pana Kopera? Może na poprzednich przeglądach za dużo wydałeś lub czekasz aż Ci się gwarancja skończy i pojedziesz do Pana Czesia, który po godzinach Ci naprawi za flaszkę?

Bądź konsekwenty w swoich wypowiedziach, a nie tłucz tysięcy postów w imię tłuczenia. Ilość spraw, w których pomogłeś jest doprawdy imponująca.

 

MfG

 

FUX

 

P.S. Do Niemiec się nie wyprowadzam. Wolę Polskę.

 

[ Dodano: Nie Sie 27, 2006 11:18 am ]

Proponuje Forestera 2,0 cena ok 100000 Bedziesz zadowolony.

Pozdr.AK

Tak właśnie się zastanawiam. Albo on albo Outback. Kupią to jako drugie auto. Niekoniecznie musi być nówka.

 

Hondę zmienie jak wejdzie nowy model, a nie facelifting. Może Subaru wreszcie zmieni politykę, jak Honda, i wypuści coś z odlotowym dieslem? W końcu Audi do Le Mans także wystawiło diesle.

 

Chciałbym pojeździć jednym i drugim, ale we Wrocku zdaje się ich nie ma.

Będę miał pretekst, aby pojechać do Warszawy lub Krakowa (szybciej; jest autostrada).

Dziękuję i pozdrawiam.

 

FUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owocku kochany widze ze rakiji duuuuuzo wypiles.honda accord 75 000pln wrx 145 000 wiec mysle ze to prawie 2 x tyle czy ja za duzo finki wypilem ???

 

Wiesz, ze ja nie rzucam slow na wiatr...

 

http://www9.nowe.mojeauto.pl/index_2.ph ... wozie=4+dr.

 

Za duzo Finlandii... ;)

 

Masz racje Owoc ,bez konkretnych i czyms udokumentowanych cen to nie ma sensu.

Wlasnie taki byl post Fuksa i mysle , ze to zdenerwowalo Verta. Czy Ty znasz jakies konkretne porownania , ze piszesz cos o pudelkach z napisem Subaru?Ja nie znam.Pozdr.AK

 

Tez uwazam, ze porownywanie tego - nie ma sensu. Nie zoladkowalem sie tez o ceny czesci do Subaru Ja znam verta - i wiem w jakim on to kontekscie mowi. Ale ktos obcy moglby zrozumiec to w ten sposob:

 

"Masz Subaru - moga Cie naciagac, bo kupiles "luksusowy" i wyjatkowy samochod."

 

Jestem w stanie zrozumiec wyjatkowosc Imprezy - ale, sam Pan wie - ze Legacy wyjatkowym samochodem nie jest ;). To po prostu fajny, rodzinny samochod. I nieuzasadnione bylyby wyzsze koszty eksploatacji (nie mowie, ze takie sa!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2500 PLNów z rozrządem to mało jakoś, wietrzę spisek :wink:

Czyżby było o połowę taniej niż w Mitsubishi?

 

Chyba nie doliczyli jakis plynow chlodnica i hamolce .Napewno bez klockow ham. Ale tak mniej wiecej za ten przeglad wychodzi(AT)

Pozdr.

AK

 

I kto tu narzekał na ceny przeglądów?

Misubishi Galant, przegląd po 90 000 z wymianą rozrządu (bez klocków) - 4500 PLN, opędzone częściami z JC - 3 200 PLN. To chyba lepiej jednak w Subaru? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie hondziarzy i to pieprzacych nie przyjmuje na slomke.

 

No staaaaryyy, ale pojechałeś... Przecież do Słomki to ja nie zdążę fury zmienić... Dobra, najwyżej zostawię swoją Hondę pod bramą... :mrgreen:

 

Ale poczekaj, poczekaj... Będziesz chciał jeszcze kiedyś "świnki dla żony" to ja Ci już powiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie hondziarzy i to pieprzacych nie przyjmuje na slomke.

 

No staaaaryyy, ale pojechałeś... Przecież do Słomki to ja nie zdążę fury zmienić... Dobra, najwyżej zostawię swoją Hondę pod bramą... :mrgreen:

 

Ale poczekaj, poczekaj... Będziesz chciał jeszcze kiedyś "świnki dla żony" to ja Ci już powiem... ;)

 

godlik:zara zara czy ja napisalem ze ty jstes pieprzacy hondziarz...hehe

kolego od hondy jedzacej trawe z lak i blot: napisalem to po to nie ze by cie obrazac ale po to ze bys zrozumial ze zyjemy w Polsce.i ze jakiekolwiek porownywanie z japonia rajchem wenezuela czy innym istambulem nie maja sensu.

piszes ze w rajchu taniej to jedz tam i tyle.

co do hondy accord widzisz kupilem do pracy mej honde 1,8 kombi za 80 000 rok 2005 (bardzo fajne auto.) ja sobie kupilem auto za prawie 150 000 subaru wrx 2006 wiec dla tego pisze ze prawie 2xtyle.a co do przegladow.kupujac czy honde droga czy drogie subaru raczej zdajemy sobie sprawe ze kupujemy drogie auta i ze przeglady beda drogie i ze nalezy robic je w ASO a nie u pana czesia.jak bys poczytal to forum to bys wiedzial ze to wlasnie ja namawiam do ASO a nie do pana czesia.a porownujac przeglad hondy ze ni by tani do przegladu subaru i to w rajchu ....hehe smieszne.ale kup subaru.duzo pali non stop sie psuje jest generalnie do bani ale sie wyroznia.i wlasnie dlatego go mam ... aha mam go tez dlatego ze mam malego penisa.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kiedys kupilem Toyote co to sie nie psuje, a jak prosisz kierowce takiej Toy'y o klucze to ci pajac kluczyki od samochodu daje. Powinienem ich pozwac za taka reklame. Po 30k blok silnika mi wymienili bo sie tulejki "rozdely" i palila wiecej oleju niz benzy. No ta ja zaraz sprzedalem i kupilem nowsza z silnikiem od traktora.Po 1k przekladnie kierownicza iprzewody hamulcowe mi wymienili - taki to dobry samochod.

Psiamac.

 

ATB

 

No to ciesz się, że to byłaToyota! Gdybyś miał Nissana, to bi Ci powiedzieli, że oni nie wymieniają części, tylko naprawiają......

A temat dotyczy CEN PRZEGLĄDÓW, a nie awaryjności.

 

Pozdrawki

 

FUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sorka.

W robocie siedze to tak sobie pisze.

No to jak o cenach servisu to miech temu za przeglad 30k zaplacilem 980 peeli ale to po 10% rabacie.

 

ATB

Jak mnie pamięć nie myli, to w Toyocie masz balonowe przeglądy co 45 000 km. Jak w banku wymiana płynu w chłodnicy, układzie hamulcowym i jeżeli jeszcze masz klocki, to jeszcze one. Nazbiera się, nazbiera.

A tak po prawdzie, jak sam właściciel serwisu we Wrocku mi powiedział, dzisiejsze Toyoty to już nie Toyoty (japońskich brak; jak nie Turcja to Anglia). Smutne. Miałem ich 4, wpłaciłem na nowego Avensisa, wycofałem kasę i kupiłem Accorda. Nie żałuję. Teraz po głowie chodzi mi Subaru jako drugie auto. Jakiś głupi jestem, że się tak w te japońskie zapatrzyłem....

 

Pozdrawki

 

FUX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za serwis zapłaciłeś wiecej niż ja za Legacy i Forestera - też 10 % rabatu . Jak coś służę fakturami. Acha - auta też na firmę, nie rozumiem, dlaczego na firmę przegląd ma niby kosztować wielokrotność tego co płacą zwylki zjadacze - pewnie te firmy to debile jacyś co przepłacać lubią hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...