Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2014 !!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Mega zmęczony ale zadowolony :)

 

Jak powiedział Maras: PLAN WYKONANY ;)

 

 

Plejady jak zwykle zorganizowane na najwyższym poziomie, super atmosfera, wspaniali ludzie, ulubione mordki, kochane trolle itd...

Po to tych plejadach uwielbiam Alexa, maga gość i wspaniały kierowca, do tego jeszcze fajnie się z nim rywalizuje - zero napinki i zupełny luz... ja się przyznaje, że miałem większe ciśnienie :D A i żeby było jasne to Alex objechał nas na próbach chyba o 2 sekundy, my wygraliśmy zadaniach zręcznościowych!

Jakub (Jumpman)jak zwykle wykonał swoją robotę na 100%, ja trochę gorzej ;) Próby były fajne, nie było lasu słupków, można było się pokręcić. Jedno co mógłbym podpowiedzieć to to, że dawanie mapki przejazdu przy starcie do próby i kazanie jechać nie jest dobrym pomysłem. To nie zwalnia przejazdu, tylko czyni go niebezpiecznym. Powinniśmy mieć czas zapoznać się z mapką i obejść próbę żeby zobaczyć co dokładnie jest punkcikiem na mapce i czy po długiej prostej będziemy się w stanie wyhamować na danej nawierzchni.

 

Udało się nam wygrać generalkę ale też złożyć kwity KWIT-owi i zająć pierwsze miejsce ex aequo z Łodzią w rywalizacji drużynowej ;)

 

Najważniejsza informacja: W PRZYSZŁYM ROKU RYWALIZACJA W OUTLOW BĘDZIE NAGRADZANA ZA 3 MIEJSCA !!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Załoga 302 w domach :)

 

Dziękuję bardzo wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, którzy naprawdę zrobili kawał dobrej roboty i ciężko pracowali w czasie kiedy my się bawiliśmy. Dla mnie to były pierwsze Plejady ale na pewno nie ostatnie,  dziękuję również wszystkim których miałem okazję spotkać i porozmawiać w czasie tych bardzo udanych dni, oczywiście podziękowania dla załogi.

 

Gratuluję tym co na podium w poszczególnych klasach!

 

Powiem tylko tyle, że mnie się tak podobało, że na jesieni jadę wg książki drogowej trasę tur -szos  jeszcze raz. Wisła i okolice piękne!!!

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia za rok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za całość i każdy szczegół z osobna  :D

 

Mocowanie stabilizatora pospawane i już na miejscu, reszta to kosmetyka i może poczekać.

 

Pozdro dla załogi 232 za hart i pogodę ducha w każdej sytuacji, jaki kod koloru na felgach Arleta pyta....

Edytowane przez Subary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedno co mógłbym podpowiedzieć to to, że dawanie mapki przejazdu przy starcie do próby i kazanie jechać nie jest dobrym pomysłem. To nie zwalnia przejazdu, tylko czyni go niebezpiecznym. Powinniśmy mieć czas zapoznać się z mapką i obejść próbę żeby zobaczyć co dokładnie jest punkcikiem na mapce i czy po długiej prostej będziemy się w stanie wyhamować na danej nawierzchni.

 

Gratulacje Premo.

 

Pierwszy raz spotykam się z takimi praktykami.W książce drogowej nie było rozrysowanych prób? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na YT takie coś: chyba cała szosowa :-)

Chojny rewelka, gdzie przyczepnie to mocno dynamicznie. Like it :)

ps. zmieniłeś kierunkowskazy na nieoryginalne że w tym roku outlaw? :D

 

 

Jedno co mógłbym podpowiedzieć to to, że dawanie mapki przejazdu przy starcie do próby i kazanie jechać nie jest dobrym pomysłem. To nie zwalnia przejazdu, tylko czyni go niebezpiecznym. Powinniśmy mieć czas zapoznać się z mapką i obejść próbę żeby zobaczyć co dokładnie jest punkcikiem na mapce i czy po długiej prostej będziemy się w stanie wyhamować na danej nawierzchni.

+1

 

 

Najważniejsza informacja: W PRZYSZŁYM ROKU RYWALIZACJA W OUTLOW BĘDZIE NAGRADZANA ZA 3 MIEJSCA !!!

Albo mi się wydawało ale chyba mało kto w to uwierzył? :D

 

Gratki dla wszystkich laureatów i do następnego! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 302 w domach :)

 

Dziękuję bardzo wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, którzy naprawdę zrobili kawał dobrej roboty i ciężko pracowali w czasie kiedy my się bawiliśmy. Dla mnie to były pierwsze Plejady ale na pewno nie ostatnie,  dziękuję również wszystkim których miałem okazję spotkać i porozmawiać w czasie tych bardzo udanych dni, oczywiście podziękowania dla załogi.

 

Gratuluję tym co na podium w poszczególnych klasach!

 

Powiem tylko tyle, że mnie się tak podobało, że na jesieni jadę wg książki drogowej trasę tur -szos  jeszcze raz. Wisła i okolice piękne!!!

 

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia za rok :D

 

 

dla mnie trasy...i cała okolica świetna!!!! i polecam wszystkim zabrać książki,... i sie przejechać jeszcze raz...REWELACJA!!! i powiem, że nawet na rowerową były świetne!!!!

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH z którymi miałem okazje zmienić kilka słów  " w 4 oczy"....!!!:)

 

pojeździć...napić się itd................;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 126...już w Domu....:) pilot odstawił mnie dziś do Wrocławia...!!:)

 

bo po wczorajszym wieczorze....musieliśmy się zamienić..... :biglol: :biglol: :biglol:

 

PREMO!!! jeszcze raz Gratulacje!!!! ....:):yahoo:

 

pozdrawiam ALEXA!!!! którego pierwszy raz miałem okazje poznać osobiście na Plejadach....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załoga 329 dotarła do bazy po 6 godzinach :(;) . Ogromne podziękowania dla za super organizację, ciekawe trasy" super wąskie" przejazdy. Jedzenie lepsze niż rok temu :) . Wreszcie doczekaliśmy się porządnej czasówki!!! Oby tak było za rok. Pozdrowienia dla wszystkich, a w szczególności ekipie wielkopolskiej. Do zobaczenia za rok!~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślę że każdy znajdzie tutaj zdjęcie swojego auta ;)

Dziękujemy ;)

 

 

 

Dawanie schematu każdej próby na jej starcie to przegięcie. Bardzo niemiła niespodzianka tych Plejad. Więcej tak nas proszę nie "uszczęśliwiać" :/

Poprzedni system był dużo, dużo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawanie schematu każdej próby na jej starcie to przegięcie. Bardzo niemiła niespodzianka tych Plejad. Więcej tak nas proszę nie "uszczęśliwiać" :/ Poprzedni system był dużo, dużo lepszy.

 

Zgadzam Sie w Tym wypadku z Toba w 100%%% !!!! mnie tez to strasznie wku.......!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dawanie schematu każdej próby na jej starcie to przegięcie. Bardzo niemiła niespodzianka tych Plejad. Więcej tak nas proszę nie "uszczęśliwiać" :/ Poprzedni system był dużo, dużo lepszy.

 

Zgadzam Sie w Tym wypadku z Toba w 100%%% !!!! mnie tez to strasznie wku.......!!!! :)

 

 

 

my: - a te słupki jak stoją?

sędzia: - nie wiem, nie widziałem, dostałem tylko tą kartkę.

 

to tak w skrócie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Albo mi się wydawało ale chyba mało kto w to uwierzył?

Dziś ta informacja osobiście została mi przekazana i potwierdzona przesz Ojca Dyrektora ;)
bardzo istotną konkluzją jest to, że XII plejady się odbędą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chojny rewelka, gdzie przyczepnie to mocno dynamicznie. Like it ps. zmieniłeś kierunkowskazy na nieoryginalne że w tym roku outlaw?

 

Się staramy wycisnąć z siebie i auta 100% ;) 

 

Tłumik mam nieseryjny więc aby nie było pojechaliśmy outlaw. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

331 też wczoraj sprawnie dojechało w małym łódzkim konwoju

 

Dzięki wszystkim za naprawdę świetną atmosferę, dopiero teraz przekonałem się co to jest magia plejad :) nie liczyłem nawet na to, że podczas pierwszych plejad uda się zgarnąć podium, byliśmy bardzo szczęśliwi z wyników :)

 

Trasy w tur-szosie były naprawdę świetne - piękne widoki, super podjazdy i zjazdy krętymi wąskimi uliczkami - dobrze dobrane atrakcje turystyczne. Dziękuje SIPowi i Dyrekcji za b. dobrą organizację w tym roku!

 

I nawet pogoda dopisała ;)

jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót na szosową po 4 latach przerwy do łatwych nie należał, stąd rewelacyjny wynik 3 miejsca w klasie turbo. Niestety licząc od tyłu.

 

Dziękuję za świetną atmosferę, świetny pokaz umiejętności w wykonaniu załóg które jechały w naszych okolicach oraz za zorganizowanie się w zespół ad hock - gpruszko oraz kj5d.

 

Pozdrowienia 121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jedno co mógłbym podpowiedzieć to to, że dawanie mapki przejazdu przy starcie do próby i kazanie jechać nie jest dobrym pomysłem. To nie zwalnia przejazdu, tylko czyni go niebezpiecznym

 

Miałeś najlepszego pilota na świecie, więc niepotrzebnie czułeś dyskomforta z tego powoda :)


 

Chojny rewelka, gdzie przyczepnie to mocno dynamicznie. Like it ps. zmieniłeś kierunkowskazy na nieoryginalne że w tym roku outlaw?

 

Się staramy wycisnąć z siebie i auta 100% ;)

 

Tłumik mam nieseryjny więc aby nie było pojechaliśmy outlaw. :P

 

Tradycje trzeba podtrzymać ! Dla Chojnego to normalka startować wolnym sakiem w Turbo, serią w Outlaw, albo tylnonapędowym dieslem w śniegu...

Po prostu normalnie jadąc zawsze jest pudło ......nuda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem wczoraj o 17.00 i umarłem ;)

 

Jak zawsze - rewelacyjne Plejady!

 

Dziękuje Dyrekcji i wszystkim osobom związanym za organizację.

Dziękuję Ani, mojej pilotce, za dobrą robotę :)

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za naprawdę jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną atmosferę :)

 

Ach, no i dziękuję Szatanikowi za to, że wytrwał, przetrwał i dowiózł mnie z powrotem całego do domu.

Muszę Wam powiedzieć, że dziwnym zbiegiem okoliczności, podobnie jak rok temu, trafiłem nagle na niemiecką autostradę i okazało się, że dziadek wykrzesał z siebie 200kmh. Na szczęście dla nas obu niemiecka autostrada szybko się skończyła, więc wróciliśmy do prędkości podróżnych ;)

 

Pozdro dla Wszystkich i do zobaczonka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawanie schematu każdej próby na jej starcie to przegięcie. Bardzo niemiła niespodzianka tych Plejad. Więcej tak nas proszę nie "uszczęśliwiać" :/ Poprzedni system był dużo, dużo lepszy.

 

Zgadzam Sie w Tym wypadku z Toba w 100%%% !!!! mnie tez to strasznie wku.......!!!! :)

 

 

No nie - to było na 200% do bani

 

A co my mieliśmy powiedzieć, jak po podjechaniu brakowało kartek ze schematami prób? Trzeba było się "uczyć" z jednej przyklejonej na samochodzie PKC'u...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co my mieliśmy powiedzieć, jak po podjechaniu brakowało kartek ze schematami prób? Trzeba było się "uczyć" z jednej przyklejonej na samochodzie PKC'u...

Nie tylko Wy tak mieliście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również w domku, pozdrowienia dla wszystkich plejadowiczów z którymi udało się zamienić parę zdań i całej reszty. Gratulację dla zwycięzców, dziewczyn z tur-tera no i oczywiście najlepszej łódzkiej ekipy teamowej no i jak się okazało MTS też nam dorównał  :D , gratulacje. Do zobaczenia za rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa od modeli RC też już bezpiecznie w domu, wczoraj przyhaczyliśmy jeszczę o Automaster Show w Kamieniu Śląskim... i różnica w poziomach tych dwóch imprez jest przeogromna. Już nawet nie chodzi o charakter i formułę, tylko o ludzi i klimat. Na własnej skórze przekonałem się, że Subaru jednak skupia w okół siebie wspaniałych ludzi!

Dziękuje Żelaznemu za prawy fotel w jego Subaraczku! Był ogień! Dzięki WueM za możliwość obejrzenia Pudełka... burza mózgów trwa! No i najbardziej dziękuje wszystkim organizatorom za wykonanie świetnej roboty i że mogliśmy być z Wami wszystkimi! 

Niestety na naszą próbę przyjeżdżaliście bez aut, więc średnio kojarzyłem kto jest kto... ale kilka osób udało się namierzyć! 

Dzięki jeszcze raz wszystkim! Było CUDOWNIE!


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...