Skocz do zawartości

Z Kraju i ze Świata....


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

NA PEWNO   A to ciekawa teoria. Twierdzisz, że części dostarczane z Francji do Łodzi dotrą szybciej niż dotarłyby ze Świdnika do Świdnika lun z Mielca do Mielca   Brawo miszczu     

Patrzac po tym jak Swidnik przeprowadza remont Sokolow to mam pewne watpliwosci co bedzie szybsze. 

 

Przykro mi, ale nie odróżniasz dwóch zupełnie innych pojęć - FABRYKA i MONTOWNIA.  

Zdecydowanie jestem w stanie odroznic montownie od fabryki, wkradl sie po prostu blad.

Jasna rzecza jest ze na pierwsze egzemplarze czesci dostarcza francuzi, pozniej Polski rzad przejmuje piecze nad serwisowaniem wiec mozemy sobie dobierac czesci skad chcemy.

 

Ja tak mówię, ponieważ w przeciwieństwie do Ciebie wiem co to jest MONTOWNIA a co to jest FABRYKA

Leć do Macierewicza, na pewno z ta wiedza przyjmie Cie do swojego zespolu ekspertow.

Serio chcesz sprowadzac dyskysje na taki poziom? Jak tak to ja dziekuje.

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Będąc piosenkarzem można też leczyć ludzi, projektować domy, naprawiać cieknące kible. Ja jednak wolę skorzystać z usług lekarza, architekta czy hydraulika. Tak więc jeżeli lekarz będzie chciał mi doradzać w projektowaniu domu, to jego "doradztwo" potraktuję z przymrużeniem oka.

 

Ale jeśli piosenkarz kandyduje na Prezydenta Polski - wtedy już nie traktujesz tego z przymrużeniem oka, a nawet zagłosujesz ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co nie zmienia faktu, ze o sensowny program wyborczy to go nie podejrzewam. poki co dobrze, ze sie zaczyna dyskusja o JOWach.

 

Program będzie miał PiS i to powinno wystarczyć. 

 

 

 

Moja rada:Markus nie pal mostów w rajchu,niebawem Ci się przyda.
 

 

A czemu mam palić mosty niby? O czym Ty znowu mówisz?

 

 

 

 

Największymi lemingami są Ci którzy łyknęli populizm i demagogie Kukiza i przebierankę PISu.
 

 

:biglol:  :biglol:  :biglol:

 

 

 

Może odpowiedzą niektórzy, dlaczego nawiedzony Niesioł przerwał obrady z obawy przed przegłosowaniem dezyderatu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Caracale nie ma jeszcze kontraktu i jest za wcześnie, żeby mówić o cenie i o tym, czy są przepłacone czy nie.
Sikorsky zaproponował do przetargu smigłowce bez uzbrojenia, tym samym nie spełnił wymagań.

Firma Agusta Westland zaproponowała jak twierdzi, najnowocześniejszy śmigłowiec, ale jeszcze nie sprawdzony w boju i z dostawami 2 lata później niż w wymaganiach przetargowych.

Dziwne jest to, że żadna z firm nie złozyła odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Leć do Macierewicza, na pewno z ta wiedza przyjmie Cie do swojego zespolu eskpertow.

:biglol: :biglol: :biglol:

 

 

 

To, że Macierewicz się ośmiesza, to robi to za własne pieniądze i ośmiesza sam siebie a nie Polskę.

 

To, że rząd powołał liczne komisje, nieraz za grubą kasę i one już wydały "raporty" bez otrzymania wraku i czarnych skrzynek, to ośmieszanie tego rządu i Polski przed całym światem. Ich "raporty" i teorie są tyle samo warte, co teorie Macierewicza.

 

A to, że są idioci, którzy rechoczą z teorii Macierewicza a wierzą jak w Pismo Święte w wypociny protuskowych komisji? Trudno. Głupców nie sieją.

 

Kiedy rozpocznie się WRESZCIE prawdziwe śledztwo w sprawie Katastrofy? Nie wiem. Wiem jednak, że wiele śladów zostało zatartych i prawdopodobnie już nigdy nie dowiemy się prawdy. Winny temu jest Tusk, który oddał śledztwo CAŁKOWICIE W RĘCE RUSKICH

 

– Z raportu MAK jednoznacznie wynika, że Polska i Rosja porozumiały się co do stosowania tylko załącznika 13, a nie całej konwencji – potwierdza tę interpretację adwokat Piotr Schramm, ekspert prawa międzynarodowego z kancelarii GESSEL. Konsekwencje tego faktu są niezwykle poważne. Skoro MAK nie pracował według konwencji chicagowskiej, to Polska nie może stosować przewidywanych przez nią procedur odwoławczych. – Jeśli wyślemy naszą skargę do ICAO (Organizacja Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego), to możemy usłyszeć, że nie będzie rozpatrzona, bo organizacja ta bada tylko przyczyny katastrof samolotów cywilnych, a lot do Smoleńska miał charakter państwowy – wyjaśnia Schramm.

 

http://www.rp.pl/artykul/594244.html 

 

 

Zdecydowanie jestem w stanie odroznic montownie od fabryki, wkradl sie po prostu blad. Jasna rzecza jest ze na pierwsze egzemplarze czesci dostarcza francuzi, pozniej Polski rzad przejmuje piecze nad serwisowaniem wiec mozemy sobie dobierac czesci skad chcemy.

 

Skąd ty takie bzdury wynajdujesz? Sam wymyślasz? Po pierwsze - w montowni zostanie zmontowane tylko 30 śmigłowców z kontraktu na 50 szt. Pierwsze 20 szt. zostanie zmontowane we Francji i trafi do Polski już gotowa do użytku.

 

Poza tym, czy Ty masz odrobinę wyobraźni? Samolot to nie jest wóz drabiniasty. Zanim trafi do produkcji, każdy detal, każda śrubka jest wielokrotnie badana. Czyżbyś chciał, by nasi żołnierze byli królikami doświadczalnymi i latali jakimiś niedopracowanymi SKŁADAKAMI? Chyba Cię już zupełnie pogięło  :biglol:

 

 

Czyli będąc piosenkarzem nie można napisać artykułu, ale można z dużym powodzeniem kandydować na Prezydenta Polski  

 

Nie ma takiego zawodu "prezydent", więc trudno o dyplomowanych fachowców. Jednym z najlepszych i najskuteczniejszych prezydentów w historii USA był aktor, Ronald Reagan. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=d738Nvr6QCQ

  • Lajk 2
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ty takie bzdury wynajdujesz? Sam wymyślasz? 

Nie. Opieram ta wiedze na zrodlach ktore mam w przemysle lotniczym. 

 

 

Poza tym, czy Ty masz odrobinę wyobraźni? Samolot to nie jest wóz drabiniasty. Zanim trafi do produkcji, każdy detal, każda śrubka jest wielokrotnie badana. Czyżbyś chciał, by nasi żołnierze byli królikami doświadczalnymi i latali jakimiś niedopracowanymi SKŁADAKAMI?

Tak wyobraz sobie ze mam troche wyobrazni a nawet wiedzy jak sie przeprowadza takie analizy i testy komponentow produkowanych dla roznego rodzaju przemyslu. Pewnie mi nie uwierzysz ale niektore rzeczy nie sa produkowane jak kiedys, ze zawsze byl potrzebny prototyp i setki a nawet tysiace godzin testow w "realu". Technologia troche poszla do przodu

 

Chyba Cię już zupełnie pogięło 

Nie zauważyłem. Przynajmniej przed komputerem siedze prosto. 

Edytowane przez Kapic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędna odpowiedź, ponawiam pytanie.

Jak wiesz lepiej, to po cholere zawracasz ludziom gitare.

 

 

Kiedy rozpocznie się WRESZCIE prawdziwe śledztwo w sprawie Katastrofy?

Jakie wg. Ciebie powinno być to "prawdziwe" śledztwo i kto ma nad tym trzymać pieczę?

Zauważam u Ciebie ciągłe i notoryczne dezawuowanie państwa i wszystkich jego organów. Potrafię zrozumieć Twoją chorą antypatię do elit aktualnej władzy, ale w ten sposób stajesz się niewiarygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@stach1111, przeczytaj teraz opublikowany fragment wywiadu Dudy dotyczący pomnika:

 

Pierwszą decyzją będzie postawienie pomnika smoleńskiego?

Andrzej Duda: Wszyscy chyba wiedzą jak ważny był dla mnie Smoleńsk, jak przeżyłem tę katastrofę, ale teraz mam być prezydentem, a nie kustoszem nieistniejącego muzeum.
A budowniczym pomnika?
Zawsze mówiłem, że pomnik powinien stanąć przy Krakowskim Przedmieściu, tam gdzie zbierały się tysiące ludzi. To Polacy w ten sposób wybrali dla niego miejsce.
Nie zgadza się na to konserwator zabytków. Nawet na pomnik światła.
Dlatego będziemy na spokojnie rozmawiali, być może będzie trzeba rozpisać konkurs, przecież nie będę sam decydował. Ale podejmę w tej sprawie działania, bo uważam, że ten pomnik powinien wreszcie stanąć i to w godnym miejscu.
Władze Warszawy wybrały inną lokalizację.
Tylko co ona ma wspólnego z tragedią smoleńską? Nic. To pod Pałacem Prezydenckim zbierali się ludzie.
Edytowane przez Riplej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A to, że są idioci, którzy rechoczą z teorii Macierewicza a wierzą jak w Pismo Święte w wypociny protuskowych komisji? Trudno. Głupców nie sieją.

 

Czy chcesz tym samym powiedzieć, że jeśli ktoś wyśmiewa zamach, wybuchy, brzozy, a wierzy, że w Smoleńsku zdarzył się wypadek spowodowany błędami załogi - jest idiotą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy chcesz tym samym powiedzieć, że jeśli ktoś wyśmiewa zamach, wybuchy, brzozy, a wierzy, że w Smoleńsku zdarzył się wypadek spowodowany błędami załogi - jest idiotą? 

 

To są Twoje przypuszczenia. W śledztwie popełniono tyle błędów i tyle jest niejasności, że zarówno twierdzenie o zamachu jak i o błędach pilotów jest takie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To są Twoje przypuszczenia. W śledztwie popełniono tyle błędów i tyle jest niejasności, że zarówno twierdzenie o zamachu jak i o błędach pilotów jest takie samo.

To są również przypuszczenia niektórych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy chcesz tym samym powiedzieć, że jeśli ktoś wyśmiewa zamach, wybuchy, brzozy, a wierzy, że w Smoleńsku zdarzył się wypadek spowodowany błędami załogi - jest idiotą? 

 

To są Twoje przypuszczenia. W śledztwie popełniono tyle błędów i tyle jest niejasności, że zarówno twierdzenie o zamachu jak i o błędach pilotów jest takie samo.

 

Markus, nie wiesz, na czym ja opieram swoją wiedzę.

Ale w ogóle nie o to pytałem, przede wszystkim to było pytanie do autora wpisu, który zacytowałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jakie wg. Ciebie powinno być to "prawdziwe" śledztwo i kto ma nad tym trzymać pieczę? Zauważam u Ciebie ciągłe i notoryczne dezawuowanie państwa i wszystkich jego organów. Potrafię zrozumieć Twoją chorą antypatię do elit aktualnej władzy, ale w ten sposób stajesz się niewiarygodny.

 

O kurde. Sędzia i lekarz się znalazł  :biglol:  Jestem wg niego niewiarygodny. Chyba się rozpłaczę  :biglol: . Moja CHORA antypatia?

 

Już wyjaśniam. Mam chorą antypatię do osobników, którzy zamiast pisać MERYTORYCZNIE, przypuszczają agresywne ataki na swych adwersarzy. Tak więc albo pisz do mnie merytorycznie, albo w ogóle nie pisz i pocałuj mnie ..... dupa.gif

  • Do kitu 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

 

 

http://www.tvn24.pl/...a,546196,s.html   "zwykły Kowalski" też dostaje takie wyroki

Przepraszam że wracam do "starej" sprawy, ale czegoś dalej nie rozumiem.

Z załączonego materiału wynika, że chodzi o zatajenie posiadania zegarka. Zatajenie z premedytacją, albowiem 5 x.

Zatajenie jednakowoż wynikające z obowiązku składania deklaracji majątkowej.   Jako że obowiązku takiego "zwykły Kowalski" nie posiada, to z definicji nie może z tego tytułu być sądzony = nie może otrzymać żadnego z tym związanego wyroku.

 

Czego nie zauważam ? ( nie jestem ani sympatykiem p. Nowaka ani ukrywania stanu posiadania majątkowego wobec konieczności jego deklarowania; chodzi wyłącznie o zrozumienie o co chodzi :) )

 

Pozdrowienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twierdzisz, że to pseudo śledztwo było prowadzone jak należy, to nie ma o czym dyskutować.

A jaką mamy tak naprawdę wiedzę ( i Ty i ja), czy śledztwo było prowadzone jak należy. PO twierdzi, że tak, PIS, że nie. A, że IMO i jedni i drudzy kłamią prawie zawsze, to kwestia osądu jest tylko i wyłącznie w kategorii przypuszczeń (bądź wiary)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli twierdzisz, że to pseudo śledztwo było prowadzone jak należy, to nie ma o czym dyskutować.

A jaką mamy tak naprawdę wiedzę ( i Ty i ja), czy śledztwo było prowadzone jak należy. PO twierdzi, że tak, PIS, że nie. A, że IMO i jedni i drudzy kłamią prawie zawsze, to kwestia osądu jest tylko i wyłącznie w kategorii przypuszczeń (bądź wiary)

Dlatego gdyby śledztwo było przeprowadzone przez niezależnych badaczy, ktorych akceptowała by jedna i droga strona, nie było by takich wątpliwości ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...