Skocz do zawartości

Kupie polar Subaru!!


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie widze problemu w kupowaniu na allegro, mozna tam kupic rzeczy ktore normalnei ciezko jest znalesc lub normalnie sa o wiele drozsze, takie jak wlasnie, np koszulka Subaru (nowa, nieuzywana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak powaznie, moze zaproponuj na Forum pytania do dyr. czy nie wprowadzili by do sprzedazy takowych polarow

 

I może jeszcze jakaś promocja dla ldu z forum ;)

 

Na Allegro mozna kupic duzo taniej :P, ja kupilem T-shirt Subaru za 20 zl, a tu 50 zl kosztuje :)

 

Też kiedyś kupiłem i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi to smierdzi nielegalem :roll: W koncu jakby nie bylo Subaru to znak zastrzezony w Polsce, nie?

 

TJ

 

[EDIT] sa tam rozne koszulki, glownie SWRT, ale ta jest po prostu wiesniacka :lol: :lol:

 

subaru.jpg

 

[EDIT2] znalazlem cos takiego -> http://allegro.pl/show_item.php?item=19217580 to zdjecie Imprezy znajome skads :evil:

 

[EDIT3] Coraz wiecej zaskakujacych rzeczy znajduje :shock: http://allegro.pl/show_item.php?item=19362672

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

[EDIT] sa tam rozne koszulki, glownie SWRT, ale ta jest po prostu wiesniacka :lol: :lol:

 

 

Ta koszulka jest totalnie wiesniacka :D

Te koszulki na pewno nie sa sprzedawane nielegalnie bo by szybko je z allegro wycofali :), ja mam koszulke Subaru i Citroena, jakosc ich jest dobra :)

Moze mi ktos powie jaka maja metke koszulki sprzedawane przez Subaru??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już swój polar :)

Zamówiłem go sobie w SIP w Krakowie jako prezent na gwiazdke i był najlepszy ze wszystkich jakie dostalem (zaraz za nim jest oczywiście skrzynka pocztowa na prv.subaru.pl). :D

Aha i jeszcze od mojej ukochanej dostałem taki ładny breloczek... :D tylko teraz kluczyków i subarynki brakuje :cry:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam już swój polar :)

Zamówiłem go sobie w SIP w Krakowie jako prezent na gwiazdke i był najlepszy ze wszystkich jakie dostalem (zaraz za nim jest oczywiście skrzynka pocztowa na prv.subaru.pl). :D

Aha i jeszcze od mojej ukochanej dostałem taki ładny breloczek... :D tylko teraz kluczyków i subarynki brakuje :cry:

Pozdrawiam :D

 

W głowie Ci sie zakręci od tego niebieskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na polar mnie stać, a na subarynke biednego studenta nie stać jeszcze jak sie za nauke płaci i z praca krucho :cry: a przecież to najlepszy okres zeby miec własny samochód, bo teraz mnie to najbardziej kreci, a później jak będę starszy i w końcu sie dorobie na subarynke to już nie bedzie to samo. Moze sie myle, ale ja tak uważam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...