Skocz do zawartości

[WARSZAWA] Spot w stacji krwiodawstwa - krew dla WRC Fana


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Biorąc pod uwagę całą procedurę, którą przeszliśmy ta 7.30 wcale nie jest za wcześnie. Rejestracja, test na IQ (lub jego brak :mrgreen:, które też coś o IQ świadczy :mrgreen: ), potem pobranie próbki krwi na morfologię, oczekiwanie na kwalifikację (lub nie) lekarską i dopiero właściwe upuszczenie ... Razem niestety trwa to gdzieś do 9.30 pi razy drzwi... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sowi

2. Azrael

3. JuNo??

4. mati

5. maciekSubru

 

 

6. Emil (555)

 

Podjade...na rowerze. Wezme, tez aparat...a co, tez bedziemy mieli swoja "dokumentacje"...

 

Potwierdzenie jeszcze dam jutro wieczorem, bo o 6 rano jade w trase i planuje powrot popoludniu/wieczorem, wiec...jak nie bedzie jakiejs awarii/katastrofy po drodze, to jeszcze sie odezwe...

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade...na rowerze.

 

 

Cholera..a jesteś pewien że dasz radę wrócić? Ja kiedyś woziłem autem kumpla na oddawanie krwi bo mu powiedzieli że lepiej nie prowadzić po.

 

 

Ja jeszcze nie wiem czy dam radę. Rozleciał mi się ząb dziś a po zabiegach dentystycznych nie można :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjade...na rowerze.

 

 

Cholera..a jesteś pewien że dasz radę wrócić? Ja kiedyś woziłem autem kumpla na oddawanie krwi bo mu powiedzieli że lepiej nie prowadzić po.

 

 

Ja jeszcze nie wiem czy dam radę. Rozleciał mi się ząb dziś a po zabiegach dentystycznych nie można :-/

 

Azrael: Ja do domu od stacji mam jakies 500 m. wiec chyba zdaze dojechac :)

 

A co do zebow to widze, ze nie ja sam jeden jestem...we wtorek mialem zabieg zakladania "opatrunku" na zab...a na 18 VII mam zaplonawane kanalowe leczenie...chyba wizja leczenia nie dyskwalifikuje mnie na dawce :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem czytalem i nic nie znalazlem, ze przed planowanej wiekszej ingerencji w zebie nie mozna sie zglosic na dawce (od poniedzialku do 18 VII bedzie 8 dni) , wiec chyba powinno byc ok...w razie czego dopyta sie jeszcze na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nikogo z naszej trójki jeszcze nie było :-( ... Szkoda że była nas TYLKO trójka :-( ale nikogo nie można zmuszać. Na dodatek jeden z nas okazał się wyjątkowo "grubo-skórny" :twisted: ale przynajmniej było wesoło i od dwóch kolejnych osób potwierdzenia mamy :D

 

Zdjęcia później

 

Pozdrawiam

Sowi

 

Ps.

MICHAŁ dużo zdrówka z tych wszystkich krwinek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, a drugi okazal sie wrecz "cienko-skorny" :mrgreen: Jedna doktor zmierzyla mnie zwrokiem...

- "ile Pan wazy ?"

- "no tyle i tyle"

 

Chwila zamyslu...konsultacja z glowna lekarz...i decyzja: "klujemy" :twisted:

 

Sowi, jako juz doswiadczony w tych zabiegach, straszyl nas jakie to sa wielkie strzykawy przy upuszczaniu i jakie dziury zostawiaja :mrgreen: ale nic z tych rzeczy...bylo zdecydowanie teges.

 

Nasza dokumentacja:

 

pict80433am.th.jpgpict80454sa.th.jpg

pict80479li.th.jpg

pict80481nz.th.jpg

pict80511el.th.jpgpict80568dm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...