Jump to content

[WARSZAWA] Spot w stacji krwiodawstwa - krew dla WRC Fana

Przemeq

Recommended Posts

Moi Drodzy,

specjalnie zakładam nowy wątek, ponieważ proponuję, aby jutrzejszy spot odbył się, przed kawą w McD, w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i byśmy oddali krew dla WRC Fana.

Dzień: piątek, 7 lipca

Godzina: między 7:30 a 8:00

Adres: Saska 63/75.

Dodatkowe dane:

Krew oddajemy na nazwisko: Michał Luboń leży na oddziale hematologii szpitala klinicznego collegium medicum UJ.

Informacja dla krwiodawców, ze strony http://www.rckik-warszawa.com.pl/dlakr_przygot.html

"Kandydat na dawcę krwi lub dawca krwi powinien :

- W ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić ok. 2 l płynów (woda mineralna, soki).

- Być wyspanym.

- Spożyć lekki posiłek (np. pieczywo, chuda wędlina, ser biały, dżem).

- Wykluczyć z diety tłuszcze pochodzenia zwierzęcego : mleko, masło, kiełbasę, pasztet, śmietanę, rosół, tłuste mięso oraz jajka orzeszki ziemne i ciasta kremowe.

- Ograniczyć palenie papierosów.

- Nie zgłaszać się do oddania krwi jeśli jest przeziębiony (katar) lub przyjmuje leki.

- Nie przychodzić do oddania krwi po spożyciu alkoholu !!!"

• Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na 99 % jestem. O której dokładnie Przemeq, tak, aby kawę potem szybką wypić no i skrzydła Sti dotknąć z drżeniem 8) :mrgreen::mrgreen: 0 Rh+

Ja będę o 7:30, a jak nie, to jestem kiep, wałach i posiadacz evo :mrgreen:.

Na Evo my dear friend to trzeba sobie zasłużyć :mrgreen::mrgreen: Ja, aby nie wpędzać Cię w kompleksy i dbając o Twoje psyche (zalamany mógłbyś chcieć porzucić Subarynę i jechać dalej komunikację miejską) przywiozę się czarnym SuperBem dupowozem 8) :mrgreen::mrgreen:

Na Evo my dear friend to trzeba sobie zasłużyć :mrgreen::mrgreen: Ja, aby nie wpędzać Cię w kompleksy i dbając o Twoje psyche (zalamany mógłbyś chcieć porzucić Subarynę i jechać dalej komunikację miejską) przywiozę się czarnym SuperBem dupowozem 8) :mrgreen::mrgreen:

Ufff... W przeciwnym razie po tym upuszczaniu krwi i dostaniu w łeb od evo na bank bym zemdlał :mrgreen:.

Polini, zadzwoń i dowiedz się dokładnie..ja zostałam "honorowym" mając 17 lat więc..

Polini - a jak się da, to obiecuję transport w obie strony 8).

Takie zbiorowe oddawanie możemeić ciekawe efekty - np. okaże się jakie kto ma choroby ;-)

To jakaś żaluzja pod moim adresem i mojego stylu życia? :shock:

:wink: :mrgreen:

Ja mam O RH+, i mam pytanie czy ta stacja jest czynna w sobote? Jutro o 6 rano jade na południe, i wracam dopiero póżnym wieczorem.

Polini, zadzwoń i dowiedz się dokładnie..ja zostałam "honorowym" mając 17 lat więc..

Polini - a jak się da, to obiecuję transport w obie strony 8).

No niestety, nie tym razem... :cry: :x :evil: :| :?

Zadzwoniłem, pani kategorycznie mi odmówiła. 4 miesiące przed 18'stką to ponoć bardzo dużo, takie są przepisy i nie mogę oddać krwi. :evil: Cholera, już od dawna chcialem zacząć oddawać, ale właśnie to mnie blokuje... Ehh...

Aha, też mam 0 Rh+.

Moge z Wami pojechac, jak ktoś zasłabnie po drodze to uratuję. :wink: :mrgreen:

Ja mam O RH+, i mam pytanie czy ta stacja jest czynna w sobote?

Zgodnie z informacją na stronie, są też czynni w sobotę. Pamiętaj o podaniu nazwiska "beneficjenta" tej krwi, oraz szpitala.

Moge z Wami pojechac, jak ktoś zasłabnie po drodze to uratuję. :wink: :mrgreen:

To jeśli Ci się chce wstawać w wakacje po 6:00 rano, zabiorę Cię o 7:10 ze skrzyżowania Żytnia/Okopowa, albo spod tej chinśkiej knajpy - jak Ci wygodniej.

To jeśli Ci się chce wstawać w wakacje po 6:00 rano, zabiorę Cię o 7:10 ze skrzyżowania Żytnia/Okopowa, albo spod tej chinśkiej knajpy - jak Ci wygodniej.
PoliniTuning, ja tam bym skorzystał w ciemno 8) :D