Skocz do zawartości

Bieszczady,gdzie z dziecmi na agroturystyke?


lookita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przegladam nasze forum,znalazlem bardzo skape info nt. wypadu z dziecmi w Biesy.Macie jakies swoje sprawdzone pod dzieci gosp.agroturystyczne?Ja bylem raz na wypadzie w czasach mej wolnosci ,czyli bez dzieci i bez oficjalnego zwiazku z moja malzonka,byla para inna jeszcze,rowerki,piesze wycieczki i swoboda w Bieszczadach,ale teraz,troszke mi sie zmienilo...Wyjazd pod i z dziecmi....Jestem ciekawy Waszych doswiadczen w zakresie bazy turystycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agroturystyka - ale tak kompleksowa rozumiem? Tzn od jazdy konnej/kuligów po domowe śniadanka, obiadki i kolacje? Czy agroturystyka w sensie fajne miejsce do spania, a jedzonko gdzieś dalej? Bieszczady mają bardzo bogatą bazę noclegową wbrew pozorom. A i obszar to dość rozległy. Jakieś konkretny rejon preferujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod dzieci,czyli plac zabaw wokol posesji,agroturystyka-domek wolnostojacy,chatka,ceny umiarkowane,blisko pod Soline.Wiem,ze Bieszczady nie sa za bardzo pod dzieci,w sensie stacjonarnym,jak juz ,to podjechac trzeba autem,nie licze na wypady piesze rodzinne,mam zamiar zabrac rowery.Fotelik pod jedno,drugie na hol rowerowy.Ech,plany i tak pod dzieci.Rejon,dowolnie...Morza mam dosc,choc wiem,ze jest lepsze pod dzieci na pewno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie raczej rejony Soliny niż Ustrzyk Górnych. Mam kilka fajnych, klimatycznych miejscówek i niestety są do pokoje w chatkach i nie spełniają kryterium obecności placu zabaw dla dzieci.

Kiedy chcesz jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.modryna.pl/

 

Byłem w tym roku, aczkolwiek bez dzieci bo nie posiadam. Rejony Wetliny, więc raczej auto potrzebne żeby dojechać z dziećmi na szlak, ale sama miejscówka jest mega. Potężna działka, pięknnie umiejscowiona, urozmaicony, DUŻY plac zabaw (trampolina, piaskownica, jakieś drabinki, domek na drzewie, mini boisko do piłko nożnej). Cisza, spokój, bardzo przyjemne pokoje/apartamenty (każdy pokój z piętrem), wyżywienie na miejscu, fajni właściciele. Na terenie posesji znajduje się las :) Wcale nie jakoś drogo. We wrześniu w 3 dorosłe osoby płaciliśmy coś koło 90 zł za osobę razem ze śniadaniami.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsza sprawa solina to żadne Bieszczady, chcesz Bieszczady to uciekaj na Wetlinie, do czarnej, na myczkowce, za cisną ale nie na soline bo ludzi masa, spędzam w Bieszczadach większość wakacji, mam dwa domki w polanczyku na krośnieńskim klubie żeglarza, jak byś chciał dawaj znać, ale polecam Wetlinie lub czarna jest gdzie iść na szlak czy pojeździć na rowerach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za odpowiedzi.Mnie lekko Bieszczady z dosc malymi dziecmi odstraszaja.Na szlaki z nimi za ciezko,rowerki moze...a ja solo to w Biesy zawsze,ale to juz nie te czasy ;-)Dziekuje za odpowiedzi,naprawde polecane miejsca mi sie podobaja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z 3 i 7 latkiem tu http://wetlinowo.pl/index.php?site=1&L=1

fajny klimat, duża działka (trawa) do tego domek na drzewie itp. Na rowerkach śmigaliśmy i na solinę też można wyskoczyć jak byś chciał więcej szczegółów pisz na PW.

Pozdrawiam.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Mogę polecić gospodarstwo "Potoczek" www.potoczek.pl fajne miejsce Beskidzie Małym nieopodal Krakowa, 

około godzinę jazdy od aglomeracji śląskiej. Jest tam bardzo dużo atrakcji między innymi 

wiele zabytków klasy zerowej w bardzo bliskim sąsiedztwie, wspaniałe trasy na wycieczki 

rowerowe a także po sąsiedzku znajduje się Ekocentrum ICPPC - pierwsza w Polsce placówka 

edukacyjno-pokazowa poświęconą ekologicznym technologiom oraz zdrowemu stylowi życia. 

Ponadto, w odległości 5 km znajduje się unikalne w skali światowej Sanktuarium Maryjne 

w Kalwarii Zebrzydowskiej. Tak więc atrakcji jest co nie miara, śmiało można się tam wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@, jeśli nie musi być koniecznie nad Soliną, a prawdziwe BIeszczady (jakieś 20 km od Soliny), to polecam www.cichadolina.info. Naprawdę koniec świata, standard średni (nie ma luksusów, ale pokoje z łazienkami jak najbardziej), ale klimat genialny. I świetne miejsce do wyciszenia i spacerów z psiakiem i dzieciakiem. Przy tym bardzo sympatyczni i pomocni właściciele, którzy robią najlepszy bigos i najlepsze naleśniki z borówkami, jakie kiedykolwiek jadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A możecie coś polecić nad Soliną na weekend sierpniowy z małym dzieckiem i psem.

Wróciłem w niedziele, w łikendy ludzi ogrom

Widziałem parę ogłoszeń o wolych pokojach w Polańczyku

ul. Równa

 

Inaczej się nie wyrwę, w tygodniu pracy ogrom :( a tak od 14 jest szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arek_W,

Jeszcze Ci mogę podesłać do prywatnej kwatery w domu gospodyni.
plusy:
+ blisko Soliny-tamy +/- 5 km.
+ obok polany i super widoki
+ sami mają gospodarstwo, więc z psem myślę, że nie będzie problemu
+ tanio

minusy:
-raczej "dziko" wokół
-błoto wokół domu
-standard średni (czysto, ale stare budownictwo, jedna lazienka na dwa pokoje).

mogę na priv wysłać dane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat temu,w 2 pary ,bedac w narzeczenstwie,potem w malzenstwach i zwiazanymi blizej,pojechalismy do Baligrodu.Fajny domek,na 3 rodzinki,z wspolna kuchnia,lazienka,ale zbudowany od nowa,w fajnym wypadowym w trasy rowerowe miejscu...Niestety,zapomnialem dane wlasciciela.....Ale polecam te miejscowosc.Czolg t 34 tez fajny,mozna wejsc,pobawic sie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...