Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mi umknęło,co się stało z Kubą?

 

 


Nawałka nie chce pozbawiać repy Milika,bo może na ME będzie gotowy.Ja mam przekonanie ,że on się jeszcze przyda.

Ale my nie chcemy Mili, a nie Arka Milika :P

 

 

Zgoda ,sory.Źle napisałem,dobrze myślałem :P

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś mi umknęło,co się stało z Kubą?

 

 

lekka kontuzja

Stachu i to byla 12 min :P:biglol:

 

 

Cóż on taki kontuzjogenny od dość dawna? :huh:  :(

 

 

 

Dobry mecz,dużo bramek,słaba defenzywa.

Rybus fajnie,Zieliński obudził się pod koniec swojej gry i też nieźle ,choć pierwszą połowę przespał,Grosik fajnie,Kapustka super,Robert-nie ma dyskusji,Krycha na swoim poziomie.Chyba Mączyński jakoś słabiej ,albo nie zdążył się rozgrzać,albo mi umknęła jego gra.

Szukałbym alternatywy dla Szukały(nomen-omen ;) )Z taką grą nie ma co szukać na ME.

Fajnie,że drużyna zgrana,że się podnoszą po stracie goli i walczą dalej,tego nie było od niepamiętnych dla mnie czasów.Brawo Nawałka.A ja w niego nie wierzyłem,przyznaję bez bicia ;)

W sumie ostatnio, Islandia to naprawdę nie chłopiec do bicia a jednak było widać różnicę klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Islandia w calych eliminacjach chyba tylko 6 bramek straciła to nie byle co.

cztery im wbić - ładnie. Druga połowa dla PL szkoda gola na 2:2 i obrona dziś na radar. Na Islandie starczyło


 

 

Jakoś mi umknęło,co się stało z Kubą?

 

 

lekka kontuzja

Stachu i to byla 12 min :P:biglol:

 

 

Cóż on taki kontuzjogenny od dość dawna? :huh:  :(

 

już za czasów Wisły miał problemy i rok przerwy w BVB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) zaleciła wykluczenie Rosji ze struktur Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF).

 

no ładnie dziś się zaczął dzień - ciekawe jak długa jest lista

 

 

Rosja zawieszona. Oszczędzą trochę na biletach do Rio ;)

 

Z drugiej strony trochę mi szkoda sportowców, być może niektórzy nawet nie stosowali niedozwolonych środków.

 

https://www.washingtonpost.com/world/europe/russians-offer-broad-cooperation-in-effort-to-avoid-ban/2015/11/13/a2c9c8b2-89ed-11e5-bd91-d385b244482f_story.html

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia dlaczego nasi się tak ślizgali na murawie? Przecież dach był zamknięty.

ktoś z wodą moze przesadził i murawa już na finale PP nie była najlepsza a nie wymieniano jej

 

 

 

Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) zaleciła wykluczenie Rosji ze struktur Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF).

 

no ładnie dziś się zaczął dzień - ciekawe jak długa jest lista

 

 

Rosja zawieszona.

 

https://www.washingtonpost.com/world/europe/russians-offer-broad-cooperation-in-effort-to-avoid-ban/2015/11/13/a2c9c8b2-89ed-11e5-bd91-d385b244482f_story.html

 

 

u grubo - Putin jak widać nie załagodził sytuacji, może i FIFA i UEFA też sie oczyszcza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Światowa Agencja Antydopingowa (WADA) zaleciła wykluczenie Rosji ze struktur Międzynarodowego Stowarzyszenia Federacji Lekkoatletycznych (IAAF).

 

no ładnie dziś się zaczął dzień - ciekawe jak długa jest lista

 

 

Rosja zawieszona. Oszczędzą trochę na biletach do Rio ;)

 

Z drugiej strony trochę mi szkoda sportowców, być może niektórzy nawet nie stosowali niedozwolonych środków.

 

https://www.washingtonpost.com/world/europe/russians-offer-broad-cooperation-in-effort-to-avoid-ban/2015/11/13/a2c9c8b2-89ed-11e5-bd91-d385b244482f_story.html

 

 

Dobra wiadomość na koniec dnia :)

 

 

 

A mnie zastanawia dlaczego nasi się tak ślizgali na murawie? Przecież dach był zamknięty.

ktoś z wodą moze przesadził i murawa już na finale PP nie była najlepsza a nie wymieniano jej

 

 

Też zauważyłem jak się ślizgają,ale śliska murawa zawsze sprzyja lepszym technicznie,może to nasi ukartowali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety grupa Markusa może się nie dogadać z naszymi bratankami ,którzy od dość dawna są społeczeństwam delikatnie mówiąc mało religijnym ;)

 

Markus,nie sądziłem ,że kibicujesz reprezentacji? :huh:  :huh:  :huh:

A ja dzisiaj sobie obejrzę mecz naszych niedawnych wywali grupowych czyli Irlandii w barażu z BiH o wejście na ME.


A póki co młodzi przegrywają z Ukraińcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia Węgrzy jadą do Francji!!! Boże spraw, żeby nie byli daleko rozlokowani od nas. Żabojady pierwszy raz zobaczą co się robi z muslimami w biały dzień.

Oto nie należy sie martwić. Francja odpowiednio będzie przygotowana i kibolska hołota będzie mogła sobie na fujarkach pograć ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak niemiecka polizei była przygotowana na anglików podczas mundialu. Fujarki to miękkie mieli ale ci egzotyczni.

 

O pakt z Węgrami się nie martwcie, wiara tutaj nie ma nic na rzeczy, obawiam się, że tego i tak nie zrozumiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak niemiecka polizei była przygotowana na anglików podczas mundialu. Fujarki to miękkie mieli ale ci egzotyczni.

 

O pakt z Węgrami się nie martwcie, wiara tutaj nie ma nic na rzeczy, obawiam się, że tego i tak nie zrozumiecie.

Tylko po tych zamach, Żabojad nie będzie nikogo głaskał pałką po tyłku i nie pozwolą nawet na minimalny dym. Edytowane przez kordynator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...