Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

To powinien być ostatni mecz sędziego na arenie międzynarodowej.

 

Tak jak sobie myślałem tak się stało czyli Irlandia nie kończy meczu w komplecie.

Edytowane przez Kukson
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinien być ostatni mecz sędziego na arenie międzynarodowej.

 

 

I znowu się z Tobą zgadzam.Dramatycznie złe sędziowanie!!!!!!!!!!!!!! :angry:

 

 

Ale co tam :)

 

 

 

Powiem szczerze,nie pamiętam tak grającej polskiej drużyny.No może kilka meczów za Engela...,ale to dawno było...

 

Fantastyczna walka całej drużyny!

 

Kapitalny mecz Krychowiaka!!

Kapitalny mecz Piszczka!!!

Kapitalny Kapitan!!!

Zawodnicy z ligi zagrali na 200% na miarę swoich możliwości,bardzo dobrze Wawrzyniak,Linetty niby niewidoczny ,ale w decydujących momentach odbiory,podania,wspął się wysoko jak na swoje obecne możliwości.

Nawet nie chce mi się pisać kto był słabszy ;)

Nie potrzebna tylko była taka "obrona Częstochowy" na koniec ,wejście Sobiecha i jakaś szybka kontra załatwiłaby sprawę szybciej :P

Piękne bramki,walka(dosłownie)całej drużyny z gryzieniem murawy włącznie,wspaniały stadion,wspaniali kibice,..jest dobrze :)

 

Z dumą się ogląda tak grających Polaków :)

 

2flaga.gif

 

 

PS.Synio robi mi wyrzuty ,że powinniśmy być na Narodowym :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa należą się całej drużynie i trenerowi.

Za dzisiejszy mecz trzeba pochwalić Piszczka bo zagrał bardzo dobrze, a zwłaszcza w pierwszej połowie.

Chwalić Lewego, Krychowiaka czy Glika nie będę bo to już standard. Dzisiaj cały zespół zagrał dobrze  i oby tak we Francji.

Brawa dla Fabiańskiego za wyjęcie tej główki, a sędzia powinien teraz na piechotę wracać do domu za to co dzisiaj wyczyniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gumas, daj im się trochę nacieszyć, niech mają ;)

 

A Ciebie to smuci?

 

A Ciebie to boli?

 

 

A tak z ciekawości pytam,bo nie bardzo mogę pojąć jak miłośnik footballu,którym zapewne jesteś mógłby się z tego sukcesu i takiej gry reprezentacji nie cieszyć.

Ot taka moja zagadka socjologiczna.

---------------------------------------------------------------------------------------

 

 

A wracając do meritum,warto przypomnieć,że Irlandia trzy dni temu wygrała z Niemcami,którzy dziś ledwo co wygrali z Gruzją, której to my wbiliśmy 8 bramek w dwumeczu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy wyrównał rekord bramek w kwalifikacjach. :P

 

Piękny mecz, nareszcie potrafiliśmy wytrzymać presję meczu o wszystko. Brawo dla całego zespołu, Fabian-Glik-Krycho-Lewy to solidny trzon zespołu, tylko budować wokół nich. Brawo dla Nawałki, że potrafił ukręcić solidny zespół z dostępnych piłkarzy.  Jadymy do Francjii :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy wyrównał rekord bramek w kwalifikacjach. :P

 

Zgadza się :)

W zakończonych właśnie kwalifikacjach Lewy-13 bramek,następny w kolejce Muller-9,to świadczy o sile Bayernu.A już w przyszły wtorek Arsenal podejmuje właśnie Bayern,oby Robert utrzymał formę :)

12107252_1018120001566721_13827610788191

 

 

Chwilo trwaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...