Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Henryk82 napisał(a):

W dużej mierze to wina Peguli w pierwszym secie 19 błędów miała.

Troche tak. Pegula przez cały turniej przeszła doskonale ale na finale się chyba spaliła. Iga turniej przeszła jeszcze lepiej ale na finał utrzymała ciśnienie a po wygranej w półfinale można powiedzieć, że pokonała demona i weszła z czystą głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Henryk82 napisał(a):

W dużej mierze to wina Peguli w pierwszym secie 19 błędów miała.

Bo zawodowy sport na top-poziomie to nie tylko mięśnie, ale i tzw. "mental". Pegula, Gauff i parę innych zawodniczek tego nie ma i dlatego mamy 1GĘ :)  

Gdyby Hurkacz miał taki charakter bulteriera, to z jego potencjałem byłby w tym samym miejscu co Iga teraz.

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, romek_l napisał(a):

Pegula, Gauff i parę innych zawodniczek tego nie ma i dlatego mamy 1GĘ :) 

 

W tym turnieju najbardziej obawiałem się właśnie meczu z Gauff. Myślę, że to ona wkrótce będzie rozdawać karty.

Ale jeszcze nie teraz ;) 

 

Godzinę temu, romek_l napisał(a):

Gdyby Hurkacz miał taki charakter bulteriera,

 

Ja mam problem z oglądaniem jego pojedynków. Często mając przewagę, odpuszcza zbyt wiele piłek. Co zwykle kończy się pięciosetówką w dużych turniejach z można powiedzieć losowym rozstrzygającym setem. Innymi słowy, to specjalista od roztrwaniania przewagi. Nie widać u niego determinacji. Mimo wielu atutów. Gdyby nie to, byłby w czołówce na stałe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 21:07, B-52 napisał(a):

Jakoś nie przepadam za Igą Świątek. Hejtujcie ;) 


Z pewnością jest niespotykanie utalentowaną sportsmenką, ale charyzmy ma mniej od czołgu ;) 

Dlaczego hejtować , każdy ma prawo wypowiadać się o ile to nie obraża innych. Mi np. w niesmak były zachowania Radwańskiej  po porażce na olimpiadzie w Londynie, która skwitowała że to nieistotny turniej i ważniejsze są wielkie szlemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2023 o 21:07, B-52 napisał(a):

Jakoś nie przepadam za Igą Świątek. Hejtujcie ;) 


Z pewnością jest niespotykanie utalentowaną sportsmenką, ale charyzmy ma mniej od czołgu ;) 

No niestety, jest sportsmenką nie celebrytką...choć może czasem jednak jest i tą drugą ;)

zp8psfkmpd4we9z2tqdd.thumb.jpg.e758890ea4ed7a2138f3c9f593a61e46.jpg

Ja podziwiam w Idze to, że jak jest w formie, to właśnie jest taka bez emocji, skupiona na wyniku i wygrywająca z miażdżącą przewagą.

Hejtować nie zamierzam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Australia chyba lubi Magdy, a dokładniej którąś z chich ;)

Skoro zeszłoroczne objawienie Magda Linette  nie miała najlepszego początku, no to dobrą passę przejęła Magda Fręch ;) 

Pokonała faworyzowaną Garcię i jest już w 3 rundzie, gdzie spotka się z zawodniczką 190 w rankingu. Brawo

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...