Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście lubie słuchać Drzyzgi , Mazura oraz Swędrowskiego jakoś wyjątkowo drażni mnie Jarosz. Czekamy na mistrzostwa Europy, zobaczymy co Nasi pokażą bo przeciwnicy wszyscy z absolutnego top. Dzisiaj przeczytałem że Kubańczycy którzy uciekli z Kuby mogą wrócić i grać dla tej reprezentacji jednocześnie reprezentując barwy klubowe europejskie. Ponoć Simon, Hierrezuelo i Sanchez wracają do kadry Kuby , ciekawe co w takim przypadku mysli teraz Leon.? Ciekawy jestem czy gdyby wiedział wcześniej grał by dzisiaj dla Kuby. Szykuje się kolejna dobra reprezentacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nasi siatkarze są od lat w światowej czołówce i mimo zmian trenerów i zawodników walczą o najważniejsze trofea i jest dobrze. :)

Piłkarze natomiast awansują z najsłabszej grupy na mistrzostwa i świętują z szampanem na murawie jak by już zdobyli puchar. ;)

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tommo napisał:

Dla mnie największym wypaczeniem jest fakt, że taki Lewy zarabia więcej niż cała reprezentacja siatkarzy wraz z trenerami i obsługą. To nie jest zdrowe dla sportu. 

Zarobki kopaczy nie są zdrowe dla świata (Messi, Cr7, Lewy itd) ale agencje reklamowe lubią to, oraz prawnicy i menadzerowie.

Rodziny mniej bo muszą kombinować jak nie płacić Państwu gdzie żyją - patrz sprawy karne z US z hiszpanii i włoch.

ps:

Jest tylko jedno ale Lewy ma płacone przez klub (niemiecki) nie przez związek siatkówki jak repra siatkarzy (polski)

A wszystko to oglądalność, reklamy itd itp. Siatka nie jest dla rynku reklamowego aż taką trampoliną do zarabiania kasy. Po ile osób wie w jakiej marki butach gra Kurek? a w czym gra CR7 wie pewnie pół świata.No i do Lewego lecą z reklamą czipsów a nie do siatkarzy - taki to świat. Mistrzostwo - mistrzostwu nie równe.

Edytowane przez gumas_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, Tommo napisał:

Dla mnie największym wypaczeniem jest fakt, że taki Lewy zarabia więcej niż cała reprezentacja siatkarzy wraz z trenerami i obsługą. To nie jest zdrowe dla sportu. 

 

Pytanie czy Lewy powinien zarabiać mniej czy siatkarze więcej ;) ?

 

Niestety, zdecydowana większość sportowców poświęca zdrowie, serce. Często podporządkowuje całe swe życie karierze sportowej ... a gdy kariera się kończy i nadchodzi proza życia ... to nie mają łatwo. Tylko niewielki procent najlepszych nie musi martwić się o finanse na sportowej emeryturze. O wielu nikt nie pamięta, zwłaszcza w niszowych sportach (patrz wicemistrzyni olimpijska w podnoszeniu ciężarów Agata Wróbel, która wyemigrowała do UK za chlebem, a tam pracowała w sortowni śmieci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze nie do konca na temat, ale nie chce zakladac nowego watku na pare postow.

Czy ktos z Was moglbym mi doradzic przy wyborze rakiety do tenisa ziemnego?

A moze ktos z Was sprzedaje rakiety?

 

Jezeli tak to bylbym wdzieczny za prywatna widomosc.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tam gdzie mieszkasz jest hala tenisowa i instruktorzy , to są i rakiety do testowania. można zapytać fachowca, poodbijać testowymi rakietami i póżniej cos kupić w internecie np na strefatenisa.com.pl

trudno doradzić komus nie wiedząc jak i ile gra,jaki ma zamach,jaką rotację gra itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakieta ma byc prezentem.

Na te wszystkie pytania znam odpowiedzi.

A w sklepach jest masakra.. „ta dobra, ta tez bedzie ok, ta tez spoko” 

 

Mam jakies typy, ale chcialbym sie upewnic czy warto czy nie?

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
44 minuty temu, miki84 napisał:

Jak Lewy nie stanie na podium, w swoim, jak na razie najlepszym sezonie, gdzie bije kolejne rekordy to będzie coś nie halo. 

Przecież w tej chwili to najlepsza 9 świata według autorytetów w świecie piłki. 

Jak znam życie to będzie czwarty i uzasadnią, że ma genialny sezon ale wiadomo nie jest Messim ani Ronaldo a Ligi Mistrzów nie wygrał.

Oj gdyby wtedy w 2014 roku poszedł do Madrytu zamiast do Monachium to pewnie miałby już co najmniej jedną taką świecącą piłeczkę a tak na pocieszenie może bić kolejne rekordy Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...