Skocz do zawartości

Wydarzenia sportowe


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Warto jeszcze wspomnieć, że Klopp dość solidnie dojechał ManCity!

 

Chciałeś powiedzieć drugi garnitur City. Tak się to właśnie kończy.

Za to jutro - rewanż na Juve.


 

 

Teraz szykuje się kolejny wyjazd na zakazie na Piasta Gliwice. Trzeba utrzymać tytuł wyjazdowo najlepszych

 

Napewno Was wpuszczą na swoje sektory- Zawsze lubili się Wam przypucować.  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto jeszcze wspomnieć, że Klopp dość solidnie dojechał ManCity!

Chciałeś powiedzieć drugi garnitur City. Tak się to właśnie kończy.

Za to jutro - rewanż na Juve.

Teraz szykuje się kolejny wyjazd na zakazie na Piasta Gliwice. Trzeba utrzymać tytuł wyjazdowo najlepszych

Napewno Was wpuszczą na swoje sektory- Zawsze lubili się Wam przypucować. :biglol:
czyli Łęczna tez nam sie przypucowała ? Póki co to sa dobre gesty gospodarzy :) Az mnie ciekawi wynik meczu katowiczan z gorolami ;)

 

 

A animozje pomiędzy naszymi klubami zostawmy na boisku lub przy gadce przy piwie a nie na forum Subaru .

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A animozje pomiędzy naszymi klubami zostawmy na boisku lub przy gadce przy piwie a nie na forum Subaru .

 

Przepraszam jakie animozje? :o 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:biglol:  


 

 

katowiczan

 

Katowiczan ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A animozje pomiędzy naszymi klubami zostawmy na boisku lub przy gadce przy piwie a nie na forum Subaru .

Przepraszam jakie animozje? :o

:biglol:

katowiczan

Katowiczan ;)

No koleżeńskim stosunkami bym tego nie nazwał ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy, że nawet mocno poróżnieni, możemy i potrafimy zjednoczyć się i zmobilizować w słusznej sprawie (via. psy, polityka i takie tam). Z hooligańskim pozdrowieniem :superhero:

i tak powinno być :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz na KSW walka wieczoru okazuje się ze nie jest warta 40 zł

Co do Kliczki to niestety ale trzeba boksować całe 12 rund, a nie w ostatniej zacząć bo się przegrywa.

Edytowane przez Kukson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klitschko już w poprzedniej walce z Jenningsem który upolował naszego Szpilexa był jak dla mnie w dziwnej dyspozycji.Spodziewałem się,że Fury będzie dla niego problemem bo Władek nie lubi walczyć z takimi kolosami,ale nie podejrzewałem przegranej.W tej walce Klitschko przegrał przede wszystkim przez psychikę.Fury był pierwszym od dawien dawna bokserem który wyszedł do niego bez strachu i kompleksów,do tego gość 206 cm który porusza się jak w junior ciężkiej.Świetna praca nóg,potrafił unikać prawej ręki Władka (której było jak na lekarstwo) i wykorzystywał swoją szybkość.Na domiar złego lekceważył Władka nieustannie gadając do niego,śmiejąc się,chował ręce do tyłu,uciekał,unikał po czym doskakiwał i dziubał.Dla mnie Klitschko się skończył-po 1 widać,że czas już robi swoje,po drugie nadeszła nowa generacja kolosów którzy będą rządzić.Jest Fury,Wilder,świetny Povietkin (może nie aż taki kolos) który od czasu przegranej z Władem się rozwinął no i dla mnie absolutnie nowy dominator HW na lata - Antony Joshua.Zapamiętajcie to nazwisko.Kocur jakich mało.

 

Co do Khalidova byłem pewien,że jeśli będzie w 100% w swojej dyspozycji,nie będą mu dokuczać żadne kontuzje to wygra przed czasem.Nie sądziłem,że stanie się to tak szybko,ale Mamed pokazał,że jego poziom nie pasuje trochę do ksw.Pierwsze opuszczenie lewej przez Materle i buuum poszedł spać.Jak dla mnie Materla dziwnie się zachował-przegrał walkę i powinien to przyjąć z pokorą,a nie mówić,że chce rewanż i że w końcu ciężka praca wygra z talentem.To co Mamed ciężko nie pracuje?Miałem okazje być na seminarium parterowym gdzie widziałem jak trenował Khalidov. Można to porównać to do najlepszego boczura STI na śniegu-banan na twarzy i opad szczeny jednocześnie. Skoro są przyjacielami to Materla powinien powiedzieć - ok,drugi raz dostałem od niego wpier... jest lepszy i tyle dziękuje,a nie jakieś takie chore amibicje.Dla mnie Khalidov powinien wyjechać do stanów i pukać do UFC bo tutaj już dawno stanął w miejscu i nie ma dla niego przeciwników.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.Dla mnie Khalidov powinien wyjechać do stanów i pukać do UFC bo tutaj już dawno stanął w miejscu i nie ma dla niego przeciwników.

Tam nie zarobi takiej kasy na początku jak w KSW. W sumie jak się teraz nie zdecyduje na UFC bo będzie dla mnie zawodnikiem bez większych ambicji. Tam by mu na pewno nie było tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...